CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Jan 26, 2021 5:18 pm Danas sam konstantno ok, razbio sam desetodnevnu monotoniju u kojoj sam se nalazio po povratku kući, koja je počela da mi smeta od prekjuče. Pojačao sam treniranje, cimao se malo po gradu, rešavao stvari koje su mi na redu, i tako, svašta nešto...

Sad ću da igram šah sa ćaletom. Počeo sam od nedavno ponovo da ga igram, a pre toga ga nisam igrao od kraja "90.-ih, kad sam bio klinac. Sinoć me ubio 3:0, prvu "k'o pi*ku", u ostale dve je bilo već borbe, sad ćemo videti šta će danas biti. :)
Ja mislim da bi na ovoj temi trebalo da pričamo međusobno, a ne sami sa sobom 😂 :lol:
Eto ja se nadovežem uvek na nečiju priču, ti brate samo "podnosiš izveštaj" :lol:
Dobro, šah: dok sam imala comp, stalno igrala. Ćale mi je previše dobar šahista i nema strpljenja, pa sa njim ne igram.

Inače, ja sad odgledala neki film na TV iz 1993.a radnja filma je 1970 i neke...vesele "70-te...kako su ljudi bili bolji jebote, obožavam da gledam takve filmove.
I o mladima. Ovo je bilo o zadnjem školskom danu i ludoj noći.
I onda shvatim, onako usput, jer ja uvek u svemu "nešto usput shvatim" da nije ni dečko ni društvo ono što mislim da mi u životu fali, fali mi mladost a to ne moze vratiti niko i ništa...
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Pa kad nas nema na forumu, onda nekako i moje pisanje refleksno odlazi u neki oblik monologa. Udjemo na forum nas dvoje, troje, i to je to.

Izduvao sam i juče u šahu, ali napredujem polako. :) A jebi ga kad ga je ćale od sedme godine, pa narednih 30-ak igrao konstantno.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Stvarno nas nema. Ustvari ima, eno vidim 8-ro čita, niko ništa ne piše.
A valjda ljudi imaju loše iskustvo sa društvenim mrežama, napišeš nešto i uvek se nađe neko ko će da se svađa i napadne.
Evo ja kad sam došla sad drugi put posle toliko godina nije me mogao iznervirati niko jer znam gde sam došla. Onaj licaninsasela što je banovan od prve rečenice me iznapadao ali ja ništa, kulirala. Posle se izvinjavao. Ništa mene više ne čudi.
Nego kako ide ovde to banovanje, za neko vreme ili ono "zauvek"?
Bila sam dugo na jednom drugom forumu, nikakve veze sa narkomanijom, tamo izgiboše svađajući se a ban traje 3 dana, s tim da banuju nick a ne IP adresu, tako da tokom ta 3 dana ne možeš da pišeš ali možeš sve da čitaš.
Ovde je pre (2005) bilo čini mi se banovanje "zauvek" i po IP adresi, tako da nisi mogao da dođeš sa svog compa sa drugim nickom, ali sad mi nije logično da može uopšte da se banuje IP adresa jer smo skoro svi na mobilnim telefonima pa je valjda ta IP adresa promenljiva?
@sanela kako je sada banovanje?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Banovanje ide na dve sedmice koliko ja znam, verovatno postoji i trajni ban. Vidim i ja kad udjem da ima ljudi da cita, ali niko nista ne pise, svi bi hteli da citaju, a nece da pisu. Nema veze, bolje i ne pisati, nego pisati bez veze. Znao sam ja ranije i da se iznerviram na forumu, sad nema sanse to da mi se desi.

Stvarno volim ovaj forum. Raspisace se ljudi, uvek je bilo perioda kad se malo utihne.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Wed Jan 27, 2021 1:56 pm Banovanje ide na dve sedmice koliko ja znam, verovatno postoji i trajni ban. Vidim i ja kad udjem da ima ljudi da cita, ali niko nista ne pise, svi bi hteli da citaju, a nece da pisu. Nema veze, bolje i ne pisati, nego pisati bez veze. Znao sam ja ranije i da se iznerviram na forumu, sad nema sanse to da mi se desi.

