Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

eksica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eksica »

eldineca wrote:
dete svemira wrote:Jeste.

Ima ih mnogih ali samo otvoren um i zelja da nadjes OSECAJ,ce ti pomoci na tom putu....

Navoditi stvari-bilo bi glupo,jer je svaki covek sam za sebe jedinka.

Trazi,i naci ces....

trazim,i ova tema je dio mog trazenja,najgore je sto jos uvijek imam velka ockivanja,pa i ako nesto osjetim ubrzo postane razocarenje ili iluzija te u svemu tome nevidim i izgubim i ono sto imam,ono ustvari volio bih bit sretan,ko nebi,nista idemo dalje u nova trazenja,nista bez borbe i nadanja

Čitaj samog sebe,tj šta si upravo napisao...čist paradoks...ne očekuješ li od heroina puno(očekuješ čim si spreman monogo toga uradit da bi došao do njega) i koliko te to osječanje drži? šta posle,nije li posle prestanka dejstva razočarenje,takozvana kriza,totalni sjeb.
Navedi barem jedan primjer posle čega dobrog se razočaraš,da nestane "iluzija"...jesi li razočaran posle dobrog oragzma?Npr.
U cjelokupnoj priči o jakim i dobrim filinzima,jedini iluzorni dobar filing je heroin...sve ostalo je istinski i ne nestaje,nema posledice.
Mislim da si postavljaš pitanja bez da uopće razmisliš o odgovoru ili pak samo tražiš potvrdu onoga u šta, kao ovisnik želiš vjerovari jer da nije tako,morao bi se boriti a to ti baš i ne paše......a kojem ovisniku paše???.
Iako je daleko veće borba opstajati kao ovisnik nego kao strejt čovjek...mislim kad se jednom prekine.
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eldineca »

kad bi ti reko da si me pogresno skontala,nebi mi vjerovala,droga mi je opcenito prestala davat taj osjecaj zadovoljstva ima vec haman 5 god.,naravno to je moj period skidanja,pun uspona i padova,znas u cemu je finta sto kad god sam se ocistio malo duze vremena i prosla me ona pocetna euforija,poceo mi se gaditi ponovo svijet oko mene,i gubio sam smisao zivota,tako da bi se uvijek na kraju razocarao i kako ja to volim rec potopio,bilo kako bilo ja upravo tazim neki osjecaj koji bi me odrzao u takim trenutcima,da nebi bilo potapanja,osjecaj (mora da je to pogesna rijec al jebiga,)treba biti duzi ,duzi puno od felsa ili orgazma,haj da nepeglam,sto se tice tvog posta moze se izvuc dobra poenta,samo sto se ja nebi slozio s onim da je veca borba opstat kao ovisnik,volio bi da se varam,etoo jos da znas da dok ti ovo pisem trese me euforija,odo da tragam .........

pozzzzzzz
da smo zivi i zdravi jos godina sto
eksica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eksica »

eldineca wrote:kad bi ti reko da si me pogresno skontala,nebi mi vjerovala,droga mi je opcenito prestala davat taj osjecaj zadovoljstva ima vec haman 5 god.,naravno to je moj period skidanja,pun uspona i padova,znas u cemu je finta sto kad god sam se ocistio malo duze vremena i prosla me ona pocetna euforija,poceo mi se gaditi ponovo svijet oko mene,i gubio sam smisao zivota,tako da bi se uvijek na kraju razocarao i kako ja to volim rec potopio,bilo kako bilo ja upravo tazim neki osjecaj koji bi me odrzao u takim trenutcima,da nebi bilo potapanja,osjecaj (mora da je to pogesna rijec al jebiga,)treba biti duzi ,duzi puno od felsa ili orgazma,haj da nepeglam,sto se tice tvog posta moze se izvuc dobra poenta,samo sto se ja nebi slozio s onim da je veca borba opstat kao ovisnik,volio bi da se varam,etoo jos da znas da dok ti ovo pisem trese me euforija,odo da tragam .........

pozzzzzzz

Normalno da ti je sve prazno i bez smisla ali to nikako ne znači da smisao ne postoji i da se ne može naći...muka je to,jasnom je,čak što više,prošla kroz to masu puta a to što sam rekla da je teško opstati kao narkoman,naravno da je sa ove moje distance,
samo kad se sjetim svih tih kriza,ganjanja,odvratnih djela,skrivanja,bježanja,krađe,laganja.....težak je to život,vrlo težak.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by simon_says »

ljubav je najjaci osecaj...zahvalnost...tome u prilog ovaj klip .
zena iz klipa je pronasla lava koji je bio na samrti. cuvala ga je,lecila,mazila,pazila...onda se pobrinula da zooloski vrt zbrine lava...pogledajte rekaciju lava kad je video zenu posle duzeg vremena
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=txIO8CkQeQU[/youtube]
ANONYMOUS does not forgive
eksica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eksica »

simon_says wrote:ljubav je najjaci osecaj...zahvalnost...tome u prilog ovaj klip .
zena iz klipa je pronasla lava koji je bio na samrti. cuvala ga je,lecila,mazila,pazila...onda se pobrinula da zooloski vrt zbrine lava...pogledajte rekaciju lava kad je video zenu posle duzeg vremena
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=txIO8CkQeQU[/youtube]

Glasu zvijezda....divan clip.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by simon_says »

:D hvala 8)
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
FeyPSt
Posts: 31
Joined: Mon Jan 19, 2009 3:51 pm
Location: Split

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by FeyPSt »

Pa istina je da heroin daje trenutacno savršeno stanje,kad i kada si sam imaš njega,toplo ti je,ugodno,zadovoljan si(mislim ako si đanki na pocetku-posli to nestane),al virujem da ima jacih osjecaja samo mi što smo navikli na djelovanje heroina bojimo se provat ih,al mislim da su neki od tih osjecaja uzvracena ljubav,od strane partnera,roditelja,iskreno prijateljstvo-koje smo skoro svi vec izgubili,gubitak voljene osobe. . .ožda nisan kompetentna jer sam i sama prošla 12nju ovisnost,i dan danas posrnem,al ovi osjecaji koje sam napisala su mi se desili u životu i ponili cak više od heroina,to što ih nisam znala zadržat je moja krivica,al postoji lipše!!!! :)
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by Sagitarius »

Hm,osjećaj jači od heroina?
Pa,ja sam heroin uglavnom i uzimao,da ne osjećam ništa,ni strahove,ni probleme,ni život,ni savjest,ni sospstveno propadanje,usamljenost,ni bijes,gorčinu,želio sam da ne osjećam ništa,sivilo...
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Wed Jun 24, 2009 9:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by Sagitarius »

goldy wrote:I jel' ti uspjelo?Znam da nije, ne znam ni je sto pitam!?
pa normalno da nije
Post Reply