Sta vozite??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Sta vozite??

Post by Guta_Retas »

ooooo vidi teme....pregovaram da kupim audija A6 metalik sive boje, V8 motor,4200 cc,386 lipicanera pod haubom,i sta je najvaznije pojeftin je...mal' te ne djaba je....ja ga mogu kupiti za 5-6000 eura....al je frka sto moram uci u kredit a ova recesija i hoce da nam skidaju topli obrok za 50% i placu za 10%...kupuje mi se al' mi je frka zesca upustit se u sve to
So rise and be your master you don't need to be a slave
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Sta vozite??

Post by lela »

Guta_Retas wrote:ooooo vidi teme....pregovaram da kupim audija A6 metalik sive boje, V8 motor,4200 cc,386 lipicanera pod haubom,i sta je najvaznije pojeftin je...mal' te ne djaba je....ja ga mogu kupiti za 5-6000 eura....al je frka sto moram uci u kredit a ova recesija i hoce da nam skidaju topli obrok za 50% i placu za 10%...kupuje mi se al' mi je frka zesca upustit se u sve to
ako uzmeš taj auto, davaćeš čitavo bogatstvo za registraciju... a i očajno je vreme za kredite.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Sta vozite??

Post by Guta_Retas »

lela wrote:
Guta_Retas wrote:ooooo vidi teme....pregovaram da kupim audija A6 metalik sive boje, V8 motor,4200 cc,386 lipicanera pod haubom,i sta je najvaznije pojeftin je...mal' te ne djaba je....ja ga mogu kupiti za 5-6000 eura....al je frka sto moram uci u kredit a ova recesija i hoce da nam skidaju topli obrok za 50% i placu za 10%...kupuje mi se al' mi je frka zesca upustit se u sve to
ako uzmeš taj auto, davaćeš čitavo bogatstvo za registraciju... a i očajno je vreme za kredite.
to je ustvari audi A8,moja greska...danas sam bas gledao za registraciju koja kosta 400 eura,barem kod nas....to se auto ne isplati imati bez kasko osiguranja,cisto sumnjam da cu ga uzeti...nije skup za te pare ipak je to masina od auta...kada otvoris haubu na motoru ogromnim slovima pise V8...heheheh znas koja moc.....volio bih ga imati aliii....
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Sta vozite??

Post by draguljce »

Nemozes stari moj polovan auto kod nas Kasko osigurati!! Samo nov. Jebi ga. Ali nije to jedini problem i ne vjerujem bas da ce ti porez i carina+ do tabli za A8 izaci samo 400 eura. Ustvari NEMAS SANSE, jebo te pa porez i carina za neko puno manje auto kosta sve cirka oko 3000 km. To znam posto sam uvozio auto iz Njemacke i otislo vise na poreze i carine i table i osiguranja,..., nego da sam ovdje kupio to auto (bilo bi malo skuplje ali nebi morao da se onoliko napatim dok sam ga poceo voziti!! Jedino ako ti imas onu povlasticu da od nekoga uzmes, pa onda nece biti toliko ( a povlastice dobijaju samo invalidi preko 100% i paraplegicari od rodjenja), tako da ni to bas nije to. Jos je to masina od gotovo 400 ks, koliko rece kubika?
Ma sumnjam moj Guta, pa makar. Ja zivim ovdje pored granice i svaki dan neko od mojih ili ljudi sa kojima pijem kafe idu na Carinski Terminal, tako da ti to bas i nije tako jednostavno.
Ako se vec "usudis" kupiti taj auto, prvo se malo vise rasputaj o ovom sto sam ti rekao jer to je tako. Prijatelj mi sverca autima, pa znam sve u bocu, jos racunaj da ce ti od stana pa gore do bolnice uzeti goriva.............+kad ga malo provozas kroz grad, a nigdje otvorene ceste za njegovu snagu... Eto pa razmisli o ovom.

pozdrav svima ...... :wink:
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Sta vozite??

Post by bojanol »

Eto Guta, sve ti je Draguljče lepo objasnio. Možda i može A8 za tu kintu, samo vrlo verovatno, tačnije 100% kraden, a lopov je neki džanki kojem je hitno potrebna lova. :D
Inače A8 je opasna mašina, baš sam se pre neki dan vozio u istom. Diskretni šarm buržoazije.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Sta vozite??

Post by dete svemira »

ukrali mi moj bicikli!!!!!!!!!!!!!!!

:smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Sta vozite??

Post by Boban »

dete svemira wrote:ukrali mi moj bicikli!!!!!!!!!!!!!!!

:smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Ja sam moj zaboravio pre 5 godina na jednom mestu i oprostio se sa njim a sada yugu mi istekla registracija a nemam love da registrujem ponovo tako da sam i ja pesak sada...dete nisi jedina :smt102
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Sta vozite??

Post by dete svemira »

digli su ga ispred zgrade.nisam zaboravila!

Jako sam besna...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Sta vozite??

Post by PsyTechGirl »

dete svemira wrote:digli su ga ispred zgrade.nisam zaboravila!

Jako sam besna...
Jbte ko još krade biciklove danas ??
Neki zaostali lopovi..
Baš 100god nisam čula da je neko nekome ukrao bicikli. :-D

Dete, ebi ga, biće biciklova samo da je nas PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Sta vozite??

Post by AnAna_mo »

PsyTechGirl wrote:
dete svemira wrote:digli su ga ispred zgrade.nisam zaboravila!

Jako sam besna...
Jbte ko još krade biciklove danas ??
Neki zaostali lopovi..
Baš 100god nisam čula da je neko nekome ukrao bicikli. :-D

Dete, ebi ga, biće biciklova samo da je nas PDT_Love_18
Joj jesi čudna, narkomani kradu garderobu sa štrika, što onda nebi i biciklo od tisuću maraka? ;)
Potpis.
Post Reply