CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ajde bre Vladimire, nemoj da si na kraj srca, pusti da te malo tovarimo. Znaš i sam da je nama teže nego tebi :)
Tako se loše osećam danas, imam simptome lagane zikre(slabost, jeza, tuga)?! Odvratni podsetnik na ružne dane. Nije mi ništa jasno. I grozno mi je.
Valjda sam pojela nešto što je bilo ni ok ni pokvareno, pa se organizam bori sa otrovom.
Ili je to ili sam prsla skroz
all that I want is to play
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

uf.........danas............UZAS.....

Posvadjao sam se s gazdom i dao otkaz!
Pun mi je kurac.....debilnih madjara u nemaca...cak i bolje..sada cu lepo da nastavim ovo sve da radim (WebDesign) sam sa drugom koji je porgramer...ja sam dizajner(photoshop) i cao.....ne treba mi nikakva firma,nisam ni bio prijavljen.....bio sam duh...koji je donosio lovu...eeee...nema vise....sada radim samo za sebe i tako je i bolje.
Otplatio sam laptop(sonyVaio) i telefon (Nokia E61i) sto su dosta skupe stvari....i zavrsio sam s njima.
Koliko sam nevozan toliko je sve ovo mozda moralo ovako da bude i misim da ce ici sve puno jednostavnije jer nas je sada samo dvoje u prici.Radicemo na moj racun sve legalno kao i pre samo cu klijentima koji su na cekanju da dam novi racun na koji da uplacuju pare.
Koliko sam bio ljuttt hahahhahhahaha....pa to je strasno....a...sta sam mu sve rekao...(preko Skype) a jojjjj....iznapusavao sam ga kako to samo ja umem....jbg...zasluzio je...poceo da ucenjuje...za telefon,racun telefonski....da ga kao od sada ja placam...eeeeejjj...koji komercijalista placa sam sebi telefon???
To mi je alat....i laptop....kurac cu ja da placam racun telefonski....neka se jebe,neka nadje neku drugu budalu + mi je skinuo postotak sa 30% na 20%.....ajde to sam jos progutao jer kao prijavice me na minimalac (200e) ali kada mi je poceo s racunom za mob. telefon......MRSSSSSSSSSSSSSSS.........a nisam zloupotrebljavao....prosek 2000din mesecno...to je nista koliko sam para donosio za taj mesec.
i tak'/moj dan.....danasnji......kazem\\\\\\\\\:"Ko zna zasto je ovo dobro" , ja cu ovo nastaviti da radim sigurno jer ima posla i ima para i meni to jako dobro ide(komercijala)....rodjen sam za to...znam da pricam i da budem ULTRA~prijatan....pogotovo ako je zena gazdarica u pitanju.....prodato 100% :-D ....necu odustati od necega sto mi jako dobro ide....samo necu vise ni da guram pare u dzep nekom MAdjaronu smrdljivom...

Pozdravljam ekipu.
cucla cucla cuclica
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

decija masta moze svasta :-D
evo i ja sam dobro,upravo sam se vratio sa bilijara...nisam odavno igrao pa sam klepao belu bilijarsku kuglu kao sivonja.sta cu kad sam sirov i jak.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

.
Last edited by bojanol on Thu Dec 17, 2009 9:27 pm, edited 1 time in total.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

Teraju me da pravim neke omotnice za guz papir, a sve se to radi u tom prokletom programu
:smt041
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

bojanol wrote:O kako bih ja voleo da budem ultra prijatan. :(
I da budem dizajner, i da imam lap-top, i mobilni telefon. niko ne sme da ti uskraćuje elementarna prava.... pravo na veći telefonski račun, pravo na zdravstveno osiguranje...
Opet, zavidim ti. Ja radim u jednoj maloj firmi koja se bavi proizvodnjom toalet papira, užasno dosadan i glup posao, ali užasan. Pokušavam da shvatim taj Foto šop, ali slabo mi ide, godine i godine drogiranja su izgleda učinile svoje. Teraju me da pravim neke omotnice za guz papir, a sve se to radi u tom prokletom programu, tom Foto šopu, ali, onog momenta kad pomislim da sam ga provalio, već sutradan shvatim da ništa ne znam. Jebi ga, mislim da je bolje da odustanem i vratim se u proizvodnju, uvek mi je bilo lakše da koristim mašinu za sečenje papira, to je recimo, pa lakše, ili mi se samo čini???.
Suze mi na oci krenule. Neznam dal je to zbog saznanja da cu ubuduce kad brisem dupe da se setim koji ludi lik je pravio bas taj moj toalet papir ili tvoje satro zavisti. Hvala majstore,da tebe nema ne bi mogli ni dupe da obrisemo,a bez fotosopa cemo se snaci.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

