Možda Da možda Ne

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Možda Da možda Ne

Post by paramparcad »

ismejao sam se kada su bacili kratak kadar na sasu dok je slusao sta pocinje da trabunja onaj matori kurac,advokat...izraz lica ti je bio neprocenljiv sale...tvoja gestikulacija lica je rekla mnogo toga u nano sekundi :)
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: Možda Da možda Ne

Post by viola »

Ja imam pitanje za Sashu i ostale, da li neko ima informacije sta se sa ovim desava? Nekako se sve prebrzo utisalo, onolika bura... Ako tom popu i ovo prodje nekaznjeno, ja cu izgubiti i ovo malo poverenja u crkvu i drzavu.... Ako se izvuce posle svega, tad treba svi da se stidimo, celo drustvo.... :oops: :oops: :oops:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Možda Da možda Ne

Post by AnAna_mo »

paramparcad wrote:ismejao sam se kada su bacili kratak kadar na sasu dok je slusao sta pocinje da trabunja onaj matori kurac,advokat...izraz lica ti je bio neprocenljiv sale...tvoja gestikulacija lica je rekla mnogo toga u nano sekundi :)
Da, hahaha, samo što nije žešće zakolutao očima uz poruku "de stari ne seri života ti".
Ali naš Sale je bio jako kulturan i suzdržan, što je za svaku pohvalu. :D
Ali izraz face je vrh! :wink:
viola wrote:Ja imam pitanje za Sashu i ostale, da li neko ima informacije sta se sa ovim desava? Nekako se sve prebrzo utisalo, onolika bura... Ako tom popu i ovo prodje nekaznjeno, ja cu izgubiti i ovo malo poverenja u crkvu i drzavu.... Ako se izvuce posle svega, tad treba svi da se stidimo, celo drustvo....
I meni se nešto čini da će čika "pop" Branislav proći nekažnjeno, kao i cijela ova afera kao da ništa nije bilo. :roll:
Potpis.
Post Reply