Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Homoseksualnost

Post by YugoStar »

Pa jeste odvratno kad se javno maze,ljube i to.
Ja kontam da je gomila homica i muskih i zenskih nesretno,u ovom nasem regionu.
Kad ih ima toliko na zapadu,a vidio i druzio se sa gomilom takvih,mora da ih i kod nas ima u slicnom procentu.
I sad zamislite koliki je broj njih ozenjeno i udato ili onako solo pate,zbog straha od osude okoline.

Sto se tice gudre i homosexualnosti,licno nevidim ili neznam nesto sto je drugacije nego kod heterasha.

:D
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Homoseksualnost

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Čak i u zaostaloj Srbiji
A gde ti vidiš razliku izmedju Srbije i Bosne, ili Makedonije, pa čak i Hrvatske ??
Meni to sve dodje na isto sranje, da izvineš ..
Iako mi je jasno šta si htela da kažeš, morala sam da prokomentarišem, jer sam stvarno ogroman domoljub.. Ebem li ga.. To je valjda ta neka "srpska krv" bolesna :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Homoseksualnost

Post by Vlado_M »

Ja nemam poseban problem sa homoseksualcima, dok mi se ne upucavaju, kako Sagi rece. I slazem se da bi frustracija oko skrivanja sklonosti mogla voditi u narkomaniju.. Jos pamtim onog gej decka sto je pisao ovdje na forumu i na kraju svakog posta - pusa svima, hahahahahah.

Homoseksualnost je stara koliko i covjek (kao i drogiranje). Sjecam se kad sam citao Stare Grke, kako me sjebavala nejasna prica, nagovjestaji. Npr. Plutarh je pisao o tome kako je Sokrat volio nocu dolaziti u satore kod Platona i Alkibijada, kad su isli u rat... Posto sam citao kao klinac, pojma nisam imao sta to znaci. Kasnije sam provalio da je Sokrat karao i Platona i Alkibijada. Platon je poslije postao najveci mozak Grcke, a Alkibijad je Grcku unistio. Covjek velik kao i Napoleon ili Hitler, ali jos gore lud. I alkoholicar. Prava baraba. Da zivi danas, garant bi bio narkoman i pisao bi ovdje na forumu.

A Sokrat sve lafo zna da nista ne zna... Jebavao obojicu. Veliki ucitelj. Utjerao im znanje na supak.

Medjutim, Grci nisu bili iskljucivi. Ti su jebavali sve redom, muskarce i zene. Nije bilo samo pedera. Barem ja nisam nigdje procitao... Ali moguce da jesu imali problem sa tim jer Solon je u reformama donio jedan smijesan zakon - "Svaki muz mora zenu oblezati barem tri puta mjesecno. Ako je ne oblezi, onda zena ima pravo traziti zadovoljenje od muskog rodjaka muza do tog i tog koljena...." Hahahhahaah. Prakticni ljudi. Ako si ti peder i ne jebes zenu, onda burazer skace u pomoc. Ili roka. Ili otac. Ali porodica je i dalje ocuvana.

U principu, nemam nista protiv tog zakona o pravima seksualnih manjina. Medjutim, mene nervira nesto drugo. To je zapadna demokratija i zapadne slobode. Ne dao Bog da budemo slobodni kao ljudi na zapadu. Pa meni bi do sada zbog gluposti koje pisem hiljadu puta tuzile razne manjine i uvrijedjene grupe. Baba Naca bi nacisto najebala od boraca za zastitu prava muskaraca, zbog onog danasnjeg vica. Mozda bi je cak i udruzenje za zastitu svinja optuzilo za vrijedjanje i nanosenje dusevne boli... Zasto svinja ne bi mogla biti kao muskarac kad se napije ?

