CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Param-parcad wrote:aj vazi sanela,jel bi mogla onda da mi prebacis stari nick zbog nekih poruka i to...ili ja to previse pushing my luck :)
Vidjecemo kako ćeš se ponašati.
Moram pitati Avdiju može li ti vratiti stari nick. Ne znam tehnički kako se to izvodi.
antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by antox »

dobro jutro..kako se osječam??ne znam ni sam uzeja sam manje suboxona nego inače .pa sam ajme.treba sam ič u centar da vidim šta ču dalje gadi mi se suboxen,doktorica mi kaže nemoj molim te sad na metadon,godinu dana sam bez ičega samo ja i subotex/suboxene..nema više heroina,speeda i ostalih gluposti..pa ču sutra na kontrolu u centar pokušat kako vratit subotex..pročita sam od dr.sakomana jedan intervju di kaže da nas ne može niko silit kojim če pravcem naše lječenje ič .pa zašto nas sili na suboxene???pozz :) :)
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Pročitaj ponovo taj intervju.
Čovik je lipo objasnija zašto suboxone.
all that I want is to play
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Ma osecam se... u tri lepe. Znaci, nije lose moj Milose. Jos da je para, eeeeee.....
No, neko rece, najvaznije je biti zdrav.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

e da oce mene u neki centar primit,di bi mi kraj bia. a ovako sam skovaca sa utrnutim vratom od malog kusina i lose sam jer mi sporak sugaman i mali mi shufit.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

pa da tess i meni je dziksn van soper heladen i onda stvarno sam dziksn..
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ća ste tili reć s ovin?
Ja vas narkomane niš ne kužim :)
Sanela, sad mi se upalila lampica - priznaj da si išla u Zagreb na Backstreet Boyse :D
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

De kurafte mindze....nebih dalje... :wink:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

anfakabl wrote:Ća ste tili reć s ovin?
kako bre ne razumes?a mordea soharos dilea tamango kapije,kurapce da apceha dala mis...shopen heladen?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Re:

Post by sanela »

anfakabl wrote: Sanela, sad mi se upalila lampica - priznaj da si išla u Zagreb na Backstreet Boyse :D
hahahhaha, joj kad sam vidjela reklamu. Govorim Avdiji, vidi koncert Backstreet Boysa. Pita on kad? Ja pogledam, reko večeras :D
Tako da umalo ne odosmo. Ali smo bili u Buldogu i nekom Jazz klubu blizu željezničke stanice. Onako neobičan pravo... enterijer.
Bilo nam je lijepo. Mada, da se Zagrepčani ne uvrijede, pravo mi je čudan njihov naglasak. Kad pričaju kao da se nekom rugaju :) Pola ih nisam skontala, pa isto retardirana sve mi morali ponavljati.
Post Reply