ZNAK-PODZNAK

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by AnAna_mo »

Eeee, tko iskopa ovu temu :D
Sjećam se da sam se iskilavila prepisivajući iz Astro-knjige, Ali sve za moje đanerija.ba frendove! :wink:
Ako nekom bude trebalo izračunati podznak (ja to radim precizno i točno, znam cijeli postupak...ovi na internetu su totalis nepouzdani i u 90 % slučajeva griješe) ili napisati nešto u vezi horoskopa, bilo šta - znak, podznak, opis znaka, karakteristike, slaganje znakova, kakvi su u ljubavi, u poslu, uspoređivanje i opis znaka i podznaka... samo javite.
Nije mi mrsko, imam vrlo dobru knjigu i iznenadit ćete se koliko pogađa (a nije valjda slučajnost da pogodi 12 puta).
Hajde pa ako kome bude trebalo. :wink:
Pozdrav!
Potpis.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by oci boje meda »

An evo prijavljujem se! hm, ja sam ribe/devica, a ako ti treba jos sta, ono datum rodj, sat i sl. javi pa ti saljem
hvala ti
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by ivon »

AnAna_mo wrote:Eeee, tko iskopa ovu temu :D
Sjećam se da sam se iskilavila prepisivajući iz Astro-knjige, Ali sve za moje đanerija.ba frendove! :wink:
Ako nekom bude trebalo izračunati podznak (ja to radim precizno i točno, znam cijeli postupak...ovi na internetu su totalis nepouzdani i u 90 % slučajeva griješe) ili napisati nešto u vezi horoskopa, bilo šta - znak, podznak, opis znaka, karakteristike, slaganje znakova, kakvi su u ljubavi, u poslu, uspoređivanje i opis znaka i podznaka... samo javite.
Nije mi mrsko, imam vrlo dobru knjigu i iznenadit ćete se koliko pogađa (a nije valjda slučajnost da pogodi 12 puta).
Hajde pa ako kome bude trebalo. :wink:
Pozdrav!
ja je iskopah...ajd pomogni mi kada se već nudiš hvala i tamari...poz
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by ivon »

anči čekam te :D :D :D
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by winston85 »

Tuzna, aj molim te i meni vidi.
Vaga-skorpija...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by AnAna_mo »

Ako hoćete da vam izračunam podznak, napišite mi TOČAN datum, godinu, sat i grad rođenja!
Ako znate podznak (ako ste sto posto sigurni) onda vam mogu usporediti znak i podznak,pa da vidimo šta zvijezde kažu!
Mogu vam izvući karakteristike znaka, vrline, mane, itd...
Hajde, ionako imam vremena!
:D
Potpis.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by darla »

Ann, ajd izracunaj meni, al ak ti se da i ak imas vemena..
nisam nikad vjerovala u to, moja prijateljica u novinama prvo cita horoskop, a ja ga preskocim uvijek..
al bas da vidim ovo sa znakom i podznakom, pa da mogu horoskop okrivit za neke stvari :)
znaci : 15. 1. 1986. u 13:30h (znam samo da sam jarac)
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by AnAna_mo »

Winston, Tužne nam nešto nema (???) pa sam ja zamjenik.... :wink:

MUŠKARAC VAGA

Budite sigurni da vas neće privući svojom muškoću,snagom i strastima. Muškarac Vaga pleni svojim otmenim ponašanjem, nežnim lepim rečima, i prefinjenim ponašanjem. U svakoj situaciji on je odmeren. Ako imate Vagu za prijatelja,sigurno ste več navikli na lepe reči i nežnosti. Njegovi pokreti su uvek odmereni i prefinjeni. Nemojte misliti da mu nedostaje takta. Žene u njegovom okruženju mogu očekivati mnogo lepih i nežnih trenutaka, ali ne i bezgranično razumevanje.

Umetnost i lepe stvari čine ga srećnim i zadovoljnim , tako da je umetnost i sve što ona obuhvata vrlo često njegov izbor zanimanja. Gluma, muzika ili slikarstvo dozvoljavaju njegovoj potrebi za lepotom da se iskaže. Potreba za lepim stvarima je sve čemu muškarac Vaga teži u životu.
Putovanja u daleke, lijepe krajeve za njih suvelik izazov. Koliko je samo lepote sakriveno tamo negde, i samo njega čeka da ga pronađe. A, ako si to ne može priuštiti, on će se prepustiti maštanju. I bitće isto tako savršeno kao na javi.

Gdje god da se pojavi, skrenutćepažnju na sebe. U društvu su muškarci Vage omiljeni jer pored svoje pojave, oni oplene i svojim držanjem. Oprezno će odmeriti situaciju u svakom novom društvu. Delovat će hladno i nezainteresirano, ali kontrolisat će svaki sekund koji protekne. Uz sve to,šarmirat će sve one koji to želeili ne žele, jer on je narcis koji mora utoliti svoju glad za divljejem.

U ljubavi moramo reći istinu koju Vage vole. Potraga za savršenom partnerkomje njegova životna mislija. Njegov zadataka je da pomiri ljubav i prijateljstvo, seksualnosti ideal ljubavi. Ali kada jednog dana dođevrijeme da seopredeli, šta će jedna Vaga nego da - odmeri.

VAGA-ŠKORPIJA

Kontradiktorne osobe koje ole velike poteze i strast. Umetnost, a pre svega muzika i slikarstrvo privlače ove tipove ljudi. Novac im nije bitan, ali ga mora imati da bi ga trošila (???haha). Ima stalnu potrebu da dostiže druge. Nasledstvo i dobici su način na koji stiče bogatstvo (oženi me). Voli lepe i luksuzne stvari i rado trguje njima. Ovi ljudi ponekad imaju potrebu da ih drugi sažaljevaju.
Potpis.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by Tužna »

AnAna_mo wrote: Tužne nam nešto nema (???) pa sam ja zamjenik.... :wink:
Slobodno me zamenjuj mene horoskop upropasti načisto zadnjih meseci :lol:......... :wink:
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: ZNAK-PODZNAK

Post by ivon »

ja iskopah ovu temu a ne dobih odgovor...nije fer...ajde da ti napišem kada smo svi u kući rođeni pa mi izračunaj podznake i sve što uz to ide...molim te rekla si da hoćeš ja - 25.08.1971 u 4 ujutru.muž - 06.08.1970 u 6 ujutru(četrvrtak dan u nedelji), sin - 24.10.1991. u 12 u podne(četrvrtak dan u nedelji),ćera 20.05.1993. u 9 ujutru takođe četvrtak dan u nedelji...za sebe ne znam koji je dan bio u nedelji ako to ima ikakve veze...ajd sad molim te uradi mi podznake i karakteristike mene i mojih ukućana,pogotovo dece...plizzzzzzzzzzzzzzzzz :D :D :D :D
Post Reply