CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

BOBAN wrote:
adam* wrote:sada se pojavio i Boban kojeg je sramota mene...eeee....njega je sramota mene...aloooo prikane....sta ti jebeno imas samnom....NISTA....ama bas nista....ti se stidis....pa stidi se....i obradjuj njivu jer izgleda da za nista drugo pameti nemas....ja imam puno vise intelekta od obradjivanja njiva....svako mora da nadje sebi mesto u ovome svetu...ti si ga nasao na njivi,ja sam ga nasao negde drugde....i naravno da ne mozes da pises ni slicno kao ja jer na jebenoj njivi ni ne moze da ti se desi nista sem mozda....hm.....zapeo traktor ili kombajn odsekao nekome ruku...ja shvatam i tebe....jebeno ti se nista ne desava....ali ne moj mene da poredis s tobom molim te.....to je za mene ponizenje.....iako te postujem jer da nema tebe ja ne bih imao sta da jedem...samo radi prika ~ samo radi...
Mislim da sam dovoljno rekao....

Cha.....

P.S. Sanela ti si svoje rekla.....muve~slonovi...mani me tih prica.....ja s tobom vise nemam sta da pricam...mozemo da se pozdravimo po nekada i to je to....
Adame po tvojim asocijacijama,smislom za humor,slikovitim dogadjajima na njivi,mome statusu se vidi na kojem stepenu intelekta si ti.Na stepenu morona.Dijalekt ti je bogat ko kosa na tvojoj glavi.Losha vutra te radi zemljace.Sto se tiche njive mogu samo da te podjubrim sopstvenim proizvodom mozda ti nesto i naraste na glavi,drugo nemam.Mozes i da jedes nije frka i onako volis perverzije pa pomoci cu ti.Svaki dan vrsim odlaganje pa javi se na pp.
Evo sada se faca uhvatio za moju celu....hahahhahaahha...pa kako nisi do sada skontao da sam ja ponosan na moju celu ili ti glavu....jer mogu samo da zamislim kako bi ti izgledao da obrijes glavu....Mahahahhahahhaaha......bolje da si cutao.....spalicu te svojim intelektom....brale....daleko si ti od mene....jako daleko....to se meri u mernoj jedinici koju tvoj intelekt ne bi mogao da definise.....a rekao sam...ja sam ponosan na svoju zemlju i na ljude koji se o njoj brinu....jeste da ne treba neki bog zna kakav IQ ali....brate treba i to znati i raditi....svaka cast...mogu samo da ti skinem kapu i pokazem ti celu.....nista vise......ja tebe brale postujem i volim.......VOLIM TEEEEE BRATEEEEE......I SAMO SEJ....SAMO SEJ.....SAD CE JOS MALO VREME ZA TO.....SPREMI NAJBOLJE SEME....DA TO IZRASTE KAKO VALJA...a za moju celu nema leka.....a i ne treba mi.....meni je totalno OK ovako....ali totalno...verovao ti ili ne.....castavise....zene vole moju celu jer ih najverovatnije podceca na falus.....jos kada vide kako mi je lepa i ta glava....pa sreci zenskoj nema kraja....
Pozdravljam te poljoprivrednice moj...i VOLIM TEEEEEEEEEEEEEEEEE,iskoristi to.....ima zena koje se loze na prljave ruke i crno ispod noktiju....veruj mi......ja to znam jer je nekim zenama smetala moja preterana pedantnost.
cucla cucla cuclica
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

zar se kod Vas u Vojvodini ne kaze"kera koja laje ne ujeda"Velika je razlika izmedju seljaka sa crnim ispod nokata,prljavih ruku i seljacina u armani odelima koji cimaju pijane klinke za fotkanje i onda se hvale da su zobnaticki pastuvi,a slike ovih mucenica kace po netu.Jebac-presretac.Dal rage ikad shvate koliko su daleko od lipicanera?Izgleda da ne,jer da shvataju cutale bi i hasale zob i seno.
p.s. Seljak=covek koji zivi posteno od poljuprivrede.,seljacina=karakterna osobina. Rade Serbedzija je to malo drugacije rekao u filmu "variola vera",ali je isto mislio.
dal' mi steti droga leti?
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

