CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

bojanol wrote:E hej, meni su potpuno poremećeni planovi za vikend. Sedeću i radiću i patiću, s vremena na vreme ću izlaziti na Pelin ili Rubinštajn i to je to.
A sve je moglo da bude drugačije, sve. Međutim nije. Jedina ok stvar je što sam se ratosiljao dugova za komunalije, kupio socijalni mir na sledećih par nedelja (ko me jebe kad i kao deda živim sa starom majkom, dobro, nije toliko stara, ali je keva). Ups, razmišljam o kevi i sestri, mlađoj sestri, friku kao što sam i sam, potpuno autohtonoj vrsti, mutantu serbskom. Vreme je Pelin, gorko sam uvek voleo.
Sinoc si mi pao na pamet. Nemoj misliti da sam peder ili nesto... Pao si mi na pamet u smislu - postoji jedan covjek koji bi ovo mogao shvatiti. Sinoc nisam mogao spavati najveci dio noci iz gomile razloga... I nije mi se gledao tv program, nisam imao volje da se igram sa majmunom, nemam inspiraciju da pisem, a nekim cudom, u krevetu pored mene ponovo nije bilo drage zenske osobe koja bi mi pomogla da prebrodim noc kvalitetnom filosofsko teoloskom raspravom i to... Cak i je na ulici bilo prilicno tiho za subotnju noc. Neocekivano malo pijanih glasova i brzih koraka. Jedino su zesci udari vjetra unosili malo zivosti i donosili odredjenu dozu mistike u atmosferu. Zuta svjetlost je prodirala kroz prozor i prosipala se po krevetu i policama sa knjigama. Pretpostavljam da to znaci da je pun mjesec (garant pravi razlog zasto sinoc nisam mogao spavati), a mozda je u pitanju i neka odbjegla ulicna svjetiljka u orbiti oko Zemlje. Ukratko, prava noc za solo cuganje. Kao stvorena da se olesis u samoci sopstvene sobe i brljavis po poeziji uz EKV... Ja imam pet litara vina u staklenoj boci na terasi. To je domace crno vino, iz Trebinja, za koje mogu otkriti malu tajnu - u rafovima prodavnica se dio tipove proizvodnje prodaje pod imenom Koplje Svetog Klementa. Dobro vino pravo. Bas lijepo miluje nepca dok ga pijes... Medjutim, i ja zivim u stanu sa starcima. Da bih se mogao probiti do terase, morao bih prvo proci kroz sobu u kojoj oni spavaju. Vrata od terase opao skripe dok ih otvaras, a stara jos od rata nije zaspala sa oba zatvorena oka... Kontam da bi bilo pravo tesko objasniti gdje i zasto u sred noci nosim ogromnu staklenu bocu crnog vina. I onda mi ne bi bilo zadovoljstvo piti to prokleto vino. A da sam naginjao sinoc onako kako sam zelio, vjerovatno bih se jutros probudio sa glavoboljom i upalom misica ramenog pojasa... Ali eto, nisam.

I danas ne bi bilo lose pobjeci negdje daleko od te staklene posude. Negdje daleko. Ili otici tamo sa njom. I spavati.

Dobro jutro drogeri i cugeri.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MTT-i5hJwUU[/youtube]
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

... u ovom usranom svetu, bolje je sa "bocunom", uvek.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

kakav luzerski dan, neverovatno. Ustao sam rano, oko pola sedam, zapalio na posao i radio na nekom katalogu, neko sranje za još jednu u nizu prosperitetnih kompanija, nastalih 2000.-te godine. Strašno je to, budeš portir, možda vlasnik neke prčvarnice u vidu poljoprivredne apoteke, a kroz par godina imaš titulu jednog od najbogatijih srba. Onda Bojan, kojot na kraju lanca ishrane žrtvuje svoju nedelju ne bi li zadovoljio prohteve tih "moćnih", od kojih svi "zavisimo", ma da odlepiš, ništa više. No, prođe i to, ostalo mi je još nešto malo manje od pola dana, da ga kvalitetno potrošim, čuj, kvalitetno???? ma najbolje je da legnem i spavam.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Meni je dan počeo tako u fulu prošla me bedara...i evo počne da me boli zub ne mogu da verujem :|
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by NaughtyButNice*** »

...Jos jedan od onih dana koje zelim da prespavam...
nahranila sam psa, nalila se galonom kafe, i sta sada...rintaj Lolo rintaj, jos jedan dan u nizu koji cu provesti ispred kompa sa jasnim (bar mi se tako cini) ciljam ne da se ozracim i postanem radioaktivni svitac (mada kad bolje razmislim ni to nije lose, napisacu vec elaborat na tu temu) vec da smlatim jos kinte...i tako u krug ...jbno
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Hej NaughtyButNice, dobro došla na forum...
Napiši nam koju riječ o sebi, vidim boriš se... Samo naprijed.

Ja na poslu, došlo ljeto, a ja bih samo hodala, bila vani... uhhh nikako mi se ne da sjediti u kancelariji, pred računarom. Ali, trudim se da se nečim zaokupiram da mi vrijeme brže prolazi. Ah, da, danas se upisujem na fittness. Moram se nafurati na to. Valja stati u ljetnu odjeću, pa kupaći... ia tako.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by NaughtyButNice*** »

Hvala Sanela,
borim se ja vec dugo , ali efikasno (str8) tek od 19.06.2008.
pratim 4um ...uf odavno, secam se da je tada jos bila u povoju prica Vlade M -Miklosiceva- sta mi bi da se sada registrujem jbmliga
nazalost nisam luda za pisanjem price , verbalno sam jaca(prava jezicara ;-) ) ali pokusacu samo ne znam kada...
Hvala jos jednom na dobrodoslici
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Danas.. Nije loše, onako fin sunčan dan.
Kontala sam da sa drugom odem na piće ali me u zadnji tren najedared zamrzelo tako da sam ipak izabrala da do sledeće smene (do 6) iscooliram kući malo uz sve što spada u kućnu radinost.. vutra + komp.. Ma milina jedna :roll:

Videćemo šta me čeka do uveče..

Big pozdrav svima..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Aloo boona sta si ti navalila sa tom travuljom!!??
Aaa mala oš da te bijem??
:-D :smt016
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:Aloo boona sta si ti navalila sa tom travuljom!!??
Aaa mala oš da te bijem??
:-D :smt016

E jesi ti totalno luda :D
Sve mi radi, samo nemoj da me biješ.. Eto tako :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply