Drugarstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Drugarstvo

Post by zvrky »

Poverenje.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Drugarstvo

Post by draguljce »

Kad te neko prihvati sa svim tvojim manama i vrlinama i opet je uz tebe do kraja!!
Tako ja zamisljam drugarstvo. imam 2.prava druga i svaka im cast na strpljenju samnom!

pozzzzz....
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Drugarstvo

Post by eldineca »

Bil mi vjerovali da ja uvijek uspijem nekako da pobjegnem od pravih drugova,ono valjda me strah,narkic sam i nemogu puno da ispunim i dam a do takih ljudi mi bude stalo pa se potrudim da im padnem u zaborav.
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Drugarstvo

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:Bil mi vjerovali da ja uvijek uspijem nekako da pobjegnem od pravih drugova,ono valjda me strah,narkic sam i nemogu puno da ispunim i dam a do takih ljudi mi bude stalo pa se potrudim da im padnem u zaborav.
Ja ti evo verujem :lol:
Zvuči poznato ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Drugarstvo

Post by eldineca »

hvala na povjerenju
joj al imam neopisivu zelju da promjenim tu naviku al nkako i kad je jdno vrijeme mijenjam uvijek na kraju ispadne da je bjeg bolja varijanta,sto li to,jesam li takav covjek,jel to od drogiranja,ili ko zna sta,jebote ovo je meni ko neka zivotna konfuzija jer tako sam zeljan ono iskrenog otvaranja al kad god pokusam dodze do nepovjerenja il do nekog straha kokad nikad nisam siguran kaka ce mi biti naredna ponasanja ,kolko cu moc ispunit obecanja,ono evo dok pisem ovo mota mi se po glavi da imam prevelika ocekivanja pa kad mi ih i neko da pobjegnem jer nisam siguran da mogu dat to isto zauzvrat,uuuuuuuufff sto upegla
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Drugarstvo

Post by nowa »

Citajuci ove vase postove sticem utisak da vas jako malo ima prave prijatelje.I sama sam takva.Sa toliko puno ljudi se druzim i sa svima extra dobra,ali nikog ne smatram pravim prijateljem.Toliko puta u zivotu su me ljudi koje sam smatrala pravim prijateljima povrijedili i iznevjerili da sam se ogradila od pravog drugarstva.Valjda covjek u sebi razvije vremenom neki odbrambeni sistem od onog sto ga boli.
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Drugarstvo

Post by bojanol »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qJkh-yLd44[/youtube]
živela si ti u cirkus, ljudi su te voleli....
ledilo.
Post Reply