bojanol wrote:O kako bih ja voleo da budem ultra prijatan. :(
I da budem dizajner, i da imam lap-top, i mobilni telefon.
I eto, javlja se zavist, da, to je ono što ne valja, to je ono što vodi u recidiv... izvini Adame, ali ja bih baš voleo da budem uspešan, ali moja bolest mi to ne dozvoljava. Svaka ti čast.
Mene izluđuju ljudi koji ti ne veruju i koji se sprdaju s tvojim uspehom, kao ovaj ludak Param se u parčad.
Želim ti sve najbolje i samo istraj. I da, dobro si ti to uradio, niko ne sme da ti uskraćuje elementarna prava.... pravo na veći telefonski račun, pravo na zdravstveno osiguranje...
Opet, zavidim ti. Ja radim u jednoj maloj firmi koja se bavi proizvodnjom toalet papira, užasno dosadan i glup posao, ali užasan. Pokušavam da shvatim taj Foto šop, ali slabo mi ide, godine i godine drogiranja su izgleda učinile svoje. Teraju me da pravim neke omotnice za guz papir, a sve se to radi u tom prokletom programu, tom Foto šopu, ali, onog momenta kad pomislim da sam ga provalio, već sutradan shvatim da ništa ne znam. Jebi ga, mislim da je bolje da odustanem i vratim se u proizvodnju, uvek mi je bilo lakše da koristim mašinu za sečenje papira, to je recimo, pa lakše, ili mi se samo čini??? Ne znam, kad imaš 38 godina i kad te neko postavi pred nove izazove, osetim se nekako uplašeno, izgubljeno. Mislim da sam beznadežan slučaj. Jebem ti kompjutere i toalet papir.
Pozdrav svima.

zavist je grozna bolest.
Hvala ti na razumevanju jer me ti izgleda jedini kapiras i to postujem.
Photoshop je jedan od tezih programa i meni su trebale godine da ga naucim ali polako.......malo po malo....uci....kada skapiras recimo 50% sve ostalo ti se otvara jer je sve na istu foru.....NIJE TESKO..... i ULTRA je zanimljivo ako si umetnik i ako te zanima photgrafija....ja bih ti rado pokazao neke osnovne stvari da si blize,ne bi mi bilo tesko.
Nemoj ni ti da se predajes nego uci..nisi ti tako mator ( i ja imam 33) imas vremena da naucis sve....evo sada da se max posvetis tome do leta bi znao sve i mogao da se zaposlis kao graf.dizajner negde jer brate........to je danas jako trazen posao(pored komercijaliste) ja eto imam srece pa znam obe te stvari da radim.....SRECA.....i nadam se da s poslom vise necu imati problema nikada.....jer u mom gradu ljudi znaju ko sam ~sta sam i koliko znam....(dobio sam ponudu sada da radim za NELT)......
Jos jednom HVALA TI BOJANE..... i ako te nesto zanima o photoshopu pitaj me privatno(MSN)....
Sada kada su mi se strasti smirile osecam se nekako rastereceno jer ja sam tamo bio sef marketinga i imao sam 6 kokosaka koje sam morao da kontrolisem i ucim da rade.....PUN MI KURAC TOGA & GAZDE I nekog kancelariskog misa koji vodi finansije(Norbika-samo ime govori sve~debil).
A da se vratim na zavist.....parcic i takvi mogu samo da sanjaju da budu 5% toga sto sam ja i sto cu tek da budem a da ne pricam o tome sta sam bio .
Koliko vidim on se jos nije od caleta odlepio a kamoli nesto vise....aj necu da vredjam....dosta mi je toga....ali ti fazoni:"Masta moze svasta" govori o kapacitetu psihe malog misha....ima ih jos...da ne drvim kurac dalje svima je jasno sve samo se neki prave budale....pa eto kada preteram Sanela uleti pa me malo izbicuje da ne kenjam toliko(sto je OK\ jer sam inace nemoguc) i tako dalje i tako dalje..........


Pozdravljam ekipu

Evo da stvorim malo zavisti.... :lol:
07102009(001).jpg
Nokia E 61i   ~~~~~ 2.jpg
Nokia E 61i ~~~~~ 2.jpg (34.71 KiB) Viewed 1876 times
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Bojane :smt044
Potpis.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ja ne znam bili se smijao ili plakao.
:smt081
narkoman sam al' najlepsi.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

YugoS wrote:Ja ne znam bili se smijao ili plakao.
:smt081
Taj smajli dobro dočarava tvoju nedoumicu :wink:
Potpis.
Post Reply