CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Beobandit Rina. Veliki psiho, trebalo bi da bude poznat.
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by yasujirozu »

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

yasujirozu wrote:vlada beobanda - neumorni vitez galantnog pravdoljublja:

"Povodom toga ja sam poslao mail Hasim Taciju gde trazim auto za Ministra i zamolio ga da od sada u slucaju da i moj centar zatvore salje samo heroin najboljeg kvaliteta za Srbiju. Ja sam mu objasnio i covek je rekao da razume i shvata nasu situaciju i da zna da pacijenti koji ostanu bez Metadona uzimaju i 5 puta vece kolicine heroina i kradu 5 puta vise i da ce zato narediti da se za Srbiju odvaja najkvalitetniji heroin A klase iz Avganistana."


p.s.
kao ne radi ih met... a svaki post po 5000 karaktera :mrgreen:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by yasujirozu »

good ol' toto, poslje njega su slomili kalup.
ipak, moras priznat kak mu se u svoj toj emfaticnoj borbi kontra sila pomracine, pravopis drasticno popravio.

zamisljam ga, srijecom ne cesto, kao oniskog, jurodivog lika, koji u pauzama izmedju igrica, smislja paklene planove, koji posto je sisolik, ostaju samo na nivou hejt mejlova, virtuelnog naricanja, te konacno, placa kod ljekara.

nedostaje mi..
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Dajde dopa maaaalaaaa mooojaaaa maalaa mojaaa maaalaaa mojaaa
liiiiniiju do zlatiboooraaaaaa
od neceg se umijet moraaaa, urijet mora, umrijet mora,....dajde dopa mala moooooja....
poetski, da se zna... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demijan »

Ja mogu da te uputim na popa peranovica :-D Dace ti on dopa koliko hoces,sve sa lopatom ima da skupljas linije do zlatibora :mrgreen:
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

osecam se kao kurac...malopre sam cuo da je ex-prijateljica(ex jer smo prekinuli kontakt kada sam zavrsio sa horsom a ona nastavila ) se obesila...pricala je par dana svima da ce to uraditi jer je bila u kanalu usled teskog drogiranja ali niko nije obracao paznju.bila je retko lepa i pametna devojka puna pozitivnog duha...jos uvek ne mogu da verujem da je ona digla ruku na sebe...jebeni heroin.neka joj je laka zemlja.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

žao mi je param, stvarno :(
r.i.p.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

RIP (jednom mladom životu)

Post by pop@j »

Param-parcad wrote:osecam se kao kurac...malopre sam cuo da je ex-prijateljica(ex jer smo prekinuli kontakt kada sam zavrsio sa horsom a ona nastavila ) se obesila...pricala je par dana svima da ce to uraditi jer je bila u kanalu usled teskog drogiranja ali niko nije obracao paznju.bila je retko lepa i pametna devojka puna pozitivnog duha...jos uvek ne mogu da verujem da je ona digla ruku na sebe...jebeni heroin.neka joj je laka zemlja.
Šteta na (uz svo dužno poštovanje prema...) tolikoo ludooj hrabrosti, pogrešno usmjerenoj, :cry:
nažalost najbližih, odrastajući u okolini bez sluha, nedovoljno (informirana o vječnom miru) kreativna da se iščupa iz krize. :cry:
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by oxo »

osecam se prazno, umorno

imam odlican posao, imam pare, ne drogiram se vec dugo, zivim relativno normalno

do skoro sam imao i curu sa kojom sam bio 3 godine, raskinuli smo (nije to problem)

ali...

sve je nekako bezlicno i prazno, svaki dan je isti

dosadno mi je. nisam ovako zamisljao da cu da "zavrsim" tj uvek sam bio siguran da cu da radim nesto kul i "bitno"

nedostaje mi brat koji je umro od jebenog dopa, sa kojim sam mogao uvek da pricam, koji je unosio neku radost. nedostaje mi "ljubav mog zivota" koje me je odjebala zbog gudre i koja nece da mi se javi na ulici
(nije to ova sa kojom sam bio do skoro)

ostalo imam ali mi ne treba :?

u to ime

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gWNRUVMboq4[/youtube]
Last edited by oxo on Thu Sep 06, 2012 8:30 pm, edited 2 times in total.
Post Reply