CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

osjecam se pravo bezze.......djevojka koja mi se svijdelo i sa kojom je krenulo bas super jucer je od nekog cula do detalja za moju davnu proslost i cura se sjebala...cak se posvadjala sa tom osobom od koje je dobila informaciju....cura je sokirana i ne moze da vjeruje u da sam imao problema sa drogom...jako tesko joj je da to sve sazvace...valja mi taj pecat nositi do kraja zivota.....ahhhhhhhhhhhhh zivot ide dalje.....peace and joy brothers and sisters
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Guta_Retas wrote:osjecam se pravo bezze.......djevojka koja mi se svijdelo i sa kojom je krenulo bas super jucer je od nekog cula do detalja za moju davnu proslost i cura se sjebala...cak se posvadjala sa tom osobom od koje je dobila informaciju....cura je sokirana i ne moze da vjeruje u da sam imao problema sa drogom...jako tesko joj je da to sve sazvace...valja mi taj pecat nositi do kraja zivota.....ahhhhhhhhhhhhh zivot ide dalje.....peace and joy brothers and sisters
E jebem ti... Baš bedara.
Potpis.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Guta_Retas wrote:osjecam se pravo bezze.......djevojka koja mi se svijdelo i sa kojom je krenulo bas super jucer je od nekog cula do detalja za moju davnu proslost i cura se sjebala...cak se posvadjala sa tom osobom od koje je dobila informaciju....cura je sokirana i ne moze da vjeruje u da sam imao problema sa drogom...jako tesko joj je da to sve sazvace...valja mi taj pecat nositi do kraja zivota.....ahhhhhhhhhhhhh zivot ide dalje.....peace and joy brothers and sisters


Guta ljudi su cudo jako tesko prastaju. Zna se ko ti je oprostio digni glavu i furaj dalje.Pozdrav i svako dobro.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Guta_Retas wrote:osjecam se pravo bezze.......djevojka koja mi se svijdelo i sa kojom je krenulo bas super jucer je od nekog cula do detalja za moju davnu proslost i cura se sjebala...cak se posvadjala sa tom osobom od koje je dobila informaciju....cura je sokirana i ne moze da vjeruje u da sam imao problema sa drogom...jako tesko joj je da to sve sazvace...valja mi taj pecat nositi do kraja zivota.....ahhhhhhhhhhhhh zivot ide dalje.....peace and joy brothers and sisters


To sto si doziveo treba da prikazes kao bitku koji si izvojevao u svoju korist i + ogromno zivotni iskustvo......(nista te vise u zivotu ne moze iznenaditi~ojacao si)-----tako to treba da prikazes....a ko ne konta neka se goni.......tako se bar ja postavljam i .....mogu ti reci da pali u mom slucaju.....nemoj da se spustas i da se osecas kao gubavac jer sve zavisi od tvog stava......budi bre nadmen.
Ti si bre Mudonja sto si se izbori s tim a ne bolesnik.....samo to ZAPAMTI.
Pozdravljam te puno.

Meni je danas dan,jedva ga preziveh'~~~~diareja + 1000000~~~UZAS.....jedino pozitivno je sto ..... idem prema gore iz dana u dan.....Posto je jedna devojka dala otkaz....(a nije ni radila u zadnje vreme-operacija neka - zdravstveni problem)
Postao sam zamenik direktora.........da neverujes....ma...eee.....ni ja ne verujem jos sta mi se desava....ali eto izgleda je Bog resio da me casti malo.....dosta sam patio.....samo da mi se ne obije o glavu..jer preeeeevise mi se dobrih stvari desava...samo ODGOVORNOST......puno veca...ali JBG izboricu se nekako......danas sam zaradio brdo love za firmu....i tak';

Pozdrav ekipi.....
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Sljedeća vijest od Adama će biti da je postao vlasnik firme! :D
Bravo care! :wink:
Potpis.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

ma nadmen sam ja Adame kad je to u pitanju...da je neko drugi i druga situacija ja bi to veoma lako rijesio ali ovako na ovaj nacin nije bas lako...cura je u soku...znas kad neko zakuje,tako je izgledala i nemoze nikako mene da poveze sa svim tim....jer ona je totalno str8,ne pije ne pusi i ok je skroz...i onda ti neko dodje i saspe ti to sve za momka sa kojim hodas a mama joj je nedavno umrla pa je to previse za nju.....nadam se da ce se sve srediti...pozdravljam vas raja
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Dobar sam :D .

Adame,pratim te i bas mi je drago.Guraj i pazi se !

Guta,najvaznija cinjenica je da si dobro i da si davno izasao iz "igre".Budi uporan ako ti je stalo do djevojke i vremenom ces joj dokazati da si isti kao sto si bio kada te je i upoznala,a i da ces takav i ostati.Adamov rezon je OK.

Bojane,zelim ti da se ustabilis nekako.

Pozdrav i ostaloj raji !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

AnAna_mo wrote:Sljedeća vijest od Adama će biti da je postao vlasnik firme! :D
Bravo care! :wink:

To nema sanse jer da vidis kako izgleda firma ne bi verovala...to su stotine hiljada eura ulozeno a ja to nemammmmm....jbg

Ali hvala u svakom slucaju.
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Adame, čestitam i samo stoj s obje noge na zemlji. Prevelika odgovornost zna da pude praaavo zajebana stvar. Čuvaj se...

Guta_Retas - nije lako ni tebi ni njoj sada. Mada, treba pustiti stvari da se slegnu. Vrijeme će pokazati sve...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Uuujeeee ja kad zbrdamzdolam, pa još mislim da mi ljudi čitaju misli - ispadne papazjanija živa.
Ukratko za ono *-*
... A mozda i ne znam*vec.
htedoh reći - hvala, ali ne umem ponekad.

If there were no desire to heal
The damaged and broken met along this tedious path Ive chosen here,
I certainly wouldve walked away by now.
The Patient
all that I want is to play
Post Reply