Evo prodje i deseta godina

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
doktor Tramal
Posts: 16
Joined: Wed Oct 21, 2009 3:28 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by doktor Tramal »

YugoS wrote: Ovo nama treba.Da se ovakvi Uzori javljaju na svoje godisnjice apstinencije.Ne trbeju da vise po ovakvim Forumima,ne bih ni ja,ali bih volio da mi cesce izlijecu razne Mustafe sa svojim godisnjicama cistoce iliti apstinencije.
Neka bude od godine pa nagore,cisto da svjedoce da se moze.Nekako je lakse.
meni je to glupo, ako si se skinuo zasto bi se podsecao na to, jos u kalendar da stavljas dan kad si se skinuo..prestao si sa tim i to je to, sta sad imas da pravis proslave, obelezavas datume i svaki dan sebe podsecas na ruznu proslost..zaboravi, zaboravi, da si se ikad, radio ludooo...
(s)jeb`o pajdo..
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by klara60 »

YugoS wrote: YugoS je napisao/la:Ovo nama treba.Da se ovakvi Uzori javljaju na svoje godisnjice apstinencije.Ne trbeju da vise po ovakvim Forumima,ne bih ni ja,ali bih volio da mi cesce izlijecu razne Mustafe sa svojim godisnjicama cistoce iliti apstinencije.
Neka bude od godine pa nagore,cisto da svjedoce da se moze.Nekako je lakse.


meni je to glupo, ako si se skinuo zasto bi se podsecao na to, jos u kalendar da stavljas dan kad si se skinuo..prestao si sa tim i to je to, sta sad imas da pravis proslave, obelezavas datume i svaki dan sebe podsecas na ruznu proslost..zaboravi, zaboravi, da si se ikad, radio ludooo...
Ja smatram da bivsi narkoman, kada postane bivsi, zaista treba da zaboravi da je to ikada bio, i to zbog sebe. Medjutim, da bi pomogao drugima, koji su na putu da postanu bivsi, jako je lijepo da svojim pozitivnim primjerom ukaze da se od ove opake bolesti moze izlijeciti. Zbog toga glasam za to da se oglase oni koji su bivsi narkomani da pruze pozitivan primjer! Sretna sam kad procitam nesto tako!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by PROČITAJ ME »

Meni se lično sviđa što čovjek sa ponosom govori koliko je dugo ok. Treba nam svima biti za primjer, ma kako god to zvučalo, meni je to velika stvar i daje snagu i volju za daljim normalnim načinom života.... I samo je svojom desetogodišnjicom zdravog života prenio nama svima ovdje da se može izvući iz problema... Nema ništa loše govoriti koliko dugo si čist.. za pohvalu.. Ja iskreno nikada ne želim zaboraviti kakva sam bila. NE ZABORAVILO SE - NE PONOVILO SE :!: Danas znam da sam sve to morala proći i biti slobodna od svega... Ipak je Bog imao mnogo milosti samnom... nije Dopustio da umrem, nego mi je pružio ruku spasenja... kako god - sve to ima svoje... pozdrav
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
LEOS
Posts: 20
Joined: Wed Dec 05, 2007 9:02 am
Location: Stokholm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by LEOS »

Moze li se zaboraviti prvi dan u skoli, prva ljubav, prvi poljubac i prvi seks?
Mozes li zaboraviti osjecaj koji te prekrije kada te neko ostavi i iznevjeri?
Mozes li zaboraviti leptire u stomaku, ako ne i u cijelom tijelu kada si uzeo prvu dozu?
Moze li iko ocekivati da se moze zaboraviti "visa sila" koja je upravljala tvojom svakodnevnicom i umalo te lisila i zivota?
Sve pokusaji zaborava su osudjeni da propadnu. Sami ti pokusaji te mogu dovesti do recidiva.
Vec oprobano :finga:
Dok god na umu imas gdje i ko si bio , lakse ces se drzati podalje od destrukcije koju droga garantovano uzrokuje.
Hvala na cestitkama. Cine me jos jacim.
Leo Mustafa Sarkic
Leo Mustafa Sarkic
AD Terapeut
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by saša-ex »

Niti mogu, niti zelim, niti smem zaboraviti...
Pozdrav Mustafa i sve najbolje.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
LEOS
Posts: 20
Joined: Wed Dec 05, 2007 9:02 am
Location: Stokholm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by LEOS »

Hvala raja.
Samo da dodam sta se jos desava ove godine;
- izabran za clana povjerenickog vijeca gradske opstine (Liberalna partija)
- izdao kolekciju stihova u Svedskoj. Pogledaj na http://www.vulkan.se/Resultat.aspx

- Vanredni i jedini ucitelj pedagogije 12 koraka u Svedskoj, pri ustanovi koja ima 324 manje skole u drzavi. Vidi na dole navedenoj adresi
http://www.medborgarskolan.se/templates ... ustav&cc=1
- clan izvrsnog vijeca za socijalna pitanja u opstini
- redovni "freelans" novinar opstinskog lista grada Norrtelje
Ponosan deda dvjema unukama . Pogledaj na mojoj strani http://www.leos.zoomin.se
Nista nije nemoguce - rece moj terapeut u pocetku mog lijecenja. Ja sam se samo nasmijao i naravno mu nisam vjerovao ni za trenutak. To je bilo 2000-te godine. Danas vam mogu samo ponoviti te rijeci - " Ne, zaista nista nije nemoguce"
Nisam ja jedini, daleko od toga, ali sam ja jedan od rijetkih koji sa vama dijeli ova saznanja.
Probudite se raja, vasa iskustva, sposobnosti i volja za prezivljavanjem su od velike koristi u daljem zivotu.
Nista nije nemoguce ako sam sebi das sansu da se odrzis cist/a.
Sve najbolje.
Leo
Leo Mustafa Sarkic
AD Terapeut
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by E A »

klara60 wrote: Ja smatram da bivsi narkoman, kada postane bivsi, zaista treba da zaboravi da je to ikada bio, i to zbog sebe. Medjutim, da bi pomogao drugima, koji su na putu da postanu bivsi, jako je lijepo da svojim pozitivnim primjerom ukaze da se od ove opake bolesti moze izlijeciti. Zbog toga glasam za to da se oglase oni koji su bivsi narkomani da pruze pozitivan primjer! Sretna sam kad procitam nesto tako!
Jednom narkoman, uvijek narkoman. S vjerom u Boga idemo dalje. LEOS, sve najbolje!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by sanela »

E A wrote:
Jednom narkoman, uvijek narkoman. !
Ne slažem se. Onda Leos ne bi pisao ovo što piše i borba bi bila uzaludna. A mislim da svaka borba daje rezultat. Ako smo ustrajni i znamo šta nam je cilj.
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by E A »

-kada navru problemi nigdje nista da se uzme da se muke malo zaborave.....ali to je to sto me gura dalje.
Sanela, ti bi da se jebeš, a da ti ne uđe. LOL

Pozdrav za svu ekipu. Da ste mi zdravo i veselo.

EDIT: Ako Sarkić shvata onaj prvi post kao uvredu, ja ću ga obrisati.
Last edited by E A on Tue Jan 12, 2010 5:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Evo prodje i deseta godina

Post by vudd »

:rock:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply