Sta vozite??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Sta vozite??

Post by paramparcad »

meni je svaki dobar koji ima"symbian".uglavnom nokia ga ima.
User avatar
AnaGram
Posts: 70
Joined: Sat Nov 01, 2008 11:47 pm
Location: blokovi n bgd;-)

Re: Sta vozite??

Post by AnaGram »

ja vozim coopera 8) ,ali ko da je to bitno....
kakve veze ima ko sta vozi ili ne???
ovo je prica samo o meni.tik-tak
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Sta vozite??

Post by mvp »

Sagitarius wrote:
paramparcad wrote:kako mozes tako da lupetas?cuj lexus pere svakog svabu...mozda pere ponekog jer je ta toyota ogromna i lepa(cinjenica)ali nikako ne moze da se poredi sa audijem,mercedesom ili bmw-om...svasta...
Tipični dokaz,onoga što pišem,balkanske predrasude.Ljudi koji su još u dobu Mercedesa linije 123 i 124...

Pročitaj malo koji se koliko kvare,crash-testove,dojmove kupaca,
kad si čuo da je Lexus povukao seriju s tržišta,zbog "malih nedostataka"?
Ili da švabo ima boljeg off-roadera od Toyote?
Dobar dokaz da su nemci srane je i to da se ovi politicari..presednici..premijeri...visiki zvanicnici...uglavnom voze u tojotama mazdama hondama..i sta ti ja znam.Verovatno zbog potrosnje ili izdrzljivosti valjda... :wink: Niko od njih da uvali dupe u nekog audija recimo...
trice i kucine
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Sta vozite??

Post by PROČITAJ ME »

Ana kada smo već kod neke vrste vozikanja......pa....hm....... ja eto godinama vozim dobar bajk..... tata mi ne da nit pod razno svoju mečku....kaže brzo vozim, a i mala sam za onako dobrog mercedesa............. tako da uživam da me drugi voze, a pogotovo moj burazer............... mogla sam do sada sebi kupiti milion auta, ali da ti iskreno kažem, i nemam neku želju za autom......kada mi padne na um da se provozam, nagovorim jarana da mi da svog sportskog forda.... stvarno je napucano auto, u čemu on uživa i ugradio milion nekih moćnih stavki, počevši od muzike itd. što meni ama baš ništa ne pretstavlja........ i tako ponekad mi da auto da vozim od jednog grada do drugog, ludački brzo jer ne umijem drugačije.............. zadnji put je rekao. Jacooooo.... sada i nikad više....... jer smo naišli na još jednog druga koji me vidio pri parkiranju i izlasku iz njegovog aman napucanog forda i rekao mu.... pa bolan gdje ćeš njoj dati auto.... ja sam se jednom zajebo i nikad više................ što mu je bilo kristalno jasno....... tako da neću tražiti novu žrtvu, nego se hvatati svog dobrog bajka ........ kada sam snjim i u dobroj sam formi, što me ovo ljeto zaobišlo, zbog dosta drugih stvari...................... ali zato imam dogovoreno da idem sa dečkom u fitnes svaki drugi dan, da se malo relaksiram...... vidim da mi je zaista neophodno, a sigurno ću dobro vrijeme i iskoristiti............ :lol:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Sta vozite??

Post by MANS0N »

Ja mislim da je za tebe fitnes prava stvar.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Sta vozite??

Post by zvrky »

OOO pa ana naravno da je bitno....da se vidi ko je veci baja u drustvu hahahahhahah vidis da svi kao nesto voze,a sve bivsi i sadasnji narkomani,cudo jedno para na izvoz,svi su bili dileri prvi u gradu,svi su se druzili sa velikim kriminalcima,svi su vozili dobra kola a i sad ih voze ...ma cudo jedno...zivela narkomanija hahahahhahahha
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Sta vozite??

Post by AnAna_mo »

Unosan je to biznis :-D
Potpis.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Sta vozite??

Post by PROČITAJ ME »

.............. MENSON, hvala na mišljenju......... vidim da si i ti kadkad uključen u bit neke teme............. a volim samo kada samo komentarišeš............ to ti stoji............. pozdrav od kolegice Jace.............. tebe ono nikako da sjednem i da te isčitam, ali baš ću se naravno iz radoznalosti natjerati...... u superlativu naravno MENSO ...... :-D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Sta vozite??

Post by rajouno »

rolere :-D :rolleyes:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Sta vozite??

Post by adam* »

Ono s bajsom od 1000e nije zajebancija......ja se bavim biciklizmom ceo zivot!!!i sreca pa nisam dao taj bajs za dop!!!jer je bilo ponuda!!!!........sreca ziva....jer me je to posle zikre bas izvuklo (fizicka aktivnost)....a toliko sam navikao na taj bajs da bi se sada ubio da ga nemam!!!!
Inache to je WHEELER ZX 3900......americka bicikla....koja je jebeno skupa.....i nema je kod nas...ja sam je doneo u delovima iz Madjarske.....mozda sada nije vise 1000e ali 800 je najmanje!!!Znam da sam mogao skuter da kupim za te pare!!Mozda ce neko misliti sa sam budala ali ja to volim!!!Naravno cela je od Carbon-aluminijuma 7006(ako se neko razume).....i race je..nije downhill!!!!
cucla cucla cuclica
Post Reply