cega se pametan stidi, budala se hvali.
i jos stavlja tude slike po web-u. ccccc.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

tess wrote:zar se kod Vas u Vojvodini ne kaze"kera koja laje ne ujeda"Velika je razlika izmedju seljaka sa crnim ispod nokata,prljavih ruku i seljacina u armani odelima koji cimaju pijane klinke za fotkanje i onda se hvale da su zobnaticki pastuvi,a slike ovih mucenica kace po netu.Jebac-presretac.Dal rage ikad shvate koliko su daleko od lipicanera?Izgleda da ne,jer da shvataju cutale bi i hasale zob i seno.
p.s. Seljak=covek koji zivi posteno od poljuprivrede.,seljacina=karakterna osobina. Rade Serbedzija je to malo drugacije rekao u filmu "variola vera",ali je isto mislio.


A sta ti prdis sada?
Ko si ti majke ti?
Ja tebe nepoznam'
Ti si muzijak ili zenka....jer vidim da si stoka....mmmmm?
Sta ti drobis....ko je tebe pitao za zdravlje?
Nemoj da mi stajes na zulj.....spalicu i tebe.....Beograde selendro najveca na balkanu...mi Suboticani smo za vas tamo....kraljevska loza...o cemu ti pricas...ja koliko znam se tebi nisam obratio nikada jos u zivotu.....
Spalicu te stokoooo.....i bice mi zadovoljstvo....vec mi je krenula voda na usta...a to veruj mi nije dobro za teebe....bilo ovo muzijak ili zenka......bices garav.....aj sad....rep pod guzu....i u rupu iz koje si izmileo.....pacove.
Samo da znas ja nikada u zivotu nisam muvao zene.....jako retko...moze na prste jedne ruke da se izbroji....ja sam ti muska kurva takoreci.....tako da ova tvoja prica je ziva smejurija......mislis da ja mogu da nekoga koga ne poznajem nagovorim da me lize samo zato da bih slikao i hvalio se time......mucni malo glavom....logika ~ nista vise...samo malo logike ti treba da provalis sve.
Hahahahhahaha.....ja da nekoga cimam za fotkanje.....koliko sam se danas nasmejao....pa ovo je strasno...i koliko svaki moj post izaziva reakcija....pa ja uzivam u ovome jbte.....bas sam tako zanimljiv?....mmm>?
znao sam da jesam....ali bas toliko.......i sam se cudim.
Aj.....paljba sada....pacove Beogradcki.
cucla cucla cuclica
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Evo jos jedne hvale.....
Dobio sam najlepsi poklon za Novu Godinu od mojih koji sam mogao da zamislim....Juhuuuuuuu.....mojoj sreci nema kraja..pa sada cete tek da vidite slika i slika.....i to vrhunskih...jer masina je sam Vrh.
Kamera radi........neverovarno....dobio sam s njim i karticu od 2giga......tako da mogu da snimammmm i slikammmm......a jojjjjjj..........formiram baterije.....pa me bas zivo zanima koliko ce da traju...ali od 2000miliampera su....tako da bi trebale da traju bas bas.

Canon_PS-A480-silver.jpg
Canon_PS-A480-silver.jpg (33.23 KiB) Viewed 1568 times
Aj sada da cujem komentare.....socijalno mi ih je kupilo i to.....aj aj....istovarite se....bas me zivo zanima.....he he....a ja sretan da sretniji ne mogu biti.

