Evo prodje i deseta godina

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
LEOS
Posts: 20
Joined: Wed Dec 05, 2007 9:02 am
Location: Stokholm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by LEOS »

Ne, niposto brisati tekst koji obiljezava nasa slobodna misljenja.
Ja znam danas sa sigurnoscu ko sam i kuda idem, a nikad ne gubim kontakt sa prosloscu.
Saznanje da sam bio na dnu , mi daje jos vise energije da nastavim korektnim pravcem.
Leo Mustafa Sarkic
AD Terapeut
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by vudd »

LEOS wrote:Ne, niposto brisati tekst koji obiljezava nasa slobodna misljenja.
Ja znam danas sa sigurnoscu ko sam i kuda idem, a nikad ne gubim kontakt sa prosloscu.
Saznanje da sam bio na dnu , mi daje jos vise energije da nastavim korektnim pravcem.
I ovde gitara :rock:
svaka cast...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
LEOS
Posts: 20
Joined: Wed Dec 05, 2007 9:02 am
Location: Stokholm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by LEOS »

Raja.
Sutra ujutro se operisem.
120 kg ce za 3-4 mjeseca biti oko 80 kg.
Ime operacije je Gastric Bypas (vidi na Google)
Drzite mi fige 8)
Sve najbolje
Leo Mustafa Sarkic
AD Terapeut
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by E A »

Sa srećom!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by selma »

Srećan rodjendan!! :-"
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by sanela »

Sretan rođendan i od mene :) :) :) :) :) :) :)
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by winston85 »

Srecan rodjendan i od mene... Svako dobro...
Wins. 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by Boban »

Happy birthday to youuu,happy birthday to youuuu, happy birthday fat Leos happy birthday to you !!!! :D
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by peter »

Mustafa,u mom kraju se kaze sa pravom:" alal ti kurac i zajebao si Rim"! Psovke opravdane.
Drago mi je da sam ovako nesto procitao. Jebes zamlju koja Bosnu nema!
Svaka cast,i verersija ako treba za male zivotne radosti.
Puno pozdrava od Petra Popovica iz Beograda-Novog Sada,jos jednom ........................................................................................................... ....................................................................................................................................................................................................................................... *






*broj godina koje ti prostaju kao coveku
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by Jelena »

e pa i ja da dam svoj doprinos temi.
Tebi cestitke sarkicu :) A da tebe nije bilo da meni pomognes, tko zna koju bi ja godinu danas pisala, ako bi ju pisala uopce. Inace, meni je oko 5 godina da sam cista. Evo, najiskrenije ne znam koliko., imam sina od 3 i pol, a prestala sam dosta prije nego sam ostala trudna znaci 3, 5 + 9 mj + jedno 8mj
Ja sam diplomirala umjetnost pred 4 godine, a ove godine upisala drugi fax: ekonomiju. Radim 8 do 4 svaki dan ( da mi je netko pricao, ne bi mu vjerovala lol ), imam stan, auto., ne kredi, ali sta ces ;) i sto je najbitnije svoje predivno dijete. E da, osim toga sam i samohrana mama :)
Kako kazes, zivot je šaka suza, vreća smjeha .. :D

Ima problema stotine, ali se ne bojim niti jednog., ako sam mogla prezivjeti sva ona sranja ma ne bojim se nicega., a vjerujem da je to bivsim ovisnicima u zivotu kasnije jako olaksavajuca okolnost. Nekako imas vise snage da se boris sa problemima, sretniji si, volis i zivis punim plucima!

Kada sam shvatila kako je ljepo biti zaljubljen i cist, ma stari.. ne pada mi na pamet kvariti to sa ni jednom drogom!
Najvise od svega volim biti zaljubljena i obozavam sex :) napokon! Napokon juhuuu :)) U stanju sam raditi od 8 do 4, otici na predavanja na fax do 8:30 , nakon toga otici jos i sa drustvom van i drugi dan se dici u 8 ujutro. I znate sto? i vi to mozete! Ali ja sam jos mlada, tek 27 godina haha ;) u svakom slucaju., ljepo je zivjeti, biti ziv i voljeti svaki dan, a zahvaliti bogu na svakoj ljepoj stvari, na svakom smjehu i na svakoj suzi.. jer i suza i smjeh znace da si ŽIV napokon!

LJudi, ako vec niste, pocnite zivjeti čisti, stvarno nema bolje droge od te :) a prvi puta kada se nasmijete od srca, iskreno i potpuno čisti, znati ćete o cemu pricam :) A sto se tice izlazaka, kad sa ekipom izadjem van ( a vecina nas je bila u istoj situaciji, zavrsili svi komune i razne programe, neki rade sada sa ovisnicima po raznim centrima ), ma ljudi, nema nam ravnih! razbacamo se na podijumu, smijemo se, grlimo i UZIVAMO. Desi se da nas netko cudno pogleda, u stilu;: na cemu ste vi?? onda se jos vise nasmijemo, jer pomislimo.. eee.. frende :) na cemu? na životu! :D

samo naprijed.. moze se sve :) bez straha!
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
Post Reply