CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

çat fight,
cat fight!!

a da vas dve ovo rešite preko suda ili makar PPa, da ne smarate više, ha?


malo mašite temu, lagano.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

Nik, sori na smaranju..nego, kak si danas? ili si nas samo dosao upozoriti ;-)
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

darla wrote:Nik, sori na smaranju..nego, kak si danas? ili si nas samo dosao upozoriti ;-)
ma došao sam nešto i ja da se iskakim o trenutnim osećanjima al sam se bio izgubio u vašima..

ne zamerite (obe; ili koliko god da vas je učestvovalo, izgubio sam račun), samo sam naleteo u pogrešno vreme na ove strane.


više se i ne sećam kako sam i šta sam teo da napišem..
kako si ti, Darling?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

ja dobro, nasmijao si me sad..kontam da si zaboravio sta si htjeo reci, al "ne sjecam se vise kako sam" ahahahaha koji si ti lik :D
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

darla wrote:ja dobro, nasmijao si me sad..kontam da si zaboravio sta si htjeo reci, al "ne sjecam se vise kako sam" ahahahaha koji si ti lik :D
to je sve posledica ovih sitnih, no'nih sati.. obi;no nesanicu preguram u mraku, u krevetu iz polu-mi-poznatih razloga.. tako da kad, u ovakvim situacijama, odluchim da blejim pred kompoom, obichno mi se prvo ugasi 50% sivih celija..

al zato sad idem da spavam.. sve do 6:30 (shto che rechi za manje od 4 sata, jbt, BEŽIIIIIIIIIIIIM!!!) da bar nešto od svega nadoknadim, odmorim, obnovim etc etc!

pozzzzz darla and the ostala ekipa!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

Darla~Tajm aut!!!
Za njenu smrt JESAM saznala zadnja,ali sam tu noc pokusavala da je odgovorim od te njene namere,i nazalost~poveravala sam joj da sam u tome i uspela......a SRAMOTA ME NIJE,samo me dusa boli sto nisam uspela, i ne blebeci o stvarima o kojima nemas pojma!
I odakle tebi devojko pravo da bilo kome kazes da je,citiram~nadrogiran?! Sta ti zamisljas da si,jeb sudija?! Ili mozda telepata?!
Za tvoju informaciju~CISTA sam,al tvoje uzvisenstvo se nije setilo ni da procita post i temu osobe kojoj je napisala da je~NADROGIRANA!!
I ne moras da citiras svaku moju recenicu,jer nisam~ZAOSTALA(kako si me opisala),niti glupa,a i secanje me odlicno drzi,tako da odlicno znam sta sam napisala pre par sati,al jebiga,toliko te pogodilo to sto sam iznela svoje misljenje,da si pocela i da vredjas zestoko...lepo,lepo,ali,Ti,Tako ispravna,drago mi je da moram da ti kazem da mozes te svoje uvrede da zabijes ~znas gde,i ,pitaj mamu da te nauci lepom ponasanju,jer je to ocigledno ispustila,ali mi Maki ne uzimaj vise u usta,i veruj mi,ne bi volela da znas kakvo je ona misljenje imala o tebi~smaracice~kako te iz miloste zvala,nek joj je laka zemlja. Ovo je demokratska zemlja,svako sme da kaze sta misli.Ako te moje misljenje toliko pogadja~ti nemoj da citas,i prestani vise da me citiras i smaras ove ljude ovde~svi umeju da citaju i odlicno pamte~za tvoju informaciju,jer ti nece uspeti da me isprovociras da te vredjam i pisem ti prostakluke kao ti meni,zato bolje nemoj da mucis svoje prstice i moli Boga(ili u sta verujes) da u zivotu nemas ni desetinu sranja i losih stvari koje mene prate,jer ti i ja to od srca zelim,iako bi onda mnogo brze sazrela i skontala mnoge stvari.
I ko si ti uopste,nigde nema tvoje ispovesti,ili,sam je mozda previdela.
U svakom slucaju~sve najbolje ti zelim,I NE UZIMAJ MI MAKI VISE U USTA!!!


