CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Danas sam dobio jednu jako vaznu i pozitivnu vijest.
Osjecam se zestoko !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Skenjaz
cucla cucla cuclica
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

počinje weekend..

imam planić da se ne izdrogiram tokom nastupajućih dana.. (cela dva)

ona fora "samo danas", al dupla! (s ledom i limunom)
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

Yugo sta je tako lepo? Ulepsaj i nama dan! :wink:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

cokapeace wrote:Yugo sta je tako lepo? Ulepsaj i nama dan! :wink:

neće, Yugo je postao dingospo i ne ferma nas više ni pet posto!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

dete svemira, ja nisam pakosna, niti sudim, i imam ljubavi..znam to, jer ja Coki stvarno, ali najiskrenije to kazem, ne zelim zlo..Da si malo bolje citala, shvatila bi i ti, a i ona, ja sam u prvom postu spomenila Marinu, SAMO IZ RAZLOGA JER SAM POMISLILA DA CE COKA SHVATITI DA ME ZAMIJENILA S NEKIM I DA ME POGRESNO PROCIJENILA..otislo je u krivom smjeru i jebiga..nebitno vise..
reci cu ti samo svaka cast na postu, sigurno ce mnogima prijati..ali meni se cini da ti lazes sebe, ne kazem da ti je post lazan, al ljudi se ne mijenjaju preko noci..imas dvostruka mjerila. Zasto ja ne bih mogla pustiti svoju bol, drugima savjetujes da pisu sto ih muci, a ja -ja lijecim komplekse svoje? to mislis jer sam u sukobu s osobom koja je tebi draga i automatski sam ti ja losa..Mene zaboli kad mi netko kaze da osoba koju sam zavoljela, koja je mene zvala u sred noci, molila me da dodjem kod nje u drugu drzavu, kaze da me zvala iz samilosti (a 90% smo pricale o njenim problemima) i da sam ja smaracica bila za nju..Meni je Marina bila draga i ostala u dragom sjecanju, mislis da to nije pakosno? ponovit cu se jos jednom, znam da je Coki tesko zbog Marine, ja sam voljela Marinu, i spomenila sam je Coki samo zato jer sam mislila da cemo tako rijesit problem, nisam znala da ce ona krivo shvatit i da ce otic u smjeru svadje..
A dete, nemoj sve drzati u sebi, nagomilat ce ti se hrpa sitnica i nece biti dobro..ne mozes biti toliko puna ljubavi kad u istom postu ti osjecas "da bi me mogla zadaviti objema rukama".. Znas i meni je Coka rekla da sam neodgojena i da idem mami da me odgoji..I nisam osjetila ni bjes ni nista jer je stavila moju mamu u usta, jer otkud cura zna da je mrtva? A to je bilo u negativnom kontekstu, ne pozitivnom poput moga..
Ono sto ti zelim reci, nisam ja neka dobrica, al niti sam pakosna niti lijecim komplekse..barem ne na ovom forumu, u to sam sigurna..Kao sto si ti meni iskreno rekla, kazem i ja tebi, nemoj drzati sve u sebi, nekad su sukobi zdravi (ne mislim sigurno na moj i Cokin, ja sam nakon njenog drugog posta trebala prestati pisati, al sam impluzivno reagirala) ali ako je nesto bez vrijedjanja, moze koristiti..Ja sam ti ovo napisala iskreno, da izbacim svoje misljenje i osjecaje, bez imalo zlobe, i kazem ti iskreno s argumentima da mislim da imas dvostruka mjerila..trebamo se truditi ispraviti svoje nedostatke/greske, Bog zna ja ih imam hrpu, al trudim se i prihvacam ono sto mogu podnijeti..da ne duljim, pozdravljam te i sve najbolje ti zelim!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

Izvini za mamu..i kod mene je bilo u afektu..jbg,kad mi neko pomene Maki poludim,ali i dalje mislim da se ne slazemo u mnogim stavovima ~i nikad necemo.
pozz svima
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Nemam sta da ti kazem Darla...

Sve sto sam htela i zelela-rekla sam.
A MENE ostavi na miru,a i ako me ne ostavis-ostavljam ja tebe...

Kako sam ja danas?
Malo me bombarduju datumi...
Ne znam zasto imam potrebu da osetim bol...
Mladenu je sad bio rodjendan pre neki dan.Mirku dve godine 6.03.
Ja-ziva i zdrava.
Pisem,citam,setam Cezara-trudim se da zivim ovaj dan najbolje sto mogu.
Idem spavati....
Zvezdanu noc vam zelim,toplu i ususkanu...
Nedavno mi je receno-Zagrli se i voli sebe.
Evo...ja cu se jako zagrliti i pomoliti za mir i spokojan san svima kojima je to potreno...
Zahvalna sam vam...
Bili ste tu mnogo puta kad je zaista tesko bilo.Danas imam prijatelje i udruzenje i ponosna sam na sebe danas.Sretna sam.
HVALA VAM NA OVOM OSECAJU...
delim ga sa vama...pa ko ga zeli-neka ga uzme...
koliko ima zvezda,tolika je moja snaga VS.
Mozemo svi stati pod zvezdani kisobran...
Laku noc...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Eh, koliko nam malo treba da postanemo gadni, zajedljivi, losi, pakosni...da vidimo samo lose u drugima...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

7474 wrote:
cokapeace wrote:Yugo sta je tako lepo? Ulepsaj i nama dan! :wink:

neće, Yugo je postao dingospo i ne ferma nas više ni pet posto!!
Ma sastavilo se taj dan nekoliko dobrih stvari.Da covjek ne povjeruje.Uvjek se tako sastave ruzne,ali ovaj put ne.
Vec neko vrijeme radim sa psihologom neke testove i pokusavamo sastaviti dijagnozu.Svi testovi i razgovori u tom smjeru nisu pokazali nikakve psihicke negativnosti,pa cak ni lakse oblike depresije.I ako nastavljamo dalje,mene je nekako obradovalo.

Poslije sam dobio informaciju vezanu za finansije.Kucni budzet se treba pojacati,pa me i to obradovalo.

I nemoj zajebavati Nik,nisam vas odjeb'o,nisam taj tip,samo sam se malo vise posvetio nekim stvarima koje ce mi veljati u buducnosti.
Mozda sad i izgleda da mi je lako i zajebancija,ali biti na substituciji Suboxona i ne raditi recidive,vjeruj da nije bilo lako.Cak je i za to trebao trud,vjeruj mi !

Sad,kada sam uspio "ukrotiti" pozudu za heroinom,ne smijem se predati.Malo po malo,laganim i opreznim koracima idem prema Cilju!
Cilj je jednog dana nastaviti funkcionisati bez ikakvih postapalica!

Coko,Nik...sve vas pozdravljam i tu sam !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply