CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

AnAna_mo wrote:Brm brm brm ša la la la la la la la la brm brm... Ša la la la la!!! Brm brmmmmmm.............
Al' si ispala pametna.....fakat......Mahahahahahaahha......vidis da je sada nesto drugo....nemoj da ti potpis dodje na vrata......samo moracu da ponesem crnu kesu...jbg....da ne ponavljam sta mislim o tvojoj estetici.....bas to....brmbrm shalalalalalala......
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

:D
Potpis.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

tess wrote:Ke mangupirea sas migavci? e komsike arti dudikela. Dik tu Vudd poliglota.
p.s. kako se zove ganci u armani odelu?
Ljuba Alicic-Rambo

Poliglota nego so...A imam i novu jaknu, samo necu da je kacim ovde.Iz Italiju je i ganc- nova je...

Sta rade cigani u 4 popodne?
Smrde u 16 :D
Last edited by vudd on Mon Jan 04, 2010 1:18 am, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

sad ce se vredzamo.smrde ali lepo pevaju i igraju brejkdens i tehno.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Nemoj srati Adame.
Ana bas izgleda dobro.
Ej Ana,znas li ti bona,da sam ja bio u Slovenji jednom....Ustvari dva puta.Imam i sliku,'oces da okacim?Neces...'Oces da stavim jednu kad sam bio u teretani?
Imam novi telefon...bruka kosta,al' nije vazno...bitno je da si ti dobra ;-)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

evo vidite kako mozemo lepo......ma znao sam ja.......samo od sada pazljivooooo.....jako pazljivooooo

Buahahahahaahhahahahaha
cucla cucla cuclica
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

A sada dragi prijatelji psihoaktivnih supstanci i ostali gosti,ova pesma je za naseg Ramba iz Sabatke o njegovom uzbudljivom zivotu![youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8ueGYO57JSA[/youtube]
dal' mi steti droga leti?
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

hvala hvala nema sta.....konacno ste se upristojili.......


brmm brm,,,,,shalalallalalalalallal.....super mi je stvar.........nananannananananannana
cucla cucla cuclica
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

adam* wrote:sada se pojavio i Boban kojeg je sramota mene...eeee....njega je sramota mene...aloooo prikane....sta ti jebeno imas samnom....NISTA....ama bas nista....ti se stidis....pa stidi se....i obradjuj njivu jer izgleda da za nista drugo pameti nemas....ja imam puno vise intelekta od obradjivanja njiva....svako mora da nadje sebi mesto u ovome svetu...ti si ga nasao na njivi,ja sam ga nasao negde drugde....i naravno da ne mozes da pises ni slicno kao ja jer na jebenoj njivi ni ne moze da ti se desi nista sem mozda....hm.....zapeo traktor ili kombajn odsekao nekome ruku...ja shvatam i tebe....jebeno ti se nista ne desava....ali ne moj mene da poredis s tobom molim te.....to je za mene ponizenje.....iako te postujem jer da nema tebe ja ne bih imao sta da jedem...samo radi prika ~ samo radi...
Mislim da sam dovoljno rekao....

Cha.....

P.S. Sanela ti si svoje rekla.....muve~slonovi...mani me tih prica.....ja s tobom vise nemam sta da pricam...mozemo da se pozdravimo po nekada i to je to....
Adame po tvojim asocijacijama,smislom za humor,slikovitim dogadjajima na njivi,mome statusu se vidi na kojem stepenu intelekta si ti.Na stepenu morona.Dijalekt ti je bogat ko kosa na tvojoj glavi.Losha vutra te radi zemljace.Sto se tiche njive mogu samo da te podjubrim sopstvenim proizvodom mozda ti nesto i naraste na glavi,drugo nemam.Mozes i da jedes nije frka i onako volis perverzije pa pomoci cu ti.Svaki dan vrsim odlaganje pa javi se na pp.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

Sto se tiche njive mogu samo da te podjubrim sopstvenim proizvodom mozda ti nesto i naraste na glavi
:smt044 a mozda i u glavi ako ne preskace. hahahaha hahahaha
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
Post Reply