Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Homoseksualnost

Post by saša-ex »

Šta mislite o homoseksualnosti među narkomanima? Da li je ima više ili isto kao među ljudima koji nisu zavisni? Šta uopšte mislite o tome?
SAMO CEO ŽIVOT...
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Mislim da homo orjentacija nema nikakve veze sa narkomanijom,niti ih je više niti manje.
Poštivam svačiji izbor.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Homoseksualnost

Post by YugoStar »

Ja homosexualnost prihvatam normalno.
Znam da nije bolest i da se ljudi radjaju sa tim.
Naravno,ako zajebemo likove koji se isforsirano feminiziraju jer je to kao in.

Ovo gore je napisao Yugo Evropejac.
Yugo Balkanac bi bio nevidjeno sjeban da mu sin jednog dana predstavi "decka",ali bih se pomirio i sa tim :cry: .

:D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Homoseksualnost

Post by adam* »

Sto se tice Dopa ----- tu sexa ima vrlo malo ------ to znate i sami ----- kome je do toga kada si uradjen...nikome....e sada prostitucija je nesto drugo.....uglavnom jedan mora da je str8.
sto se tice ostalih droga.....nikakva veza s vezom.....cuo sam cak da Extazi preobraca Str8 muskarce u gay.....Hahahahahaha.....to je nemoguce....cak vecina gay-va koje poznajem su totalno str8 i ne vole drogu....svi su cisti , mirisljavi i ispeglani....tako da ta prica GAY=NARKOMANIJA je glupost totalna.

P.S.samo se prcajte.....sto papa kaze.....jebes kondom...samo delji.......
cucla cucla cuclica
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Sagitarius »

Po nekim studijama,gay populacija je sklonija zlouporabi psiho-aktivnih supstanci(najbolji primjer-crystal meth,među gay muškarcima,i nešto manje,ženama u USA,jako popularna droga),pa vjerujem da je i u nas tako.Na tehno-partijama,im dost gay.eva,koji se tu(obično kad ih "spuca" špica id exa),ponašaju,podosta prmiskuitetno,jer se u techno điru,ne gleda s mržnjom na te muškarce i žene,
Poznajen dosta gay i kezbo osoba,navučenih na hors.
Moje mišljenje,je,da oni,duboko isfrustrirani,što moraju kriti svoju sex. orijentaciju,često posežu za drogom,alkoholom.

A ima i onih(muškaraca),koji nisu gay,ali tako "zarađuju" za drogu,nudeći se za novac,pravim gay-evima.
Po komunama bi znalo bit problrma,s gay osobama,zamisli da te pošalju u komunu s 20 žena?
Mislim da bi oni trebali dobit nekakav program,prilagođen njihovoj sexualnoj orijentaciji.

Moj osobni stav,je da mi ne smetaju,ali ne volim,da mi upućuju nekakave signale "upucavanja".
Kao što reče Yugo,ti ljudi su rođeni takvi,i to poštujem.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Homoseksualnost

Post by AnAna_mo »

Covjece koja tema!! :D
Potpis.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Sagitarius »

Pa,nakon krzna,sve je moguće :D :D :D
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Homoseksualnost

Post by saša-ex »

Dobro, ovo bar malo ima veze i sa narkomanijom :D
Pokrenuo sam ovu temu najviše zbog novog antidiskriminacionog zakona koji treba da se donese u Srbiji, a protiv koga su ustale crkva i nacionalističke stranke, što je mene jako iznerviralo. Moj stav je da svako ima pravo da kaže ono što misli i da nikoga ne smemo osuđivati zato što razmišlja drukačije.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Homoseksualnost

Post by draguljce »

Meni je to malo odvratno! Ali ne smetaju mi! Neka svako sam organizuje svoj zivot kako zeli i kako je najbolje za njega.
eksica

Re: Homoseksualnost

Post by eksica »

Čak i u zaostaloj Srbiji(ja se izvinjavam svim njenim stanovnicima,stanje je takvo zbog politike na zbog samih njenih građana) priznato je ono što je donjelja(zagključila )svjetska zdravstvena org a to je da homoseksualnost nije niti bolest niti seksualna devijacija nego drugi izbor i ne postoji te ustanove na planeti koja liječi gay ljude.....homoseksualnost se liječi isključivo ako neko ko je gay ne može da prihvati samog sebe kao takvog i usled toga počinje imati psihičke probleme.
Post Reply