CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Kruga, probaj da ne popiješ blok dva tri dana (ako si izuzetno SM raspoložena), pa da vidiš kakva žurka!!



ja sam bljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjak... fizički.
psiha je malkico bolja..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Kruga wrote::?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KpRJkspkq0g[/youtube]

hej, Kruga,
još samo čekam da postaviš Plateau pa da se razbijem na sitne komade! ako već nisi negde postavila.
imam ceo ovaj unplugged na nekom CD i nemam više muda da ga ikad čujem.


svako dobro!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qenZdFHk7zY[/youtube]

polakice... ne bih da se rasplinemo ovako...

Pozdrav,
7474

P.S. Nije nužno kucopisno izraziti emocije, tako da u nedostatku pravih reči vršim transfer misli i na druge moguće načine.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Kruga wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qenZdFHk7zY[/youtube]
Odlicna stvar.Bas sam je skinuo neki dan prosti su akordi.
Ja se danas osecam kao Titov pionir,samo nemam crvenu maramu.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

Znaš šta, BOB, :idea: ... idem ja do teme Samoopuštanja (ispod onog o hipnozama, onaj kako se rešiti stresa), tu je negde u okolini, kao neki šortkat ti ovo predlažem, jer ja ću probati. Naime, radi se o simpatičnom načinu, bezazlenom i bezbolnom činu...
Pustila bih direktno, ali ipak u ove jutarnje sate baš možda ne napravim igračku-plačku...
:drinkers:
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

:( :? :axe:
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

Za cca 1/2 h bi trebalo da počne još jedna u nizu ponuđenih mogućnosti ka nečemu dobrom, u svakom slučaju...
Večeras, konačno!!!,dolazim, Krunska 23 (kao Makedonska, isti br) ... bejah sve do tančina isplanirala;
– desilo se da jednostavno nemam snage i nekoliko prilično opterećujućih 'porodičnih' problema (da nisam stvarno kao nikad do sada povređena-šokirana-iznenađena-razočarana-tužna izgledalo bi kao neka klasična vadilica...) i ne želim da bilo na koji način opterećujem i oduzimam dragoceno vreme...


Ako je neko sprečen da dođe u vreme po rasporedu za taj dan, kolika je dozvoljena tolerancija izostanka?

Hm. Evo, prošlo je skoro 15 minuta kako je počeo.
:(
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Kruga wrote:Za cca 1/2 h bi trebalo da počne još jedna u nizu ponuđenih mogućnosti ka nečemu dobrom, u svakom slučaju...
Večeras, konačno!!!,dolazim, Krunska 23 (kao Makedonska, isti br) ... bejah sve do tančina isplanirala;
– desilo se da jednostavno nemam snage i nekoliko prilično opterećujućih 'porodičnih' problema (da nisam stvarno kao nikad do sada povređena-šokirana-iznenađena-razočarana-tužna izgledalo bi kao neka klasična vadilica...) i ne želim da bilo na koji način opterećujem i oduzimam dragoceno vreme...


Ako je neko sprečen da dođe u vreme po rasporedu za taj dan, kolika je dozvoljena tolerancija izostanka?

Hm. Evo, prošlo je skoro 15 minuta kako je počeo.
:(
pričamo o NA sastancima, right?
za tebe je najkorisnije da dolaziš redovno! ako si sprečena, dodji kad ne budeš sprečena..
ja se ponekad nateram da se pojavim na sastanku.. imali smo ih u jednoj prostoriji na sto metara od moje kuće a sad su pomereni toliko da treba da putujem busom celie tri stanice, predjem Dunav i bla bla.. onda dodjem i skapiram da su se ljudi iz BGa cimnuli i došli, utrošili čitav dan da bi bili tu...
pokušavam da kažem da je svaki sastanak dragocen za zavisnika.. a trud da dodješ do njega se takodje računa.. a pomoć drugih zavisnika iz NA je neprocenjiva!!
imaš skajp sastanke ponedeljkom.. izgleda šašavo, ali meni su odlični! ne moraš ni dupe da digneš a tamo si!!!

(za te skajp sastanke se obrati Vuku-on to kapira najbolje).


dobro došla, gde god i kad god..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

Post Reply