CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

I ja sam taj dan bio u komuni :) .Kacio narkomanske gace na izvjetrinu,kad jedan Joca-Sigurica poce da place'''Sta je Jo...koji ti je Hashim?(psovanje bilo zabranjeno,pa smo imali shifre '''
'' Ubise Zokia''....Mislio sam da mu brat/rodjak.... kad ono - Djindjic jebote...Uh...Bolio me kurac za tim.Mislim zao mi ljudskog zivota...ali u dublje stvari se ne razumijem tako da sam ...''pomno pratio''vjesti u tv-sali i ....Onaj BMW-7 mi bijase mnogo gotivan...eh mlados' ludos'
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

žena mi je bila trudna.. vraćali se sa ultra-zvuka. seli u Passage, da se vidimo sa nekim prijateljima. od euronewsa smo čuli.
ja sam se žešće skenjao a žene su plakale..

i dan danas mi je skenj. stvarno, bili bismo ukupno, na mnogo boljem mestu.. makar bi se bolje osećali da je Kiza još tu.


rip
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mvp »

"Upuca li ga i neka su vala,sta je trazio to je i dobio..."
Rece keva mog ortaka kod kog sam bio na kafi...nasmejao sam se kiselo i rekao da moram kuci.
Secam se sunce je sijalo,da ne poverujes da je na danasnji dan
trice i kucine
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

pospano.

probudio sam se pre pola sata, čalabrcnuo kolač sa višnjama, ispušio cigaretu i vraćam se da kuntam još malo.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Ja se secam da sam kao klinac od 6 godina plakao kad je Tita umro,vise zbog toga jer su cale i keva bili u bedaku,a kad je Djindjic ubiven uvece sam sklepao stih oko 3 ujutru:
Ubise prozapadnog premijera na ulici ko" kera.
Lagao bih ako kazem da sam bio nesto bas preterano potresen,ali daleko od toga da mi je bilo drago.Inace imam poseban odnos prema politici i svim politicarima.Jednom su me samo zajebali sa 18god da izadjem na glasanje i nece vala vise,a i neam licna dokumenta sem naravno zdravstvene knjizice sto mi je u ovom trenutku najbitnije.
Danas se osecam kao kad smo Slobu skinuli sa vlasti.Rastereceno i opusteno.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

tess wrote:Danas se osecam kao kad smo Slobu skinuli sa vlasti.Rastereceno i opusteno.
To je lijepa usporedba. :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Kad smo vec kod politickih tema naseg ''kako se osjecamo''....Jel' istina da je preminula Jovanka Broz?Ako jeste...ne znam kako cu podnijeti tu vijest...ipak je ona bila Jovanka...ove druge Jovanke...jebes njih,ali...Jovanka B brale...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Otac »

vudd wrote:Kad smo vec kod politickih tema naseg ''kako se osjecamo''....Jel' istina da je preminula Jovanka Broz?Ako jeste...ne znam kako cu podnijeti tu vijest...ipak je ona bila Jovanka...ove druge Jovanke...jebes njih,ali...Jovanka B brale...
U 97. godini umrla bivša Titova žena, Herta Haas

Slovenka Herta Haas (96) bila je druga supruga Josipa Broza Tita prema službenoj verziji. Ostavio ju je dok je bila trudna s njihovim sinom Mišom... /// Sve donedavno Herta Haas bila je, unatoč poodmakloj dobi, izuzetno vitalna, krepka i zdrava žena. Živjela je u Beogradu i Ljubljani, a za dokumentarnu seriju koju o Titu snimaju Lordan Zafranović i Mira Šuvar dala je 14-satni intervju, prvi i jedini u zadnjih 60 godina.

Mozes odahnuti, nije Jovanka :mrgreen:
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

vudd wrote:Kad smo vec kod politickih tema naseg ''kako se osjecamo''....Jel' istina da je preminula Jovanka Broz?Ako jeste...ne znam kako cu podnijeti tu vijest...ipak je ona bila Jovanka...ove druge Jovanke...jebes njih,ali...Jovanka B brale...
Mislim da nije Jovanka. Umrla je Heta Haas, druga Titova žena. To je bar bila vijest prije nekoliko dana. Neće Jovanka još. Prava Ličanka.:)
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

Ja ne znam koji je mene vrag danas natjerao da oko podneva prošetam na relaciji Varšavska-Cvjetni-Margaretska. Parada frikova, lažnih selebretija, tobože javnih ličnosti...Sva snobovština na jednom mjestu. Potpuno sam zaboravila kako taj dio subotom izgleda i kakve napade ansksioznosti momentalno dobijem. Neću više.
Post Reply