Evo prva koju sam slikao....moja draga.sada bivsa...ustvari ni ne znam....danas smo se nesto culi 10 puta....lupali slusalici...ona meni pa ja njoj....ne znam.....bice sta bude...uglavnom....slika
DSCN5113-manja 2.jpg
DSCN5113-manja 2.jpg (40.64 KiB) Viewed 1562 times
Last edited by adam* on Mon Jan 04, 2010 2:44 am, edited 1 time in total.
cucla cucla cuclica
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Rambo izvini nece se vise ponoviti.Samo nemoj spaljivanje i to.Sto se ljutis?Znas ko se ljuti da mu lako uleti kruti.Zato iskuliraj Rambo.Ludji si nego ikad. Opet ti mama nije kupila nesto pa si ljut.Ajde polako udri brigu na veselje![youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ev0M2eGJC7M[/youtube]
p.s. jasno nam je gde je buthead,ali gde je beavis?
Last edited by tess on Mon Jan 04, 2010 12:15 pm, edited 1 time in total.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Sta si se usro-la odmah.....???
Ajde necu da te spaljujem odmah.....da vidim kako ces da se ponasas...pa cemo da vidimo...da li da te spaljujem ili ne....a do tada cuti......a mama mi je bas kupila to sto sam hteo....jawwww.....bas sam hteo taj fotoapart.....bas taj...Canon od 10megapixela....i 3.3 opticki zum......tako da ... da "KUPILA MI JE BAS TO STO SAM HTEO" a nisam joj ni rekao ...... ma....zna ona sta ja hocu.....ona me je rodila.....
Evo slika i moje drage mamice....koju volim najvise na svetu......NAJVISEEEEEEEEEEEEE!!!!!
IMG_0013-manja.jpg
to je slikano isto s tim fotoaparatom......
cucla cucla cuclica
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

naopako
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

adam* wrote:
tess wrote:zar se kod Vas u Vojvodini ne kaze"kera koja laje ne ujeda"Velika je razlika izmedju seljaka sa crnim ispod nokata,prljavih ruku i seljacina u armani odelima koji cimaju pijane klinke za fotkanje i onda se hvale da su zobnaticki pastuvi,a slike ovih mucenica kace po netu.Jebac-presretac.Dal rage ikad shvate koliko su daleko od lipicanera?Izgleda da ne,jer da shvataju cutale bi i hasale zob i seno.
p.s. Seljak=covek koji zivi posteno od poljuprivrede.,seljacina=karakterna osobina. Rade Serbedzija je to malo drugacije rekao u filmu "variola vera",ali je isto mislio.


A sta ti prdis sada?
Ko si ti majke ti?
Ja tebe nepoznam'
Ti si muzijak ili zenka....jer vidim da si stoka....mmmmm?
Sta ti drobis....ko je tebe pitao za zdravlje?
Nemoj da mi stajes na zulj.....spalicu i tebe.....Beograde selendro najveca na balkanu...mi Suboticani smo za vas tamo....kraljevska loza...o cemu ti pricas...ja koliko znam se tebi nisam obratio nikada jos u zivotu.....
Spalicu te stokoooo.....i bice mi zadovoljstvo....vec mi je krenula voda na usta...a to veruj mi nije dobro za teebe....bilo ovo muzijak ili zenka......bices garav.....aj sad....rep pod guzu....i u rupu iz koje si izmileo.....pacove.
Samo da znas ja nikada u zivotu nisam muvao zene.....jako retko...moze na prste jedne ruke da se izbroji....ja sam ti muska kurva takoreci.....tako da ova tvoja prica je ziva smejurija......mislis da ja mogu da nekoga koga ne poznajem nagovorim da me lize samo zato da bih slikao i hvalio se time......mucni malo glavom....logika ~ nista vise...samo malo logike ti treba da provalis sve.
Hahahahhahaha.....ja da nekoga cimam za fotkanje.....koliko sam se danas nasmejao....pa ovo je strasno...i koliko svaki moj post izaziva reakcija....pa ja uzivam u ovome jbte.....bas sam tako zanimljiv?....mmm>?
znao sam da jesam....ali bas toliko.......i sam se cudim.
Aj.....paljba sada....pacove Beogradcki.
Adame, stvarno si previše počeo da vrijeđaš ljude na forumu.
Ovo je upozorenje pred ban.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Tina broj 2.
Daj skuliraj se.
Potpis.
Post Reply