Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

paramparcad wrote:
eksica wrote:Sva sreća pa se ne pitaš lela...meni osobno je odvratno i kad se hetero par razmeću poljubcima i zagrljajima na javanom mjestu ali o tome sam već pisala.
to mi zvuci kao sindrom"baba kurane"...ono,kao,pu,pu,sram ih bilo,nekultura a ovamo im krivo sto su omatorile i sto im je piz`a suva pa ih niko nece...naravno,ne tvrdim da je to kod tebe slucaj eksica i svaka slicnost je slucajna ako se negde prepoznas :D

MA JOK,NE NALAZIM NITI SLUČAJNO. ALI BRATE INTIMA JE INTIMA...DISKRETNI POLJUPČIĆI,DRŽANJE ZA RUKICE ,TO JE BAŠ SLATKO...A ONA BALAVLJENJA,MA NIJE MI ČAK NI ODVRATNO,DALEKO OD TOGA NEGO MI SAMO POKAZUJE DA OČITO DA NEMAJU GDJE DOBRO DA SE POSEKSAJU PA IM JE SVAKI SEKUNDIĆ BITAN.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Homoseksualnost

Post by paramparcad »

ej eksica,u redu je...nema potrebe da se pravdas,providna si,tj transparentna kako bi ti rekla...i da,umalo zaboravih,STO SE DERES KOJI MOJ???UPss,sorry,slucajno sam pritisnuo caps lock,ustvari lazem...macka mi je presla preko tastature...ma ni to nije istina,bicu iskren...voz je prosao kroz moju sobu i udario me pa sam pao na tastaturu...kad smo kod voza,udario me je u predelu bicepsa i tricepsa pa su mi isti mnogo otekli ali necemo sad o mojim problemima.
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

hahahahha pa slatki su onda tvoji problemi,ja doduše ne bih bicebse i tricepse ali bi malo stomačić da zategnem :wink:

I NA KRAJU KRAJEVA ŠTA TEBE BRIGA ŠTO JA VOLIM DA GALAMIM A DA SI ME PROVALIO TO SA PRAVDANJEM,STOJI..OD SAD SE NE PRAVDAM....VRIŠTAĆU :rock:
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Homoseksualnost

Post by Vlado_M »

paramparcad wrote:ej eksica,u redu je...nema potrebe da se pravdas,providna si,tj transparentna kako bi ti rekla...i da,umalo zaboravih,STO SE DERES KOJI MOJ???UPss,sorry,slucajno sam pritisnuo caps lock,ustvari lazem...macka mi je presla preko tastature...ma ni to nije istina,bicu iskren...voz je prosao kroz moju sobu i udario me pa sam pao na tastaturu...
Ej Peravikpancad, NE JEBI SOJKE !!!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Homoseksualnost

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:NE JEBI SOJKE !!!
Evo ga sad i ovaj hihihihihihihi :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Homoseksualnost

Post by paramparcad »

Vlado_M wrote:
paramparcad wrote:ej eksica,u redu je...nema potrebe da se pravdas,providna si,tj transparentna kako bi ti rekla...i da,umalo zaboravih,STO SE DERES KOJI MOJ???UPss,sorry,slucajno sam pritisnuo caps lock,ustvari lazem...macka mi je presla preko tastature...ma ni to nije istina,bicu iskren...voz je prosao kroz moju sobu i udario me pa sam pao na tastaturu...
Ej Peravikpancad, NE JEBI SOJKE !!!
ko?ja?ma jok,ne bih ja to nikad...nego da nastavim,kad me je udario voz,odbio sam se grudima o zgradu...sad imam mnogo problema jer su i grudi nenormalno natecene,o bicepsu i da ne pricam...moram priznati da sam pomalo zabrinut za voz i njegove putnike...ipak,udariti u takvu silu...ne znam.ako neko cuje preko vesti nesto o tome molio bih da me obavesti :)
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

sreća pa ti se mašinovođa zabi u grudi a ne u guzu :finga:
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Homoseksualnost

Post by paramparcad »

eksica wrote:sreća pa ti se mašinovođa zabi u grudi a ne u guzu :finga:
jaka provala,toliko jaka da si morala da stavis ovaj demonstrativni smajli ali dobro...bar ima veze sa ovom temom,jel? :)nego reci mi,sto tepas mojoj bulji?
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

:D Tako ti ja svakoj :wink: a čuj što tvojoj ne bih,ti si jedan od počasnih članova ove male ali odabrano zajebane zajednice :butthead:
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Tužna »

saša-ex wrote:Šta mislite o homoseksualnosti među narkomanima? Da li je ima više ili isto kao među ljudima koji nisu zavisni? Šta uopšte mislite o tome?
A šta da mislim svako ima svoj izbor....lično nemam ništa protiv homoseksualaca bili narkomani ili ne.
Post Reply