Chat sa Bogom

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Chat sa Bogom

Post by Boban »

Evo pronasao sam ovaj link pokusajte!!!
Last edited by Boban on Tue Sep 08, 2009 5:39 am, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Chat sa Bogom

Post by paramparcad »

bobane pastiru moj,vreme je da te kaznim...kako si se usudio da otvoris temu chat samnom kao da se ja tu nista ne pitam?nije meni do chatanja sine,imam ja posla preko glave a i vi smrtnici ste strasno dosadni sa vasim pricama o smislu zivota i tako...veceras bobane 1200 ocenasa da si odradio da ne bih ja silazio dole...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Chat sa Bogom

Post by Boban »

paramparcad wrote:bobane pastiru moj,vreme je da te kaznim...kako si se usudio da otvoris temu chat samnom kao da se ja tu nista ne pitam?nije meni do chatanja sine,imam ja posla preko glave a i vi smrtnici ste strasno dosadni sa vasim pricama o smislu zivota i tako...veceras bobane 1200 ocenasa da si odradio da ne bih ja silazio dole...
Cuti Koma... :-D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Chat sa Bogom

Post by AnAna_mo »

Jao jao, pita me koji mi je najdrazi film... :D
Potpis.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Chat sa Bogom

Post by Guta_Retas »

jako dobro uradjeno...i prije sam nalijetao na ovako nesto ali uvjek ide on tebi pitanje a ti odgovor...tj bot diktira konverzaciju...ali ovo je dobro uradjeno...neka im bog oprosti na ovoj zaebanciji
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Chat sa Bogom

Post by Boban »

i meni sto sam je postavio...sad se kajem.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Chat sa Bogom

Post by Zona Sumraka »

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Chat sa Bogom

Post by paramparcad »

BOBAN wrote:i meni sto sam je postavio...sad se kajem.
more ja ako te propustim kroz sake,pokajaces se znas kako :)
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Chat sa Bogom

Post by lela »

paramparcad wrote:bobane pastiru moj,vreme je da te kaznim...kako si se usudio da otvoris temu chat samnom kao da se ja tu nista ne pitam?nije meni do chatanja sine,imam ja posla preko glave a i vi smrtnici ste strasno dosadni sa vasim pricama o smislu zivota i tako...veceras bobane 1200 ocenasa da si odradio da ne bih ja silazio dole...
niko ne moze da me nasmeje kao ti. ludo 100 %. kako me nerviras sto se drogiras.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Chat sa Bogom

Post by paramparcad »

udaj se za mene lelo,evo vidis subota je uvece ja nisam izasao(to sto sam svorc nema nikakve veze)znaci provodili bi zajedno subotnje veceri,necu te nikad prevariti
NIKAD!evo majom da se zakunem.eto"dabogda maju udarila mozdana kap ako te ikad prevarim :twisted: "i sta kazes lelo...?
Post Reply