CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

ruzicasti oblak wrote:Ja plačem već zadnja tri dana bez prestanka. Ko će to vjerovat'? Ma NIKO neće vjerovat'! Jer niko, nikom ništa ne vjeruje.
ja ti verujem i divim ti se što možeš plakati,to je dobro...na neki način skineš neki teret sa sebe,ja uopšte ne mogu plakati,čak se ponekad i na silu teram ali ne ide,mogu samo biti besna i agresivna,e vidiš to nije dobro.
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Ja plačem od TUGE, istinske i beskrajno duboke tuge, ne od bijesa. Tužnija sam od tebe Tužna! Ali ko će meni vjerovat'? Odakle meni pravo da budem tužna, do beskraja tužna?
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

ruzicasti oblak wrote:Ja plačem od TUGE, istinske i beskrajno duboke tuge, ne od bijesa. Tužnija sam od tebe Tužna! Ali ko će meni vjerovat'? Odakle meni pravo da budem tužna, do beskraja tužna?
Čekaj zašto kažeš i odakle ti ideja da ti nemaš pravo da budeš tužna?To pravo ima svako.
I pogrešno si me shvatila ja više uopšte ne plačem,ni od besa ni od tuge...e sad pitanje je jesam li ja naormalna :shock:
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

Ali ko će meni vjerovat'?
a zasto ne majke ti??? sto bas tebi ne vjerovati???
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Neće niko nikom ništa vjerovati. To je krajnji proizvod NIHILIZMA koji je neminovnost za svakoga koji svijesno ili nesvijesno odbije mogućnost HUMANIZMA. Posebno se meni neće vjerovat' - jer ja, ja imam sve! Nemam nijednog problema u svom životu i samo mi je još stalo do dobre zajebancije.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

ruzicasti oblak wrote:Neće niko nikom ništa vjerovati. To je krajnji proizvod NIHILIZMA koji je neminovnost za svakoga koji svijesno ili nesvijesno odbije mogućnost HUMANIZMA. Posebno se meni neće vjerovat' - jer ja, ja imam sve! Nemam nijednog problema u svom životu i samo mi je još stalo do dobre zajebancije.
E ovde su upravu ja ti ništa ne verujem.
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Tužna (ili bilo ko drugi) - voljela bih te vidjeti da dođeš živjeti moj život na jedan dan. Možda bi mi povjerovala, možda bi povjerovala u ironiju toga što sam rekla.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

@ pinki

pa znas sta....nesto kontam ako prestanes da filozofiras i da ne kazem sta jos sve, mozda te neko i saslusa.
nacin ti je zaista bljak i unistava volju za daljom pozitivnom konverzacijom. cini mi se da je stvarno kamara kompleksa u pitanju...i jos pri tom ova gnjavaza od konverzacije.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Tužni ljudi nemaju nikakve volje ni za kakvom pozitivnom konverzacijom i samo im je još filozofija ostala da se ne bi skratili po kratkom postupku. Ja se filozofije neću odreći.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

oblace filozofijom ne rjesavas svoj osnovni problem...sta ti je, sto places?
Post Reply