CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Jebi se Vlado.

Brother-Alice in chains

Frozen in the place I hide
Not afraid to paint my sky with
Some who say I've lost my mind
Brother try and hope to find

You were always so far away
I know that pain so don't you run away
Like you used to do

Roses in a vase of white
Bloodied by the thorns beside the leaves
That fall because my hand is
Pulling them hard as I can

You were always so far away
I know that pain and I won't run away
Like I used to do

Pictures in a box at home
Yellowing and green with mold
So I can barely see your face
Wonder how that color taste

You were always so far away
I know the way so don't you run away
Like you used to do
Like you used to do

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TD7WCfa6a7I[/youtube]

Polozio sam ispit sa cistom 5-ticom danas.Ali ovaj Vlado me iznervirao sad bi mu glavu otkino samo da imam kintu za kartu do Sarajeva.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

YugoS wrote:Draga Klaro,

danas se osjecam kao ocajni Suovisnik !

Danas nije do mene,ni sutra nece biti.Ostaje samo nada.
I meni, suovisniku dani i raspolozenje zavise od kcerke i njenog raspolozenja, ali ,kad ona nije dobro, ja se maximalno potrudim da uljepsam i njoj i sebi dan i dignem raspolozenje...Ne znam u cemu je problem kod tebe (da ne lupetam sa savjetima) ali sam si rekao da ostaje nada, a mudri Latini su davno rekli "Dum spiro, spero" (Dok disem,nadam se).Ne daj se!
Bobanu cestitke za ocjenu =D>
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

klara60 wrote:Ne znam u cemu je problem kod tebe (da ne lupetam sa savjetima) ali sam si rekao da ostaje nada, a mudri Latini su davno rekli "Dum spiro, spero" (Dok disem,nadam se).Ne daj se!
Jedan nas dragi prijatelj sa Foruma se ne osjeca dobro.Mi,koji ga volimo i navijamo za njega se pravo brinemo!

Samo par ljudi,kako mi se cini,je pisalo javno,ali ogromna vecina se raspitivala preko mene jer zivomo u istom mjestu.
Od poslije podne ga gubim iz vidokruga i to me boli pravo,kao i ljude koji su me pitali,a ja im odgovorio.

Da ga mogu pronaci i prenjeti mu sve one napisane rjeci podrske od njegove ekipe sa Foruma,znacilo bi mu neizmjerno!

Ludache,svi koje gotivis su pitali za tebe i brinu,halooooooooooo........ako ovo citas javi se :!:

:cry:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

Skapirala sam o cemu govoris i iskreno se nadam ce ces se ti ili ON javiti sa pozitivnim vijestima...i ja sam se pravo zabrinula, zbog onog njegovog pisanja....vi to bolje znate-mozda manja kriza, depresija...pametan je-izvucice se...a vidim da ga volite...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Vlado konju jedan!
Uzet ću sebi slobode da ti napišem par stvari...
Iako nismo neki super frendovi preko foruma, komunikacija nam se svela na dvije-tri privatne poruke-zajebancije, i isto tako neke bezazlene zezancije preko postova, ali nije bitno.
Takav si tip da te čovjek jednostavno mora zagotiviti na dva pročitana posta.
Član si ovog foruma od 2005. godine, ljudi te ovdje vole i stalo im je do tebe (i ja sam među spomenutima) i sigurna sam da nismo jedini,ipak je ovo samo virtualna stvarnost.
Znam da kontaš šta hoću da ti kažem jer nisam baš nešto vješta sa pokazivanjem "emocija".
Nije me ovih dana bilo na forumu jer se skidam i ne osjećam se dobro, ali sam virnula i kad sam pročitala ono tvoje zaledila sam se. Čak i pomislila na najgore. Onda sam rekla "Ma daj Ana ne seri, nije Vlado idiot iako mu se tema tako zove (što je zaključa majku ti tvoju!)".
Ja samo znam da si ti jako pametan i jak, volila bi više nego išta da ti mogu dati neki savijet, ali ne mogu jer još će dosta govana Neretva pronijeti dok ja uopće dođem na tvoj nivo toga što si postigao.
Vlado ja ti držim fige, navijam za tebe, pomolila bi se i Bogu za tebe- ali me stid da mu se obratim jer sam obično đubre, tako da ću to ostaviti za neki drugi put.
Hajde molim te čuvaj se i javi se makar na kratko, ako ništa poruči nam koju riječ preko našeg Yuge.
Hajde molim te budi dobar i sad slijedi ona ofucana fraza : "Ne daj se"!
Potpis.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Vlado ja te ne poznajem jer sam relativno nov na ovom forumu.Skapirao sam da svi ljudi ovde na ovom forumu te iz nekog razloga meni nepoznatog bas gotive.Mozda je to zbog toga sto umes na zanimljiv nacin da se izrazavas pisanom recju...Mada everujem da je to jedini razlog.Mislim tako bi mogao bilo koji prevarant koji ume lepo da pise da se uvuce ovim ljudima,ali nisu ni oni bas toliko naivni i da moze bas svaki indijanac da im izvalja neku zvaku i oni se kao prime i svi ga gotive.Oni cene tvoju Iskrenost.Bicu iskren i recicu da sam citavsi neke tvoje poslove(stvarno nisam citao bas sve ,cak bi rekao samo neke manje delove)bio bas ljubomoran,kako umes da na pravi nacin kazes neke stvari koje i mene zezaju.Takodje sam bio vrlo ljubomoran na tebe,kad sam video sa kakvim odusevljenjem ljudi (citaj devojke)reaguju na tvoje tekstove,cak sam imao i utisak po njihovim komentarima,da se sve devojke,ali bas sve na ovom forumu loze na tebe.Hteo neko to da prizna ili ne ali ti si covece zvezda na ovom forumu(to stvarno mislim,bez ironije).Mnogima si i tvojim postovima ulepsao dan,mnogi su se prepricavali,a znam sigurno da mnogi jedva cekaju sta ces sledece da napises.Tako da tebra nikako ne okreci ledja sebi i onima u cijim si ocima CAR,koji veruju u tebe,ciju ces podrsku imati dok si ziv,a verujem da te mnogi spominju u svojim molitvama. Vidi za mene ovde mnogi misle da sam plitak i da prosipam uglavnom suplje narkomanske price i verovatno su upravu.Verovatno je i ovaj post takav,ali sam video da te nema,pa sam dao sebi za pravo da ti se obratim iako do sad nismo imali nikakvog kontakta. Sto se tice teme kako se osecam,rekao bih kao proliv.Bezzivotan mlitav,kukuvan.Jednom recju(cure izvinjavam se) kao pizda kukavicka. Aj pa Dovla preduzmi nesto,publika je gladna..
dal' mi steti droga leti?
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

tess ti si car :D . veoma fin post!
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

Dobro jutro narode.
Zna li neko nešto o Vladi?
Jel se u medjuvremenu pojavio?
Kako je? Bilo šta.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Ja cu da cutim.Kontam nekako da je to najpametnije sto mogu da uradim.
Da kudim,necu.
Da zalim za magarcem-necu.
Da ostavljam neke nezne reci koje ce magarac procitati,ili nece-ne mogu.
Kazu:ako jednom odes-bice mi tesko.Drugi put kad odes,opet ce mi biti tesko.
Medjutim,onda cu navici da odlazis.
Ali,molim moje zvezde,da se jednom ne zajebes i odes jako daleko...

I da...sve da te pitam..oce biti rostilja u Sarajevu ili cemo doneti kisela kupusa iz Srbije sa pasuljom i dimljenim kostima?
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Tess,to sto sam negdje napisao da si plitak i da supljikate valjas,ne znaci da vecina razmislja tako.

Anfakabl je srecom zaprosena :) ,ali evo samantHa salje signale koji nagovjestavaju da je novi CAR in d' taun


A Vlado...
Vlado konju jedan!Jebi se...nema se kinte do Sarajeva da ti se glava otkine...ludace.
Stvarno te gotivimo...

Nije covjek sisa...kaze da nece pisati na forumu,izoprasta se...
I sad se ocekuje da drugi dan dodje i napise''Evo predomislio sam se,...osjecam da sam danas sjeban.''i pusti nam Tool...Znate kako to ide samo folirate


Muka mi je...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply