Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Dreamer »

Neizmerno sam srecna sto vidim da velika vecina homoseksualnost shvata prirodno i normalno, jer to i jeste slucaj.
Ja sam dugo volontirala i stekla puno prijatelja iz gay sveta, Ne pada mi na pamet da opisujem kako su oni "najcesce ok i da se s`njima moze epo saradjivati", jer ispada kao da pricamo o bicima sa druge planete.
Mogu se pohvaliti da znam sve o "tome" ali mi je to toliko prirodno i blisko da ne znam sta tu ima posebno da se kaze.
eventualno ako neko ima neko pitanje, pa ma kako banalno bilo-neka slobodno pita.

Po nekom mom iskustvu, nisam upoznala ni jednog homoseksualca koji je na dopu, zavisnik. Party droge okay, ali ovo drugo bas i ne,......
Ne kazem da je to neki sad moj krajnji zakljucak, ali eto, moje iskustvo pokaza tako.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Homoseksualnost

Post by Vivaldi82 »

Nemam nista protiv homosekualnosti,ali ne svidjaju mi se muskarci koji se tripuju da su zene i tako se oblace,jer ma koliko se trudili zene ne mogu biti ,i dok gube vrijeme na oblacenje ,operaciju,i svu patnju i bol koji prolaze, mogli bi se pozabaviti i pokusati prihvatiti sebe kao gej muskarci,koji imaju musko tjelo i potruditi se tj raditi na sebi da ga prihvate..
Imala sam u pubertetu period gey istrazivanja u kom sam cak bila potpuno nesigurna da sam hetero..a nekad mi se i sad desi..Hm..Nalazim simpatiju i razumjevanje za homo jer su likovi na margini drustva odbaceni kao mi narkomani iako u manjoj mjeri..Ne mogu suditi o covjeku po tome da li je gey ili nije kao sto mu ne bi mogla suditi po boji koze npr. :axe:
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Homoseksualnost

Post by anfakabl »

Ala brate! Pitam se sada što pročitah prethodnu stranu...koji uzalud potrošeni minuti mog života...
Naprednije stavove ima moja baba Melanija od nekih sa ovog foruma.
Tužno je kada ljudi ne upoznaju ljubav.
Ljubav je ljubav, divna i snažna, ne sme je niko etiketirati.
all that I want is to play
Dijana
Posts: 5
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:23 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Dijana »

meni je isto zao zbog komentara sa prethodne stranice...a Jacu znam i iz vidjenja i znam kako su je osudjivali i govorili o njoj,a sada ona sudi.steta..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Homoseksualnost

Post by saša-ex »

Dijana wrote:meni je isto zao zbog komentara sa prethodne stranice...a Jacu znam i iz vidjenja i znam kako su je osudjivali i govorili o njoj,a sada ona sudi.steta..
Jel to Konjicka ili Sarajevska veza? dobrodosla :)
SAMO CEO ŽIVOT...
Dijana
Posts: 5
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:23 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Dijana »

hahaha Sasa-ex obje:P
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Homoseksualnost

Post by demijan »

saša-ex wrote:Šta mislite o homoseksualnosti među narkomanima? Da li je ima više ili isto kao među ljudima koji nisu zavisni? Šta uopšte mislite o tome?
Mislim da je homoseksualnost Bozja kazna za gresnike i bolest koja se moze samo na jedan nacin izleciti.Otvaranje specijalizovanih ustanova sa starinskim nacinom lecenja odnosno elektrosokovima i lobotomijom :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Homoseksualnost

Post by sanela »

demijan wrote:
saša-ex wrote:Šta mislite o homoseksualnosti među narkomanima? Da li je ima više ili isto kao među ljudima koji nisu zavisni? Šta uopšte mislite o tome?
Mislim da je homoseksualnost Bozja kazna za gresnike i bolest koja se moze samo na jedan nacin izleciti.Otvaranje specijalizovanih ustanova sa starinskim nacinom lecenja odnosno elektrosokovima i lobotomijom :-D
Uh, ti ga baš pretjera...
Visions

Re: Homoseksualnost

Post by Visions »

vic:
Ima jedna dobra i jedna loša vest.
1.Ostavio sam drogu.
2.Zbog tebe micek.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Akkasha Come Back »

[

Ja
Last edited by Akkasha Come Back on Mon Apr 18, 2022 3:51 am, edited 1 time in total.
Post Reply