Stvarno volim ovaj forum. Raspisace se ljudi, uvek je bilo perioda kad se malo utihne.
Nadam se i ja da će malo da "oživi".
Čitala sam neke stare stvari iz 2000 i neke i crkla sam od smeha 🤣
Imamo mi mnogo drugačiji mentalni sklop (samim tim i smisao za humor) od drugih ljudi, nisam ja džabe došla ovde ponovo- nedostajete mi, ipak smo mi ludi na svoj način ;)
P.S. da se ne shvati pogrešno, drago mi je što je ta priča sa drogiranjem završena i mnogo mi je drago i zbog drugih ne samo zbog mene, nego taj neki odnos koji smo imali, kako smo se kapirali...baš mi mnogo nedostaju pojedini ljudi odavde.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Ne mislim baš da nešto puno štrčim po mentalnom sklopu od većine.

Što se foruma tiče, mislim na stare postove, meni je najzanimljivije za čitanje bilo ono što je pisano od 2005.-e do 2009.-e. "Zvrky" i "KatarinaS" su mi najjači članovi od tih starih, i dosta sam se pronašao u njihovom pisanju. Još su već tada bile dugo čiste. Katarina u stvari mi je bila najjača, samo što je ona prestala da piše još davno, ima na ovom forumu 85 postova, a pisala je i na staroj adresi ovog foruma. Mislim da se zadnji put javila kad je postala mama. :)

Pre su ljudi ovde bili otvoreniji, mada znalo je ovde i nama novima da bude dobro, a najbitnije je što smo sada svi strejt od nas novih aktivnih i nadam se da će tako ostati, baš bih voleo...

Ja sam baš pročitao brdo postova, i svašta popamtio. Eto znam da je Zvrky danas rođendan, pa neka joj je srećan. :)

Da, da ne skrećemo sa teme, osećam se ok. Polako izlazim iz "hibernacije", aktiviram se polako. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Onda kao prvo ZA ZVRKY SREĆAN ROĐENDAN!

Sad i ja čitala 2 sata postove iz 2005-te i znaš šta je ironično? Tada (sećam se, a podsetila sam se kad sam pročitala) mi ta grupica smo imali brojeve telefona jedni drugih, eto sećam se Ramona me zove (Zadar- Srbija) samo bukvalno na 30 sekundi i odoše kune, internet paket sam jedva plaćala, nisam takoreći jela samo da bih pozvala Hrvatsku na 2 minuta...vidim malopre, zvala sam Zvrky da dođe kod mene kući na vikend, problem su bile pare, daleko...
A sad, imam internet skoro džabe, po celi dan "visim" i dosadno svuda, ne znam više gde ću...minuta gratis a nemam koga da pozovem.
Nekoć (još mi osta od Ramone neke riči ;) ) sam bila presrećna samo da se čujemo makar na 2 minuta...svima je luksuz bio ovaj forum i internet, samo tako iz ove perspektive ne izgleda, možda ako se pročita pažljivije.
E...jebate. Nemaš pare- imaš frendove, imaš pare- nemaš s kim podeliti.
Da se ne shvati pogrešno, nemam ti ja para, nego jeftino plaćam internet, to. Neprijatna tema, mrzi me sad da brišem post. Jebiga, nikad nije dobro pominjati pare :(
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Inače, ja pišem i po drugim temama...pišem tamo gde mi se piše i gde mislim da imam šta pametno da kažem, jer iako je forum ono "duhovi" fazon, vidim da skoro uvek ima 5-8 ljudi koji samo čitaju, tako da nema veze kada je neka tema otvorena ako je pitanje postavljeno u temi još uvek aktuelno.
Možemo se i mi ovde "vijati" :lol:
Kad napišeš npr ti nešto negde, ja ću videti (trebalo bi da sam konačno podesila da mi stižu obaveštenja- stvarno sam načisto zaboravila kako forum funkcioniše :lol: )

U svakom slučaju zanimljivije nego Facebook. I totalno drugačije, sviđa mi se ovo sa postavljanjem neke teme, o čemu mislimo, o čemu nam se priča... stvarno šteta što nema više aktivnih ljudi.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Nestalo je ljudima materijala za debatu na forumu. :)

Čitao sam Ramonu dosta, delovala je baš kao draga osoba. Je l' znaš šta je sa njom sada, kažeš da si se čula sa njom privatno.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Humanerror
Posts: 7
Joined: Wed Jan 27, 2021 9:37 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Humanerror »

Prazno.Tuzno.
Post Reply