Sta vozite??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Sta vozite??

Post by paramparcad »

jeste lep osecaj imati nov auto a jos posebno kada trosi 4,5 litara dizela...ljudi oko mene ne mogu da veruju,komsije imam osecaj da sikcu,jer ja ko god me pita sta radim,odgovaram mu"nista!tata radi,ja trosim i to ide kao podmazano".naravno da nije istina to ali volim da ostavljam u takvom uverenju zlobne ljude koji mi se cere licemerno dok to pricam a u ocima im vidim"e moj debilu i te fore"...neka ih,neka se jedu.mene vazda zabole kurac za ovaj pokvaren narod sta mi misli i prica iza ledja.
Nikajlo

Re: Sta vozite??

Post by Nikajlo »

ja sam profi drajver, ali lakih teretnih vozila.. tako da svakodnevno menjam Fiat Doblo, Renault Master i Jumpera iz 2005. i jednog iz 2008.

uzivancija u svakom slucaju, ti tochkovi, jel da?
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: Sta vozite??

Post by tina26 »

a sto radis parampacad? ako nije tajna i ako smijem da pitam.

zavidnih ljudi uvijek ima, ali kao im tkao odgovaras i nasladujes se time sto oni kao su kada to cuju jos zavidniji, time se spustas na njihov nivo, najbolje je sa tkvim uopce ne imati kontakta i rijesen problem. ja imam ali nikad anisam volila da se hvalim, nisam dosla na ovu temu napisati sto vozim jer eto kao sto rekoh nevolim da se hvalim, nego eto da vidim sto ste pisali, pa mi upadne u oko tvoj post parampacad, pa eto kao nije problem da mi kazes sto radis ustvari, ja nisam jedna od tih zavidnih jer nama na sto biti zavidna jer imam kolko mi treba, i zadovoljna sam time, ali da cu nekome to nabijati na nos, ko je ionako vec jalan, to nikako, to mi skroz neznam uzasno. ja to drzim za sebe a ko je jalan , sta mu ja mogu. ali d ame puno ludi u zivotu iskoristilo to je, materjalno mislim, ali eto nakon dosta takvih situacija nadams e da sam napokon naucila lekciju.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Sta vozite??

Post by adam* »

Ja kupio novi bajs od kada sam poceo da radim.....to mi je bilo prvo....hocu sada da prodam stari Wheeler za 20.000din....ako nekoga zanima pro bajs....a ovaj novi je Wowww.....jako sam ga zavoleo......imam ga par nedelja i s njega padoh i rascopah bradu ali njemu fala bogu nista....ali NISTAAAA.....malo sam ozuljao kocnicu i to je to...sreca....bar u tom delu.....

giant bike.jpg
cucla cucla cuclica
Post Reply