CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Prikljucujem se svadbenim i rodjendaskim cestitkama. wish 2 u all d best! Poslacu Vam zelje i cestitke preko radija "dzenerika",uz pesmu "imam sina,volim ga ko brata". Anfakbl jel si postala zena zelena(idemo na mars)?
dal' mi steti droga leti?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Đess Tess, šta ima, kako kapija, žena, deca?
Nisam stigla do zelene faze, sprečio me dragi, moj vitez-spasilac, ali nije greda, ionako Sale reče da tulipana više nema.
Nego, htedoh reći, jbg dosadno mi pa se češem gde me ne svrbi (ili kako već ide ta poslovica), mojne onako "sajsigaloma" i to. Možda ti nije seo Vudd, ali ne mora to na taj način. Očekivala sam finese od tebe.
I ono što je nekome debilno, brate ja se uglavnom/ponekad/često nalazim u tome što on piše. Tj. čekam da on napiše, pa da i ja zakukam "ajoooj, jeste, i meni, i ja, da da"
Tako da, što bi rekli naši dragi, mudriji saveznici -Why can't we all just get along? :)
Meni je ovo mesto kutak samo za mene, za smejanje, plakanje, da se izjadam, podelim sa ljudima, ukratko - jedna pozitiva, učini mi se da ima nade.
Nemoj shvatiti pogrešno i budi dobar kao što si lep :)
all that I want is to play
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

U pravu si.Cesto preterujem i kao da jedva cekam da se sa nekim zakacim.Trudim se kao da balansiram,ali bas i neide.Znam dA niko nema nista od toga kad napravis sranje pa kazes,izvin' te,ali jbg.Koliko god se trudis da vlastita sranja i stanja da ugusis,prigusis i stisnes dupe,na neku stranu moras da puknes.Procuri jbg. Sto se tice kapije i ograde,evo farbam u zeleno vec tri dana.Dobra terapija. Mnogo bolja nego prepucavanje sa Mu.. odnosno Vudom ili bilo kim drugi. Vud izvini za sajsigaloma,nije bilo lepo,ali fakat da mi nisi "seo". Finese od mene ne ocekuj jer sam poprilicno plitak. Dece na srecu nemam,Mislim nije da ih nevolim,ali zamisli da ja nekoga vaspitavam i vodim racuna.Strasno.Brat mi je u nekoj takvoj slicnoj situaciji(ima cerku,a gudra se i svi drugi vise vode racuna o njoj nego on sam). Vidis,tvoji postovi mene nasmeju(iskreno),a ja ovde patetisem.Prilicno jadno. Ovo sto si napisala o saveznicima,izgleda da nam nisu isti.Nasi saveznici bi pre rekli:Pjetusok.pjetusok,zalatoj ti gribisok?Sto ti rano Vstajos,Vanjuski spjat nedajos, ili Etazerka jest u Nadje,tam igruski i tetradki... Ova poruka na kraju da budem dobar koliko sam lep...ha. Nisam lep,al sam glup(mislim da tako ide poslovica). P. S. e da,to sto se udajes i imas super decka pored sebe to neznaci da nisi anfakbl,cak suprono,samo ces ucsvrstiti svoju nenadjebivost.Takodje mislim da nista neces zeznuti jer imaces ko da ti pomogne da ustanes kad se sapletes,a mislim da si i ti osoba koja zna da pruzi ruku onome ko je u blatu. Chale ti je car. Ja imam sestru(nije isti odnos bas kao otac-cerka),njenog decka bas gotivim(ovo je prvi koga gotivim,prema ranijim sam bas bio neprijatan),ali nije sve jedno.Neznam tacno sad sta to ali... Ma nemam pojma,aj necu da kenjam vise. kuckamo se!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Hvala vam Yugo I Sanela....samo ne znamo koji kurac hoce opet ova Samanta(Kao :roll: sa H) opet=/kita,jakna ili sta samo reci...danas ispunjavam zelje/....ali ok.....navikao sam...samo moram ti reci da uopste.....ma nisi vredna...bolje da nista ne kazem...steta laptopa i tipki..


:-D Fucki'n 33


Pozdravljam Ekipu...ko god da je to...
cucla cucla cuclica
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Dobar dan i dobar sastanak, sa mnogo smijeha... Dobar i sastanak poslije sastanka. Bio sam iskren... Rekoh da sam ovisnik. U apstinenciji.

Imao sam prije 15 dana vise srece nego pameti, po obicaju... Dobro je.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

bobane sarme vise nema. na dijeti smo redom u mojoj kuci sto bi znacilo gladujemo. nije zdravo jesti :D , tako kazu.
elem imam jednu komsinicu. kadgod hoce da 'prica' dode da pozajmi mixer, a onda kad hoce opet da prica dode da ga vrati.
muz , odnosno bivsi muz je jedan od vecih guzonja u Research In Motion. naime doticna zivi u kuci pored mene i naravno nista ne radi jer dobija od muza vise nego moze potrositi ili pak zaraditi, nego je lijepo dobila ulogu u filmu. ni manje ni vise u hollywood :D sa onom, mozda je znas :D angelinom. ako mene pitas ne znam koliko je sve tacno ali zena na relaciji toronto-hollywood vec par mjeseci.i tako ona dode da vrati mixer, nade mene u veoma cudnom raspolozenju...i kazem ja njoj 'hajde da mi to proslavimo' :D . i tako ti nas dvije do tri poslije podne proslavljale.
da ti pravo kazem ja sam odmah na pocetku skontala da je bolje da ja trgnem koju i lakse je pretrpim nego da se izvristim na nju i posaljem je kuci zajedno sa mojim mixerom. eto. nista posebno.

nego kako si ti bobane? kako apstinencija?
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Izvini Samatha dali bi mi pozajmila mikser,treba da umutim masu za leblebije? covece,pa mozda je i tvoj mikser bio sa njom u holivudu!Zamisli vidis svoj mikser na velikom platnu ili jos bolje pozovu te na dodelu oskara kao vlasnicu miksera koji je mnogo pomogao najboljoj zenskoj sporednoj ulozi,van engleskog govornog podrucja,da savlada ulogu i uspe da izmakne svim zamkama i kliseima.Crveni tepih.Sevaju blicevi.Novinari te dozivaju,a ti poziras sa mikserom u rukama,slicno kao Djokovic kad je osvojio Toronto. Ti razmisli sad dal ces i dalje tako lako da ga pozajmljujes.A koliko brzina ima tvoj mikser? a kubika? konja?
dal' mi steti droga leti?
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

Cesto preterujem i kao da jedva cekam da se sa nekim zakacim.Trudim se kao da balansiram,ali bas i neide.
tess-e jarane razguli :D . ja pricam bobanom.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Razgulio. Sto se ljutis samo sam se ba nasalio.E si na kraj srca...aaj zdravo!
dal' mi steti droga leti?
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

e jbg jesam, a i ti napisa post pravo mislim da me hakas. sorry!
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
Post Reply