Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Lizarde,to je već,ne znam točno koliko godina zvaničan stav WHO,znam provjereno da je prihvačen i od strena tok nekog tijela(konzilija ili kako se već zove u Srbiji) jer je moja dobra poznanica,bivša doca što me liječila bila član te "komisje"(tima) kad je bilo pitanje usvojiti ili ne...usvojeno u Srbiji.
E sad koliko je to svaki ljekar u svojoij glavi i svaki ljekar u svojoj palanci usvoji to je,što bi moj pokojni đedo reko,drugi padež.
Ja sam bogme usvojila čim sam počela spoznavati sebe i svoju seksualnost ali opet bih se složila(ponovil) ne odobravam extremno ponašanje čak ni kod hetero parova..intma je intima.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Homoseksualnost

Post by zvrky »

U trenutku kada te pucaju emocije (naravno posledica gudre) prestaje da ti bude bitno kog je pola osoba pored tebe,jednostavno ti se svidja :-D i spreman si da isprobas sve, uglavnom to ne shvatas za ozbiljno, sve u svrhu zajebancije. Po meni to nema veze sa homoseksualnoscu vec sa gudrom,veci procenat takvih situacija je kod zena,cak jako mali procenat kod muskaraca. Mislim da homoseksualnost nema veze sa narkomanijom, mozda su u pitanju hormoni koji nisu isti kod svih ljudi i koji se tokom zivota razvijaju u odredjenu stranu. S godinama sve bolje shvatas sebe i svoje potrebe kao i svoje zelje.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Homoseksualnost

Post by MANS0N »

Ja mislim da su svi ljudi isti po tom pogledu,radoznali. :wink:
Naravno,kada se oslobode pritiska okoline i drustvenih i moralnih normi,straha rjecju.Grci su,dobro je V. reko,sjajan primjer.Za mene je lijepo musko tijelo,lijepo musko tijelo i ne gadi mi se.Ipak nisam peder,jer...e pa to je stvar zudnje,pretpostavljam?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Homoseksualnost

Post by adam* »

MANS0N wrote:Ja mislim da su svi ljudi isti po tom pogledu,radoznali. :wink:
Naravno,kada se oslobode pritiska okoline i drustvenih i moralnih normi,straha rjecju.Grci su,dobro je V. reko,sjajan primjer.Za mene je lijepo musko tijelo,lijepo musko tijelo i ne gadi mi se.Ipak nisam peder,jer...e pa to je stvar zudnje,pretpostavljam?

pravo receno.....prva zenska statua...se pojavila u staroGrckoj tek 300 n.e. a sve pre toga su muska tela klesana!

Mislite o tome!!!!
cucla cucla cuclica
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Ako se radi o čistim gay nagonima,to mi je Ok ali ako je u pitanju pomodarstvo,to mi je baš onak bljak.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Homoseksualnost

Post by paramparcad »

i ja volim musko telo ali svoje...evo bas sam se malopre izljubio sa oba moja bicepsa :)
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Homoseksualnost

Post by lela »

...na zalost ima ih mnogo,nevezano za narkomaniju,pocevsi od obicnih ljudi sa ulica do onih sto sede u skupstini... i imaju neverovatan lobi,mozda i najaci.inace,mislim da je homoseksualnost i uopste sklonost ka istom polu bolest, sto ne znaci da su homoseksualci i lezbejke losi ljudi i da ih treba diskriminisati,jedino sto bih im zabranila razmenjivanje neznosti na javnom mestu...ali ja se ne pitam,tako da mogu da se opuste :D
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Sva sreća pa se ne pitaš lela...meni osobno je odvratno i kad se hetero par razmeću poljubcima i zagrljajima na javanom mjestu ali o tome sam već pisala.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Homoseksualnost

Post by paramparcad »

eksica wrote:Sva sreća pa se ne pitaš lela...meni osobno je odvratno i kad se hetero par razmeću poljubcima i zagrljajima na javanom mjestu ali o tome sam već pisala.
to mi zvuci kao sindrom"baba kurane"...ono,kao,pu,pu,sram ih bilo,nekultura a ovamo im krivo sto su omatorile i sto im je piz`a suva pa ih niko nece...naravno,ne tvrdim da je to kod tebe slucaj eksica i svaka slicnost je slucajna ako se negde prepoznas :D
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Homoseksualnost

Post by lela »

...ja kad sam s dečkom na ulici, hodamo kao drugari,retko kad se držimo za ruke jer se nekako osećam sputano,ne mogu lepo da koračam, ali nemam ništa protiv kad vidim devojku i dečka koji se grle,ljube itd...uglavnom mi budu simpatični, iako ja ne volim da razmenjujem nežnosti na javnom mestu.
Post Reply