CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja nem' pojma kako sam.......
cucla cucla cuclica
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

bojanol wrote:Napet sam kao struna, radim već dve nedelje bez prestanka, što znači i vikendom. Natovarili su mi gomilu sranja, često ne znam ni koji je dan.
Jedina ok stvar je što sam dobio ponudu da odem na par dana u Kremna, onu zabit sa čudnim seljacima, Tarabićima.
Mislim da ću otići kad se završi ovo ludilo, dosta mi je svega. Inače, nisam loš, ali nisam ni dobar.
Juče sam se posvađao sa bivšom devojkom, onako, online. Pošalje mi riba neke slike i odmah krene da me napada kako joj se ne dopada moj izgled, kako sam zadnji put kad smo se videli, tačnije kad sam svratio u njenu prodavnicu kompjutera smrdeo na alkohol i bio raspojasan i kako bi bilo lepo da se pristojnije ponašam. Ok, sve to stoji, ali sestro, zadnjih godinu dana svaki naš razgovor počinje sa tvojim opservacijama mog izgleda i ponašanja, oladi malo, jebem mu 'lebac, nismo više u vezi.
Ja bih sad pobjegao bilo gdje. U najdalje jebene Pizdice... Kako sam samo najebo u Banjaluci, to je za pricu. Naravno, iskoristio sam svoje bankarske fazone da bih dobio privilegije, koje niko ziv nikad nije dobio u tom KBC, pretpostavljam... Nisam morao biti hospitalizovan, izasli su mi u susret da se svakog dana (sveukupno 2, umjesto 5) javljam u dnevnu bolnicu i da mi tu vrse drkanja i eksperimente i ostala sranja (Svire, cestitam druze !!! Ne vadis mi zazubice, pravo mi je drago... Ja sam jos uvijek prilicno pozitivan, ali bice bolje). Ostatak vremena, dakle svega 40 h u dva dana su mi bili potpuno slobodni. Banka mi je, normalno, placala jebeni hotel jer smo u jebenim problemima. Imamo najveci proceduralni jebeni problem od osnivanja banke... Izvjesna salterska radnica banke u jednom od vecih gradova BiH je vrsila nevjerovatne egzibicije, kojim je ukazala na nevidjen talenat za finansijska sranja. MIslim, kapa dole zeni. Vec tri dana kopaju po njenim sranjima, a do sada su provalili vise od 200 000 KM raznih manjaka, fora i fazona, po razlicitim osnovima... Po nesreci, od svih prokletih salterskih radnica te filijale, ja sam bas nju prije 4 godine odabrao da prima naloge za kupovinu i prodaju akcija na berzi. Sad pretpostavljam da je napravila gomilu gadosti za to vrijeme u mom poslu. Sad me ocekuje cesljanje proklete cetvorogodisnje dokumentacije koja je, vjerovatno, toliko velika da ne moze stati u moju sobu... I nikad necemo moci biti potpuno sigurni da smo sve provalili. I pojma nemam kako da to ucinim, a da se u tom gradu ne digne velika frka i negativna reputacija. Napisao sam u ova dva dana nove procedure koje bi trebale ubuduce sprijeciti ovakve incidente... Najgore od svega je to sto me kolege podjebavaju da sam je izabrao bas zato sto je dobro ocuvana, razvedena stara koka. A zapravo, u momentu kad sam nju jebeno odabrao, pojma nisam imao kako izgleda. Samo mi se svidjelo to sto me telefonom nikad ne gnjavi sranjima tipa - kako si, sta radis, kakvo je vrijeme i to... vec odmah prelazi na stvar. Znacilo mi je to. I sad sam najebo.

Osim toga - nista. Lud sam, totalno.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

ojjjjjjjj Vlado nemoj samo kukat o poslu jer ako ja pocnem nece nam biti kraja.a moje kukanje ce nekim ljudima zivot ogaditi pa ce mozda ici i povracati.ma i meni je u jednu ruku puna kapa posla.samo cu ti reci da ja kao instrumentar u operacionoj sali imam odredjenu platu koja zakonski za polovicu iste treba biti veca.tako ti ja radim a jede me to iznutra.i ova mi je plata dobra ali kad znas da klinicki centar uzima cash od mene i od svakoga,a ja sam ti tip koji gine za nepravdu.u grlu mi stoji to sve,a nemogu nista.mogu jedino dati otkaz i otici u nedodjiju.da ne kenjam dalje raspisat cu se pa i tog belaja.
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Svire »

Svire, cestitam druze !!! Ne vadis mi zazubice, pravo mi je drago...
Ma normalno... jos ce ti milije bit kad ti kazem da poznajem jos par momaka kojima je sve proslo (i ostalo) kako treba. Samo ti to guraj!
A za ovo ostalo...jbg. ne znam sta bih ti pametno rekao... tacno znam kako ti je! Nas ponekad i najmanja sitnica moze da izbaci iz takta.
Znas sta ti je na 1. mjestu?! Sve drugo ako i kad mozes da zavrsis, zavrsi! a ako ne, jebe ti se! Najbitnije je da ti licno nemas nikakve veze sa tim muckama, jel?! :wink:
Ajde drzi se, nemoj me nervirat! :)
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Odlicno sam,sa nadom da ce tako i ostati.
Sutra mi dolazi jako draga osoba,radujem se.Bice super kao i svaki put,nadam se.
Mozda cu od sutra malo rjedje biti na forumu ali prezivjecete :wink: .

E da,upravo sam zavrsio jedan posao,telefonom i na guzove.Za to sam se i borio,imao nervoze (pisao vec !),ali isplatilo se.
Ima ona seljacka koju volim,a ide otprilike ovako: "Mnogo volim ovaj rezim,pare stizu a ja lezim".

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Nemam, nisam kriv :)... Mene je jos izbacila iz takta i Banjaluka, sama po sebi. To je grad u kojem sam se unistavao od gudre. Ali nebitno je to sve danas.

Ja sam 100 % siguran da cu i ja poslije terapije biti negativan... Javim ti se kad budem dolazio u Montenegro :). Cestitke i za godinu dana cistoce.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Dobro sam....
Osecam svoju slobodu i osecam krila koja dugo nisam osetila....

Cestitam za godinicu! :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Pravo mi je drago sto si pozitivna. Samoca nekad dodje kao osvjezenje. Ne valja kad potraje :).

Upravo sam se uspio uvuci u lanene pantalone koje nisam dvije godine mogao obuci. Pretpostavljam da ce sve biti okej, ako ne budem pravio nagle pokrete, pokusavao cucnuti ili nesto... Sad idem u radne jebene pobjede. Kao da se cijelo jutro nisam druzio sa brojevima.

Tacno cu pozeljeti da izadjem veceras :).
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Vlado_M wrote: Tacno cu pozeljeti da izadjem veceras :).
:D ...Povedi i mene.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ma pusti onog levata sa pivom u ruci.
Evo ja cu te izvesti na neko romanticno mjesto.
Nadam se da je tvoja slika na avataru !
:D

PS:jebiga,salim se malo :wink: .
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply