CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Kakve crne dozivljaje.....kako da smanjim ono sto mi se desava majke ti???
Sta ti sada lupetas....da smanjim malo dozivljeje...eejjjjj.....pa ja ne mogu da uticem na moje dozivljaje......alooooo......sta pricas majke ti sada tiiiii??????

da smanjim dozivljaje????sta si mislila s time?da mi se manje stvari desava u zivotu ?? ili sta??
aj objasni mi molim te jer ja sam glup.......


smanji dozivljaje ... eeeee......hahahahhahahahaha....pa strasno .... STRASNOOOO
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Pa vidim da si se uznemirio.
Zato sam ti rekla da smanjiš doživljaj. Ne znam zašto se samo toliko uzbuđuješ... Ovo je samo forum. Fakat burno reaguješ bez nekog velikog razloga. Smatram da su slike koje si postavio neukusne za ovakav forum i zato sam ih izbrisala i that's it. Ti od muhe praviš slona.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Primate li nas Cigane u taj vas klan?Da znam kako da se postavim.Nece ovo na dobro da ispane Rambo se opet iznerviro'.Kako mozete da mu kazete da smanji dozivljaje kad znate sta je sve preziveo u svojoj karijeri.Pa isprace Vas.Dali ste Vi normalni???Samo treba da kazete" Rambo iskuliraj".On to razume,a ne smanji dozivljaje.Pa kako covek da smanji ono sto je doziveo!?!Nije on kriv sto je Rambo.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

.ti si u nekom klanu u kom ja nisam....jer mrzim to deljenje kao mi smo Bosanci a vi ste kao Vojvodjani ili sta vec ...
Bolestan si prijatelju. po cijeloj glavi....Usput si se i napio
Nikakve podjele na forumu ne procitah osim onih tvojih
''Vi Bosanci-balvansko pleme...''
pa cale ratnik, ti Rambo pozer...
Razumijes li ti da tvoja sranja smaraju.Mislim,sve je sranje manje vise,ali tvoja kurchenja kao ja-faca, big jebach,zajeban lik,mozes ovo,radis ono,Legija,Armani,Nokia,klan,novcaniceeee...jebote,covjece?Koji ti je kurac,pa nisu ovde trebe od 14 godina da ih muntash tim pederskim fazonima.Kontam da bi ti to sve volio biti,i da ova mladja raja(sponzoruse) padaju na te fore...
Zviiiiz!!! :-D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

adam* wrote:Kakve crne dozivljaje.....kako da smanjim ono sto mi se desava majke ti???
Sta ti sada lupetas....da smanjim malo dozivljeje...eejjjjj.....pa ja ne mogu da uticem na moje dozivljaje......alooooo......sta pricas majke ti sada tiiiii??????

da smanjim dozivljaje????sta si mislila s time?da mi se manje stvari desava u zivotu ?? ili sta??
aj objasni mi molim te jer ja sam glup.......


smanji dozivljaje ... eeeee......hahahahhahahahaha....pa strasno .... STRASNOOOO
aj ne seri.Evo ja sam iz Vojvodine pa me niko ne napada.Kakva mala Bosna?Sta lupas?!?Niko ne voli nadobudne ljude.Bolje bi ti bilo da zasadis njivu kukuruzom ili nekom zitaricom sad na prolece.Stvarno me sramota sto se istices kao "Vojvodjanin".
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=83NX5407cqg[/youtube]
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

tess wrote:Primate li nas Cigane u taj vas klan?Da znam kako da se postavim.Nece ovo na dobro da ispane Rambo se opet iznerviro'.Kako mozete da mu kazete da smanji dozivljaje kad znate sta je sve preziveo u svojoj karijeri.Pa isprace Vas.Dali ste Vi normalni???Samo treba da kazete" Rambo iskuliraj".On to razume,a ne smanji dozivljaje.Pa kako covek da smanji ono sto je doziveo!?!Nije on kriv sto je Rambo.
Aaabeeeee,so misline tu?
e tess,mo pral,jek djili za tute..i za sve ove pijandure okolo.Specijalno,personalno...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=clntM9qyISo[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Ke mangupirea sas migavci? e komsike arti dudikela. Dik tu Vudd poliglota.
p.s. kako se zove ganci u armani odelu?[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eMMyYN4N318[/youtube]
Last edited by tess on Mon Jan 04, 2010 12:34 am, edited 3 times in total.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

I tako ja vama kažem.. Hladno napolju, dobro steglo.. Sad sam bila napolju, neko društvo mi bilo, malo izblejali, napooshili se i takooo ...
Gledam šta da radim po sobi, nema ništa interesantno.
Ne radim i dalje pa mi je svaki dan isti i pojma nemam šta ću od sebe ..
Mislim da ću početi od sutra da tražim novi posao jer nemam kad više i šta da čekam,
Hoću da radim i hoću pare. :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Vidim da pazljivo birate reci i pravilno pisete....i to je nesto...bar neto sam postigao.za mene dovoljno...eee sada ko sta misli....da li se foliram,lazem....kurcim se...to sam ja...i kraj...ne mogu se menjati...a sve sto sam do sada napisao je sto vi Bosanci kazete :"FAKAT TAKO"......ja ne mogu da uticam na moje "dozivljaje" e sada sto pisem sve....ama bas sve....to je vec do mene i mog nacina pisanja i razmisljanja.....ali opet ponavljam.......JA NIKOGA NISAM NIKADA PRVI UVREDIO....NIKADAAAAA.....vi vredjate mene...i pocinjete kavge....to je sasvim dovoljno da kazem u moju odbranu...
Ja nisam kriv sto se nekome ne svidja moj zivot ili misli da je preteran.....opet....JA NE MOGU DA UTICEM NA TO....samo mozda da ne pisem bas sve...ali to necu...pisacu bas sveeee sve sto mi se desava...a na vama je da komentarisete....ali morate priznati da mi se jebeno desavaju svakojake gluposti i da mi nije dosadno....dobro...ja sam navikao na to jer vucem neko dali je prokletstvo ili sta je . ne znam......i sada bih mogao da iznapusavam redom....sve, ali necu...jer.....sto bi?Krenuce sve u krug i vrtecemo se opet.....u krug u krug.......FAKAT MENI SE SVE TO DESAVA.....verovali vi ili ne,ne zanima me....ja cu da pisem....dok me Bosanski klan ne banuje....i znam da bi to najvise voleli samo problem je sto ne postoji razlog.....JER nikoga NISAM PRVI UVREDIO.....i to mi je toliko drago da ne mozete da shvatite...izazivam ipak neke reakcije.....normalnim tonom koji koristim....i nikada ne napadam nikoga......niti cu ikada.
Joj pa vi nemate pojma koliko je meni ovde zanimljivo.....ja nikada nisam bio ovako dugo na nekom forumu.
Hahahahahahhahha.......jos kada bih krenuo da postavljam moje price koje pisem(bavim se pisanjem u slobodno vreme~pisem erotske price....koje sam postavljao na gay-serbija forumu ali sam prestao jer mi je dosadno tamo a i nisam gay)......pa vi bi odlepili.....koje bi to tek reakcije izazvalo....pa ne mogu ni da zamislim....ali necu....neka to ostane tajna...jer to su sve price istinite , stvari koje su mi se desile za 12 godina mog bavljenja DJ-ingom i vodjenjem clubova u Budvi i na Kopaoniku 5-god za redom svako leto celo i svaku zimu....zivi bi se pojeli...sta sam sve doziveo...ovo sto pisem ovde je smeno sta postoji u tim pricama.....nije ni 5%
Iiii eto...ovaj vudu me opet vredja.....sada se pojavio i Boban kojeg je sramota mene...eeee....njega je sramota mene...aloooo prikane....sta ti jebeno imas samnom....NISTA....ama bas nista....ti se stidis....pa stidi se....i obradjuj njivu jer izgleda da za nista drugo pameti nemas....ja imam puno vise intelekta od obradjivanja njiva....svako mora da nadje sebi mesto u ovome svetu...ti si ga nasao na njivi,ja sam ga nasao negde drugde....i naravno da ne mozes da pises ni slicno kao ja jer na jebenoj njivi ni ne moze da ti se desi nista sem mozda....hm.....zapeo traktor ili kombajn odsekao nekome ruku...ja shvatam i tebe....jebeno ti se nista ne desava....ali ne moj mene da poredis s tobom molim te.....to je za mene ponizenje.....iako te postujem jer da nema tebe ja ne bih imao sta da jedem...samo radi prika ~ samo radi...
Mislim da sam dovoljno rekao....

Cha.....

P.S. Sanela ti si svoje rekla.....muve~slonovi...mani me tih prica.....ja s tobom vise nemam sta da pricam...mozemo da se pozdravimo po nekada i to je to....
Last edited by adam* on Mon Jan 04, 2010 12:24 am, edited 1 time in total.
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Brm brm brm ša la la la la la la la la brm brm... Ša la la la la!!! Brm brmmmmmm.............
Potpis.
Post Reply