Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by adam* »

sex je jaci od jebenog heroina samo moras da budes cist neko vreme da ti jaja prorade.....a onda....vatromet!!
ja sam posle krize par puta plakao od zadovoljstva....iskreno~bez preterivanja!!
cucla cucla cuclica
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by vudd »

Izgleda da moj dijalekt nije bas razumljiv :) Jebiga vukojebina uradila svoje...

Elidencija, sem kokaina,ima jaci-Speed ball, :wink: .Ako te zanimaju rad i vrste droge,mix raznih i to...Zavisi od ukusa i mozga :axe: Jebiga, ja kontam ti pitas ima li sta jace kad si cist...al' ti si jos drogiran,tako da....
Ima jedan mnogo jak osjecaj...Odes na dovoljno visoku zgradu,sa koje si siguran da ces se zgovnati.Skocis i cekas.Kazu, da cujes glasove i halucinacije,zatim izgubis svijest, prije nego li padnes.To je naravno mit.Mozda samo realne slike dotadasnjeg zivota prodju glavom,u tih par sekundi...Shvatis da zivot i nije bas tako crn,i da si mog'o onu malu pozvati na pice,ili u bioskop.Jak osjecaj,jaci od heroina...Evo ga asvalt.Eee jebiga...zadnje sto se cuje,koljena smugnu kraj muda,kroz grudni kos,i zavrsavaju zujeci kod usiju.Ovo ako i nije najjaci osjecaj,a ono svakako neobicno, jedinstveno i nesvakidasnje iskustvo...
to daje mi nadu ta sasa,pozz za tebe i sina
:?: :?: :?: ma bezveze ti ovo haveru :lol: malo si se pogubio,al' dobro

Draga Psy-ce,prilicno si mlada.Sa 21 godinu zivota, kakvog opisa mama ti,vjerujem da nisi osjetila nesto jace...Nastavi se rokati jos jedno 10 godina,i ''jacina''ce ostati samo sjecanje...
(daleko bilo, ovo gore napisano)
Last edited by vudd on Fri Feb 13, 2009 8:56 pm, edited 2 times in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:Draga Psy-ce,prilicno si mlada.Sa 21 godinu zivota, kakvog opisa mama ti,vjerujem da nisi osjetila nesto jace...Nastavi se rokati jos jedno 10 godina,i ''jacina''ce ostati samo sjecanje...
(daleko bilo, ovo gore napisano)
Ma o chemu ti sada ?!?
Zashto bih se ja nastawila "rokati", otkud ti sad to ?!?
I, bash za inat, NECU! :smt110
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eldineca »

vudd wrote:Izgleda da moj dijalekt nije bas razumljiv :) Jebiga vukojebina uradila svoje...

Elidencija, sem kokaina,ima jaci-Speed ball, :wink: .Ako te zanimaju rad i vrste droge,mix raznih i to...Zavisi od ukusa i mozga :axe: Jebiga, ja kontam ti pitas ima li sta jace kad si cist...al' ti si jos drogiran,tako da....
Ima jedan mnogo jak osjecaj...Odes na dovoljno visoku zgradu,sa koje si siguran da ces se zgovnati.Skocis i cekas.Kazu, da cujes glasove i halucinacije,zatim izgubis svijest, prije nego li padnes.To je naravno mit.Mozda samo realne slike dotadasnjeg zivota prodju glavom,u tih par sekundi...Shvatis da zivot i nije bas tako crn,i da si mog'o onu malu pozvati na pice,ili u bioskop.Jak osjecaj,jaci od heroina...Evo ga asvalt.Eee jebiga...zadnje sto se cuje,koljena smugnu kraj muda,kroz grudni kos,i zavrsavaju zujeci kod usiju.Ovo ako i nije najjaci osjecaj,a ono svakako neobicno, jedinstveno i nesvakidasnje iskustvo...
to daje mi nadu ta sasa,pozz za tebe i sina
:?: :?: :?: ma bezveze ti ovo haveru :lol: malo si se pogubio,al' dobro

Draga Psy-ce,prilicno si mlada.Sa 21 godinu zivota, kakvog opisa mama ti,vjerujem da nisi osjetila nesto jace...Nastavi se rokati jos jedno 10 godina,i ''jacina''ce ostati samo sjecanje...
(daleko bilo, ovo gore napisano)
nesto mi nij jasno sto te ova tema toliko pogodila,al ti si cudna ptica jebiga
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eldineca »

ej al vidi svidza mi se ova tvoja furka,ljuti me i to je dobro buraz,nista bez inata

samo brate za sasu nije ok,nema prebacivanja i bezeze je koska,ja cjenim podjelu osjecaja i mozda vise nego iko volio bi imat sina
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by vudd »

eldineca wrote:ej al vidi svidza mi se ova tvoja furka,ljuti me i to je dobro buraz,nista bez inata

samo brate za sasu nije ok,nema prebacivanja i bezeze je koska,ja cjenim podjelu osjecaja i mozda vise nego iko volio bi imat sina
nesto mi nij jasno sto te ova tema toliko pogodila,al ti si cudna ptica jebiga
A sto bi me pogadjala, :) .Nije mi mozda bas najjasnija...jest' ali ...nije,jebes ga :) Kao imali jaci osjecaj od heroina? Ima...ako hoces.To je to.
Cudna 'tica-?Ma jok,obican vrabac.
Pazi,ja ti rekoh nesto,kako meni sin da jak osjecaj,Sasa u vezi ''padanja''.
Ti pozdrav za njega i sina...Ma bezveze :) nije vazno.

Nego, sta te to ljuti, kod moje ''furke''? :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eldineca »

vudd wrote:
eldineca wrote:ej al vidi svidza mi se ova tvoja furka,ljuti me i to je dobro buraz,nista bez inata

samo brate za sasu nije ok,nema prebacivanja i bezeze je koska,ja cjenim podjelu osjecaja i mozda vise nego iko volio bi imat sina
nesto mi nij jasno sto te ova tema toliko pogodila,al ti si cudna ptica jebiga
A sto bi me pogadjala, :) .Nije mi mozda bas najjasnija...jest' ali ...nije,jebes ga :) Kao imali jaci osjecaj od heroina? Ima...ako hoces.To je to.
Cudna 'tica-?Ma jok,obican vrabac.
Pazi,ja ti rekoh nesto,kako meni sin da jak osjecaj,Sasa u vezi ''padanja''.
Ti pozdrav za njega i sina...Ma bezveze :) nije vazno.

Nego, sta te to ljuti, kod moje ''furke''? :)
bice da ja imam cudan stil izrazavanja,ok ,najvaznije je da ima jaci osjecaj,

ljuti ustvai diz me to sto potenciras da se pucam,al vidi kao sto ti rekoh u tebi sam sad vidio prijatelja,imo sam pad prije 2 mjeseca a ti mi sad dajes onu cudnu vrstu inata,hvala
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by heroinapg »

Kako znas da je heroin najjaci osjecaj? :wink:
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eldineca »

heroinapg wrote:Kako znas da je heroin najjaci osjecaj? :wink:
pozz

neznam zato i pitam,u stvari hajmo rec da moj zivot ovisi o tom da ima jaci a da nije gudra,kontas me sad
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by PsyTechGirl »

Uh, al* ga ti zakomplikowa owde :-D
Pozdraw i ... ne znam shta reci :?: :!: :rock: :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply