CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Param-parcad wrote:ja evo treci nikako da zaspim,sad ce i jutro...osecam se kao baba od sto godina kojoj je dan zapoceo tako sto ju je na putu do kalenic pijace,presreo beobandit sa zenskom,istroseno-ispucalom soknom na glavi i uz perorez uspeo da otme iz cegera novac za namirnice...
Nisi normalan! :D :axe:
Potpis.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

bojanol wrote:Ništa gore od nespavanja, i ja sam jednom, kad sam se skidao, a bio sam navučen kao zmaj, skoro mesec dana proveo razmišljajući o tome kako da se roknem. A sada, kao bebica. :D
kakva uteha...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

hvala tess, hvala winston..iako nije da je bas utjesno..winston ne spava uopce, tess nije mjesec dana..
lezat i cutat..hjojj onda razmisljam o razmisljanju, mlatnila bih se najradije po glavi da zaspim..onda kad svane osjecam se ko zombi, nemam snage vise..nastavljam lezati u krevetu, gledam reprize serija odgledanih prosli dan..pa blejim po internetu i cekam noc..legnem i pokusavam zaspati, bar malo ubiti oko..ne ide..na tv-u odavno nema nista, ponovno palim net..citam gluposti u nadi da cu barem zadrijemati..i tako sve u krug samo sto sam sve nervoznija iz dana u dan..danas sam si nabavila oksazepame, valjda ce pomoci..nesanica me napravila totalno glupom, tupom i skroz neupotrebljivom..
svaki dan dogovaram izlazak s prijateljicama i uvijek zajebem dogovor, samo cekam kad cu dobit odjeb od svih i na kraju necu imat kavu s kim popit..upisala sam magisterij, tako da ni radit necu skoro..ostat cu sama ko pas ak ovak nastavim..
valjda ce oksazepami pomoci, stvarno zelim izbjeci leponex.. i jos guglam po netu o nesanici i vidim kako se moze dogoditi kronicna insomnija pa onda takve crnjake tripujem..a taj facebook, samo me bacio u depresiju..gledam slike,ljudi djuskaju po partijima, svima ljubavni statusi "zaruceni", najavljuju vjencanja, razno-razne objave o trudnoci, bebici i ostalim happy stvarima..najjadnije mi je sto sam do nedavno mislila da sam sa svojih 24god. prozivjela toliko toga, zabave koliko moja generacija nece za cijeli zivot..i jesam, nitko od njih nece vidjeti toliko prljavih podruma, izreci toliko lazi, vidjeti najsjebanije i najpokvarenije ljude, ma nitko se u svom cijelom zivotu nece uspjeti toliko koliko sam se ja do svoje 24god. uspjela razocarati u sebe..pozdrav ekipi i laku noc nam svima zelim
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Hvala darla, ali nije lako zaspati... veruj mi da sam u grdnijoj situaciji od tebe. Kazes mozgas po celu noc, to je sranje... Ali kad si spomenula hronicnu insomniju, ja oko 6-7 meseci nespavam. Nit se budim niti spavam... ali bukvalno. Cuvaj se lekova, ako se navuces e onda stvarno mozes reci laku noc. Ja sam leponex guto ko manijak, po 2-3 komada i kao spavam, a keva sedi pored mene i kaze mi kad se dignem "samo gledam kako sporo dises dok spavas" boji se da ce mi srce stati. Doktori vec misle da ih foliram, ali jbg. necu da gutam lekove, mada ponekad popijem 1-2 flormidala, kao i da nisam popio ali tako tripujem se. I sto je najgore, moja doktorka psi. mi kaze da mi mozak radi na pola. kao riba... :(
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja danas prvi put u zivotu pronao caj od maka....ne da saammm zaljuco...nego sstrassnoo....& dosta jee....jednom.........jer na ovo se isto jebeno moz' navuci.Jebotee....zapalio sam cebe,pa to mi se nije desavalo ni na dopu...ovo je otrov....nije ni tako groznog ukusa kako su mi pricali -ne znam koji mi qrac bi....dosao drug s flasom & :"Aj da probas,kad si vec sve probao pa probaj i ovo".
Hvala mu ali meni dosta za ceo zivot....JBTE....KOMA MOZGA...dopisivao sam se s drugaricom i bang......mrak...probudio sam se ne znam ni sam posle koliko(pola sata valjda);nje nema.....a meni cebe izgorelo sa sve cigarom jos u ruci(nisam se opekao valjda ga cebe ugasilo).......FUCK FUCK FUCK.....sada kapirem one price:"nasli ga zapaljenog u krevetu jer su roditelji uspeli da spase otatak kuce.....a ko sam zivi-ne mogu ni da zamisim;;;;;oglavno zakljucavanje vrhunsko jos je ovo neke caure ia bolnice,prvoklasne........oni to koriste za za sta ali uglavno odatle je,,,,,,,STRASNO KAKAV STOND,,,,,,DOP JE MALA MACA,,,,,bar za mene ovako cistog vec neko duze vreme.

aJ zdrao'
cucla cucla cuclica
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

U jebote...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

e pa adame brate, bas si ljakse...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

winston85 wrote:e pa adame brate, bas si ljakse...


pa da znas da jesam....ovaj put stvarno jesam.....al' aj kao opravdanje mi je sto nisam nikada probao....(Uuuu jebo' OprAvDanja)......ali eto ~JEDNOM LJAKSE UVEJ LJAKSE)......:(....POMAGajteeeEEE GOSPODO pOOOOOMAgAJTEEEEEE
....mAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA..........
Last edited by adam* on Mon Jan 25, 2010 2:26 pm, edited 1 time in total.
cucla cucla cuclica
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

dal' mi steti droga leti?
Post Reply