CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Ma Armani je vrh....
To ti je narkomanska narodna nosnja.
Adame,ne daj na sebe...Sta shabani znaju,bolan :rock:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=45Q0C2GhN98[/youtube]
Last edited by vudd on Sun Jan 03, 2010 8:03 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

vudd wrote:Ma Armani je vrh....
To ti je narkomanska narodna nosnja
lol :D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

na kraju je ispalo da ovde ne moze da se pise sta hoces nego samo ono sto odgovara nekome...pa kakva je ovo fasizam....ti Sanela to ozbiljno ili moras da se priklonis vecini ????
razocarenje....pa makar sta da sam napisao ili kakvu god da sam sliku stavio.....ali si ispala.....necu ni da kazem sta....jer nisi vredna.....zavela si neki bukvalno fasizam...e sada to sto nekome to ne odgovara,,,,,to nisam ja kriv...ja sam mislio da je ovo slobodna zona...ali ti si Sanela ovo napravila...da bude....neka MalaBosna ili sta .... ne kapiram.......
Hahahhahahahahahahha.......koliko ste mi smesno pa ti je SMESNO.....
sada necu reci:"Pozdrav ekipa"
...nego aj u qrac svi......
cucla cucla cuclica
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

..vidim nije vam dosadno... Ma samo veselo!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

:drinkers: :drinkers: :drinkers:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

cokapeace wrote:..vidim nije vam dosadno... Ma samo veselo!


A kad je ovde bilo dosadno...NIKADA...zato sam i dalje ovde.....jer.....gde ce budala nego sa budalama.

~Izvini Sanela ali izbrisao sam te sa FaceBook-a.....jer kao sto vidis i sama tamo su mi samo jako bliski ljudi a ti to ocigledno nisi~Nemam ih 200-300 nego 20-30 jer to mi je bas bas privatna zona gde ti nemas sta da trazis vise........moram da ti kazem jer znas i sama da sve kazem....da ne ispadne kao....ljut sam ili nem' pojma sta....nisam ljut nego jednostavno....ti si u nekom klanu u kom ja nisam....jer mrzim to deljenje kao mi smo Bosanci a vi ste kao Vojvodjani ili sta vec , ja ne znam koje ti kriterijume imas..jer opet ponavljam:"JA JEBENO NIKOGA NISAM UVREDIO NITI NESTO RUZNO NEKOME REKAO"~prvi~....ne delim tako ljude....a ti izgleda da delis.....MRZIM TOOOO......FUJ FUJ.....

Aj zdrao'
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

adam* wrote:
cokapeace wrote:..vidim nije vam dosadno... Ma samo veselo!


A kad je ovde bilo dosadno...NIKADA...zato sam i dalje ovde.....jer.....gde ce budala nego sa budalama.

~Izvini Sanela ali izbrisao sam te sa FaceBook-a.....jer kao sto vidis i sama tamo su mi samo jako bliski ljudi a ti to ocigledno nisi~Nemam ih 200-300 nego 20-30 jer to mi je bas bas privatna zona gde ti nemas sta da trazis vise........moram da ti kazem jer znas i sama da sve kazem....da ne ispadne kao....ljut sam ili nem' pojma sta....nisam ljut nego jednostavno....ti si u nekom klanu u kom ja nisam....jer mrzim to deljenje kao mi smo Bosanci a vi ste kao Vojvodjani ili sta vec , ja ne znam koje ti kriterijume imas..jer opet ponavljam:"JA JEBENO NIKOGA NISAM UVREDIO NITI NESTO RUZNO NEKOME REKAO"~prvi~....ne delim tako ljude....a ti izgleda da delis.....MRZIM TOOOO......FUJ FUJ.....

Aj zdrao'
okej :)
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:
adam* wrote:
cokapeace wrote:..vidim nije vam dosadno... Ma samo veselo!


A kad je ovde bilo dosadno...NIKADA...zato sam i dalje ovde.....jer.....gde ce budala nego sa budalama.

~Izvini Sanela ali izbrisao sam te sa FaceBook-a.....jer kao sto vidis i sama tamo su mi samo jako bliski ljudi a ti to ocigledno nisi~Nemam ih 200-300 nego 20-30 jer to mi je bas bas privatna zona gde ti nemas sta da trazis vise........moram da ti kazem jer znas i sama da sve kazem....da ne ispadne kao....ljut sam ili nem' pojma sta....nisam ljut nego jednostavno....ti si u nekom klanu u kom ja nisam....jer mrzim to deljenje kao mi smo Bosanci a vi ste kao Vojvodjani ili sta vec , ja ne znam koje ti kriterijume imas..jer opet ponavljam:"JA JEBENO NIKOGA NISAM UVREDIO NITI NESTO RUZNO NEKOME REKAO"~prvi~....ne delim tako ljude....a ti izgleda da delis.....MRZIM TOOOO......FUJ FUJ.....

Aj zdrao'
okej :)
Sa ovim smeskom si samo potvrdila sve sto sam rekao...znaci da sam jebeno upravu...sto je zalosno....Sanela....jako zalosno....i pristrasno.....sto je za tebe(bar bi trebalo) ponizenje.......bljak bljak.....neverujem...
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Adame, osim ako ne čitaš misli, mislim da nemaš pojma zašto sam stavila smješka.
I Bogati smanji malo doživljaj.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:Adame, osim ako ne čitaš misli, mislim da nemaš pojma zašto sam stavila smješka.

Jos samo da me banujes i polozila si.......jebe mi se za citanje misli....ja vidim sta radis....to mi je dovoljno i to sto radis je ruzno....a znas da sam te uvek postovao i cenio.....ali jebe se tebi...ko sam ja?NIKO.....da te moje misljenje pogadja ili interesuje.......jebeno niko i nista....tako si se i ponasala uvek prema meni....bilo sta da sam ti napisao,pohvalio te....jednom si rekla:"Ne mozes ti svakome da odgovaras"/ok....to kapiram.....ali ovo sto radis je Fucki'n jako ruzno....i kazem:"Pristrasno"
ma..............znas sta.................NISTA..........STO JE NAJGORE......jebeno nistaaaaaa....

cao
cucla cucla cuclica
Post Reply