bez emocija samo činjenice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
karamut.stari
Posts: 51
Joined: Tue Feb 17, 2009 10:21 am

bez emocija samo činjenice

Post by karamut.stari »

U Jagodini preminuo narkoman zbog prekomerne doze heroina.
Prethodno bio na lečenju u Crnoj Reci 6 meseci i došao na vikend.
Imao želju da se leči ali se plašio prvog vikenda.
Pokrećem ovo kao proste činjenice da vidimo koliko će na prostoru bivše Jugoslavije
a koje pokriva ovaj forum biti preranih smrti od droge.
Možda na nekog i deluje pozitivno samo me nemojte optužiti za nešto između redova jer imam samo jednu želju
da što više dece koja tek počinju da se drogiraju shvate da je bolje sad priznati roditeljima i lečiti se nego kad bude kasno.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: bez emocija samo činjenice

Post by YugoS »

Slazem se !
Pozdrav.
:idea:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: bez emocija samo činjenice

Post by Tužna »

Takođe slažem se.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: bez emocija samo činjenice

Post by NaughtyButNice*** »

karamut.stari wrote:da što više dece koja tek počinju da se drogiraju shvate da je bolje sad priznati roditeljima i lečiti se nego kad bude kasno.
slazem se da treba kontstantno i svakodnevno demistikovati drogu, narkomaniju , zavisnike...samo...oprez "negativna" kampanja cesto ima kontraefekat...i da, podrzavam "akciju"...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: bez emocija samo činjenice

Post by PsyTechGirl »

Me too :smt023
Samo sreća, nemam još sličnih info ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: bez emocija samo činjenice

Post by draguljce »

Možda na nekog i deluje pozitivno samo me nemojte optužiti za nešto između redova jer imam samo jednu želju
da što više dece koja tek počinju da se drogiraju shvate da je bolje sad priznati roditeljima i lečiti se nego kad bude kasno.
-------------------------------------------------------------
Ja mislim da nikad nije prekasno (osim kad odozdo gledas kerove kako pisaju). A niko, ama bas niko nije odmah u startu svoje narkomanije priznao ovisnost, svi kontaju "mogu ja to sam, to je malo u usporedbi na reakciju roditelja kad cuju".
I eto ti ovisnika zesceg za par mjeseci, godina, nije ni bitno.
Kod svakog to manje, vise ide isto, u krug sve, pa zato nevidim bas neku logiku u ovom, al haj reko. Zivi bili pa vidjeli.
Post Reply