Gdje izlazite

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Gdje izlazite

Post by paramparcad »

Sagitarius wrote:Obično me ova moja odvuče u šoping, :evil:
Inače,kino,cuga i šetnja predvečer,kontali smo otić na party,ali to je ipak kao ulaz u "minsko polje",pa može i bez toga.
brrrr...izlazak dostojan ljudi godista bate zivojinovica...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Gdje izlazite

Post by MANS0N »

iron wrote:Ma meni je jedini izlazak nedjeljom na britanski kada kupujem knjige i onda tamo popijem kavu. Ne cugam bas ni trunka alkohola pa bi se i moj izlazak sveo na sok....a sva mjesta u Zg koja sam vidio su mi nekako....a ne znam....prebucna i ne svidaju mi se. Neki mirni birc bi, gdje mogu popiti kavu na miru i tako.....preko ljeta sam isao svaki dan u Cyber funk caffe, ali ne znam dali oni rade kada zahladi posto imaju samo terasu...sada odem u Apartman, ali mi i nije bas nesto....prebucno mi je...
Nikola,vidis da ima Apartman i u Zg. :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Gdje izlazite

Post by joesspappa »

Brate ja sam poodavno clan facebook kluba: (citiram) Jebe nam se gde ste bili sinoc i gde idete veceras...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Gdje izlazite

Post by Sagitarius »

brrrr...izlazak dostojan ljudi godista bate zivojinovica...
Ti ako ih doživiš,bit će 8 svjetsko čudo.S tim oholim gardom,naletit ćeš kad-tad na oholijeg od sebe.
Pa sam sebi kopat jamu.
Vidio sam ja u svojim "godištima",i previše takvih mladih,punih sebe....Skoro svi su završili u novinama,na stranicama,s malo teksta i puno malih sličica....
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Gdje izlazite

Post by paramparcad »

bar cu biti poznat ako se o meni bude pisalo...he.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Gdje izlazite

Post by Sagitarius »

paramparcad wrote:bar cu biti poznat ako se o meni bude pisalo...he.
Pa i nećeš baš,2-3 dana možda "čaršijskih priča".
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Gdje izlazite

Post by AnAna_mo »

:smt014 , =; , [-X , :smt058!
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Gdje izlazite

Post by paramparcad »

AnAna_mo wrote::smt014 , =; , [-X , :smt058!
ljupko.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Gdje izlazite

Post by AnAna_mo »

Jelde?
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Gdje izlazite

Post by YugoStar »

E tubalkain,super mi to sto si pisao o Tajlandu,Bali i to.
Ja sam u Mexicu,Cancun,imao ponudu za jednu vilu na moru sa pripadajucom pjescanom plazom,bazenom,molom...znas vec,sve full.
Covjek mi donese slike,snimke i sve kao u bajci,cjena 50 000 dollara (shega prava).Ja se upalim k'o kutnjak,jer je vila na jednom malom i poznatom ostrvcetu La Isla Mujeres (zensko ostrvo u prevodu),preko puta Cancuna,turista gomila...
Dok cekam covjeka iz agencije sa kojim bih trebao da to obidjem,mastam o sebi kao liku koji ima jebacku vilu u Mexicu i to uksuznu.

Kad smo se prevezli brodicem i stigli u blizinu objekta,koji je od puta udaljen nekih 300-400 metara koje se trebalo pjeske preci,ja nisam smio ni metra zagaziti.

Jebiga,jednostavno mi u tom trenutku pocese kroz glavu prolaziti razni gmizavci,pauci crni i dlakavi,skorpioni i slicni insekti.
Jeste da je kuca bila cak ljepsa nego na slikama,cjena(i ako je svakako jeftina za evropske uslove) se mogla spustiti,jeste da sam mogao biti lik koji ima nekretninu egzoticnu i koji je izdaje dok sam ne boravi u njoj,jeste da.....ali...sve to pada u vodu pri pomisli da se nekad kuca mora provjetriti,otvoriti prozori i vrata...

Sto ti je strah ?!
:shock:
Post Reply