ZNA LI ITKO GDJE JE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ivano
Posts: 35
Joined: Wed Jun 03, 2009 2:43 am
Location: zagreb

ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by ivano »

Čitao sam nedavno na netu dnevnik momka pod nadimkom Max Cro Cyber junkie, pa me zanima da li itko od vas zna ša je sa njim, i kako je sve to završilo...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by Tužna »

ivano wrote:Čitao sam nedavno na netu dnevnik momka pod nadimkom Max Cro Cyber junkie, pa me zanima da li itko od vas zna ša je sa njim, i kako je sve to završilo...
Iskreno nikad čula :|
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by AnAna_mo »

Ja sam se sa njim dopisivala prije godinu, godinu-ipo, i znam da je otisao prvo na detox pa u komunu.
Potpis.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by selma »

AnAna_mo wrote:Ja sam se sa njim dopisivala prije godinu, godinu-ipo, i znam da je otisao prvo na detox pa u komunu.
Ne znam ko je on,ali...daj Bože,da je još tamo...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
ivano
Posts: 35
Joined: Wed Jun 03, 2009 2:43 am
Location: zagreb

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by ivano »

da, i ja sam negdje pročitao da je momak u komuni.Čitajući njegove dnevnike i život na netu, bilo bi jako dobro da je izdržao i da je zdrav.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by selma »

ivano wrote:da, i ja sam negdje pročitao da je momak u komuni.Čitajući njegove dnevnike i život na netu, bilo bi jako dobro da je izdržao i da je zdrav.
A gdje si to čitao?Ima na forumu ili??
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
ivano
Posts: 35
Joined: Wed Jun 03, 2009 2:43 am
Location: zagreb

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by ivano »

mislim da nema tu na forumu. utipkaj na google detox online, pa bi ti se tamo trebali otvoriti njegovi dnevnici koje je pisao kad je bio normalan ili pod dopom. Nisam siguran da li je momak iz sarajeva ili zagreba.Negdje je u dnevniku mislim napisao. netko je napisao da je u komuni u dalmaciji, pa vjerojatno u retu, iako ih ima dosta. Dosta je zanimljivo to što je pisao i vrlo realno.pozdrav
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by sunrise »

on nikad nije ni bio tu...ali po stilu pisanja malo posjeca na Vladu....no,iako sam ga pratila dugo o njemu nisam nista cula

dao Bog da je sad neki family man
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
ivano
Posts: 35
Joined: Wed Jun 03, 2009 2:43 am
Location: zagreb

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by ivano »

Mislim da to nije ovaj Vlado što je pisao događaje iz bolnice u Bg..Ovaj na kojeg mislim mi djeluje dosta starije...Ma,nema veze,samo sam htio saznati je li momak dobro i da li se više ne drogira.Gdje god da se nalazi zaželimo mu svu sreću i što uspješniji oporavak...
mohenjo daro
Posts: 3
Joined: Tue Feb 21, 2017 4:57 pm

Re: ZNA LI ITKO GDJE JE

Post by mohenjo daro »

Da li ga je mozda netko našao i gdje je?
Post Reply