Zato dole Zapad, dole Zakoni, dole Pederi !!!
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Ebem li ga,ne mogu ti nik nikako zapamtit Girl,mala Novosađanka,sadašnji đetić :wink: ....ma znaš pile da nisam mislila u nekom ružnom kontekstu nego ne znam da li su prihvatili isto Bosna i ostali balkanikusi oko nas a za Srbiju tačno znam pa je zato i navedoh...sve je to manje više isto.
Ne smata mi kad se drže za ruke,smeta mi kad se napadno vaćare i ljube ali isto takvo ponašanje mi smeta i kod hetero parova je je to ipak intima i po meni jije da se djeli (pokazuje) pred svima.
Dakle samo umjereno i sve je OK

IH Dovla,Dovla,što samo dole...naj bolje je kombinovano,malo gore,malo dole
:wink:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Homoseksualnost

Post by PsyTechGirl »

Hah.. Homoseksualci.. Pederi .. Ebem li ga, po meni - ljudi kao i svi ostali ..
Ono, nemam ništa protiv tog opredeljenja - ko voli neka izvoli ..
Ali nešto nebih vezala homoseksualnost sa narkomanijom ..
Neko je negde već rekao, jedno je prostituisanje..toga sigurno više ima kod narkomana, nego kod "normalnih" ljudi ..
U to stvarno verujem, jer jedno vuče drugo.. Bolesnicima sexa za pare nikad dosta, a bolesnim ljudima para za gudru nikad dosta.. tako da, jedno vuče drugo ..
Veoma je mali broj onih koji se prostituišu samo hleba radi i to ..
Mada mislim da te dve grupe samo i postoje :
-narkomani, koji se prodaju radi gudre i
-jako siromašni ljudi, koji se prodaju da bi preživeli ..
i to je to.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Homoseksualnost

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Ebem li ga,ne mogu ti nik nikako zapamtit Girl,mala Novosađanka,sadašnji đetić :wink: ....ma znaš pile da nisam mislila u nekom ružnom kontekstu nego ne znam da li su prihvatili isto Bosna i ostali balkanikusi oko nas a za Srbiju tačno znam pa je zato i navedoh...sve je to manje više isto.
Hehehehe .. Pa vidi -
PSY - psychedelija, muzički pravac
TECH -technokratia, isto muzički pravac i skromno
GIRL - to mu dodjem "mala" ja :-D
A sve zajedno daje PsyTechGirl :-D
Ma i ja sam ga zakomplikovala do yaya, baš .. Ne zameri :wink:

A za ostatak ti moram reći da mi je baš lepo to što si napisala.. Tako se oseti neka nežnost i nešto baš baš leeeepo
(eto da ne bude da komentarišem samo nešto drsko i bezobrazno, ovo tvoje je bilo baš baš prijatno...) :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Homoseksualnost

Post by Vlado_M »

eksica wrote:IH Dovla,Dovla,što samo dole...naj bolje je kombinovano,malo gore,malo dole
:wink:
Da, jebes pedere :).
PsyTechGirl wrote:Mada mislim da te dve grupe samo i postoje :
-narkomani, koji se prodaju radi gudre i
-jako siromašni ljudi, koji se prodaju da bi preživeli ..
i to je to.
Ne znam. Ja mislim da pare nisu dovoljan razlog. Mora se negdje u pozadini kriti zelja za samoponizavanjem i samokaznjavanjem.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Homoseksualnost

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:Ne znam. Ja mislim da pare nisu dovoljan razlog. Mora se negdje u pozadini kriti zelja za samoponizavanjem i samokaznjavanjem.
Misliš??
Pa ne znam .. Ja kontam da ipak para svet valja ..i to :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Vlado_M wrote:
eksica wrote:IH Dovla,Dovla,što samo dole...naj bolje je kombinovano,malo gore,malo dole
:wink:
Da, jebes pedere :).
PsyTechGirl wrote:Mada mislim da te dve grupe samo i postoje :
-narkomani, koji se prodaju radi gudre i
-jako siromašni ljudi, koji se prodaju da bi preživeli ..
i to je to.
Ne znam. Ja mislim da pare nisu dovoljan razlog. Mora se negdje u pozadini kriti zelja za samoponizavanjem i samokaznjavanjem.
...mislim sa aspekta moralne dezintegracije,dragi moj kolega,ima tu svega...jebem li one slatke lezbe,sram hin bilo :P
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: Homoseksualnost

Post by lizard »

Prije 20tak godina svjetska zdravstvena organizacija je homoseksualnost tretirala kao tešku psihičku bolest koja se liječila na psihijatriji. Dan danas je pojedini "naši" doktori tretiraju tako te podržavaju javna kamenovanja, prebijanja i sl.
Ko zna, možda za 20tak godina WHO narkomaniju bude tretirao kao opredjeljenje.
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
Post Reply