hvala na odgovoru

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
karamut.stari
Posts: 51
Joined: Tue Feb 17, 2009 10:21 am

hvala na odgovoru

Post by karamut.stari »

želim da javno napišem da sam banovan i brisan zato što sam pisao ćirilicom
čak i post tražim odgovor je brisan
na njega sam bar dobio odgovor od gospođe sanele da sam banovan zbog pisanja ćirilicom
slažem se da me trajno banujete
to govori o vama a ne meni
ali ja se neću odreći svoga pisma a to što ste obrisali samo govori ko nema šta da krije i ko je fašista
i da naglasim na mnogo drugih foruma u okruženju se može pisati na svim pismima i jezicima samo se ne sme vređati i traži se da ko može savetom i na bilo koji način pomaže da se što više narkomana izleči
vi gospođo sanela vašu pomoć u lečenju verovatno dobro naplaćujete a ja svaki dan činim što je u mojoj moći besplatno
dalje nema polemike sa moje strane jer svaka polemika sa onima koji imaju fašisoidne ideje da zabrane pismo ili jezik je suvišna
ps
gospođo sanela
nije u pitanju vaš nacionalizam kako ste napisali nego fašizam
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: hvala na odgovoru

Post by Boban »

Ne kapiram ja sam Srbin pa mi ne smeta da pisem latinicom.Dokle cemo se prepirati na osnovu sranja koje se desavaju u poitici.Karamute(krusko) ovde ima zaista puno ljudi koji ne umeju citati cirilicu.To je isto kao kad bi otisao u Englesku i pricao Srpski.No dobro ako ti je to razlog a nas iz Srbije ima gomila pa se ne bunimo onda ok.Pozdrav i svako dobro.
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Re: hvala na odgovoru

Post by LuLu »

Tuga .... Mene bi sramota bilo reci da ne znam da citam cirilicu, sramota!
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: hvala na odgovoru

Post by bojanol »

Karamute, ti si kanda paranoik neki. Kakvi bre fašisti, kakava gospođa... gospođica te je lepo upozorila, bez ikakve zle namere, da izbegavaš ćirilično pismo, mlađih radi. Nema tu nikakvog fašizma. Iskuliraj.
Locked