7474~izvini drugar,devojka ocigledno ne zna kad da prekine,i navijam za ~sive celije~ :D Nadam se da si bar ti ok!

Pozz svima!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Dobro jutro lepi moji..
Jako davno sam osetila ovu kolicinu besa,tuge,ljutnje..Zasto sad osecam ovo?
Ovaj forum je bio moj zivot.Ovde je bila moja ispovest.MOj zivot.Detalji mog zivota.Moje skidanje je ovde na forumu pocelo.Brdo ljudi koji su pokusavali da izmanipulisu mojim emocijama,da se izdignu iznad mene.Onda su shvatili da im tu nije mesto i sklonili su se.Ovde sam pisala svojim srcem i svojim mislima.Jedna duga sa svim bojama.Smrti Mladena i Mirka...sad i Marine...Papir trpi sve..
Ljudi..mi smo zavisnici...Mi lazemo,manipulisemo-i najvaznije-zaboravljamo...
Darla...molim te kao sto svako vece molim Boga,evo sad moli i tebe,
NE UZIMAJ MARINU VISE U USTA!
Dovoljno nam je da nosimo sebe na dusi i dovoljno nam je da nam nije dobro zbog nas samih,ali svaki put kad kazes Coki bilo sta o Marini,osecam kao da mi se javlja ogromna zelja da te udavim sa obe ruke.Marini nismo mogli pomoci.Marina je bila takva,i samo je bilo pitanje kad ce otici..I otisla je..Coko...pusti je da ode...Pusti njenu dusu da ide...
Nejasno mi je kako mozete biti toliko pakosni,kako mozete toliko suditi,bez i trunke ljubavi...
Sad me ovo sev podseti na jednu recenicu meni drage osobe:
Pocela sam da placem zbog Mirka..I onda sam dobila komentar..ZASTO PLACES<I TREBAO JE DA CRKNE.

Opet ponavljam...
Ne mrzite...Ovde smo da pomognemo jedni drugima..
Ovde smo da damo ljubav i postovanje drugima-koju nemamo...Jeste...mozda ovo sve nije programski i nije u redu,ali....nemojte suditi...Zasto toliko besa,kaznjavanja?
Lecite svoje komplekse na drugim mestima...Idite na psiholoske forume,kucajte na pp porukama..Zasto toliko zelite da povredjujete ljude oko sebe?Ostavite ovaj forum na miru...Previse nas je..A zaboravljate jedno...
ZAVISNICI i SUZAVISNICI-mi smo bolesni ljudi...
Laz?
Param...puno ti hvala za post gde si pisao o lazima i o razlogu.Mislim da nisi jedini...I hvala za te reci koje su mnogi preskocili da procitaju..Ali...ljudi vide ono sto zele i cuju ono sto zele...Opet..hvala ti puno...
Darla...ne davim te...samo...mani je...ostavi Marinu da bude u miru u kom jeste,a ti malena...drzi se...i pisi...To je tvoj bol,i imas prava na njega...pisi sta te muci...
Ne vredi svadjati se sa ljudima..Imala sam to kod prvog gubitka..ali ono sto zelim sad da ti kazem-ne moras cekati tri smrti da bi ojacala...
Bol se ne leci patnjom...Znam da je tesko...Znam da je cupavo...Misli na Mladena...Misli na sebe...I pusti bol napolje....
Pisi o Marini...pisi o ljubavi...pusti bol van...Pisi Coko....
Znas da i ovde ima ljudi koji te vole...I ...znas sve...pisi svaki dan po malo...nije bitno sta drugi kazu..bitno je da tvoj oporavak bude ok i da TI budes dobro...

Hvala vam sto postojite i sto mogu da citam i vidim...Ne sudim...I vidim koliko moj program zaista cini dobro mom zivotu..Hvala vam...
Zelim vam sunce u dusi koliko god kisa padala danas...
Samo danas...ja biram da zivim i volim ljude oko sebe...SAmo danas vam zelim dobro jutro...

M.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

Hvala mila...od srca ti hvala....rasplaka me....
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Otac »

Svaka cast....
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Dete svemira, hvala na ovom postu...
Post Reply