CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Jan 29, 2021 8:01 pm Nestalo je ljudima materijala za debatu na forumu. :)

Čitao sam Ramonu dosta, delovala je baš kao draga osoba. Je l' znaš šta je sa njom sada, kažeš da si se čula sa njom privatno.
Eee...posle ili pored ovog foruma prvo je @palefaced napravio svoj forum, ja isto svoj, pa Ramona svoj.
(Tad je to bilo lako, postojao je neki sajt www.myfreeforum.org i samo ga malo središ, sve gotovo)
Na Ramonimom smo ostali jer je @pale nestao...
Ramona se udala za jednog lika sa interneta, Pandora iz Novog Sada joj bila kuma, a Katarina je isto bila "tu negde".
Ja sam isto bila "tu negde". E, onda sam se nešto zakačila sa Big mamom to je Katarina Avejić, ona što je bila na TV u emisiji "Dok anđeli spavaju", zbog toga sam napisala ime i prezime jer to NIJE BILA TAJNA ali ima dve Katarine, ova "naša" je ona što je napisala "Mojih 26 godina narkomanije, vaš celi život", ne znam na koju tačno Katarinu si ti mislio.

Eto, tako...ali ja dok sam bila u zatvoru izgubila sam kontakte i iz moje familije akamoli ljude sa interneta.
Nmg da ti kažem kako se Ramona zove zato što ona to ne bi htela, znam sigurno, jedva je nama rekla posle toliko vremena.
Nisam joj bila na svadbi, jebiga. Ne znam šta je sad sa njom ali nadam se sve najbolje. Baš sam volela tu drugaricu 💜
Post Reply