CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Konacno jedna konstruktivna tema za diskusiju hahahahahha... i nadjoh se ovdje pravo. Ej Sale, mastiku nikad nisam pio. Ali zato Uzo jesam :). I fakat to je to. Konsultovah vikipediju. Apsint se pravi od anisa i pelina i secera... Uzo je rakija od anisa.

Bilo je i dobrih stvari u starom dobrom 19. vijeku... Sale, idemo negdje na Uzo kad se zavrsi konvencija Anonimnih Alkoholicara u Beogradu. Nekako mi je logicno.

Sad cu logicno da blejim u plafon i pricam sa fikusom i paucima. I proci ce jos jedna noc...
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

ma samo da nije iz anusa i u anus....
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Nemam Apsint,rado bih uz'o i Uzo...
Ima domace sjebovace...ima i raznobojnih vina koje, po starom dobrom obicaju, donose stari dobri gosti kao ''miloshtu''...Razlog za onesvjescavanje ima ....Eh da sam bar alkoholicar :) ...
Ovako...nisam nista.Ni apstinent,ni narkoman,ni alkos...Kad pomislim da sam covjek,zajebem nesto...ispadnem majmun.Od majmuna postane konj...i tako evolucija po vas dan.
Trenutno sam revolucionar-prdez i polu- aktivni forumas.

Ne osjecam se nikako.... ni lose,ni dobro.

Pozdravljam ljude koji imaju cilj,narkomane i nenarkomane,dobre ljude, sa zeljom da budu jos bolji.
A losi?... 'Nek sisaju kurac...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

vudd wrote: Razlog za onesvjescavanje ima ....Eh da sam bar alkoholicar :) ...
Ovako...nisam nista.Ni apstinent,ni narkoman,ni alkos...Kad pomislim da sam covjek,zajebem nesto...ispadnem majmun.Od majmuna postane konj...i tako evolucija po vas dan.
Trenutno sam prdez polu- aktivni.
Ne osjecam se nikako.... 'Nek sisam kurac...
Ne bih bas ja nazvao evolucijom prelazak iz majmuna u konja,ali ako ti tako dozivljavas samo evoluiraj. :finga: Takodje mislim da je dobro sto si poluaktivni prdez,zacijelo biti full aktivni prdez je gore za okolinu.
:rock:
dal' mi steti droga leti?
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

saša-ex wrote:Ma samo da radi....a?
Sale,Hvala ti veliko...jebote jedva pisem ovo od smjeha.Uvalih se od sege u 05:30 !
Vrhunska provala u stilu omiljenih mi Paytonovaca :D .

:smt023
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

YugoS wrote:
saša-ex wrote:Ma samo da radi....a?
Sale,Hvala ti veliko...jebote jedva pisem ovo od smjeha.Uvalih se od sege u 05:30 !
Vrhunska provala u stilu omiljenih mi Paytonovaca :D .

:smt023

Danas sam vise fan Dr. Protica i Jaganjca. Toplo preporucujem, mozete pogledati na youtube-u.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Čuj "samo da radi". Ne sprdajte se deco sa lekom.
Mada, kad mi neko kaže da ću videti tulipane, pristajem na sve. Ni to nije zbog "rada", već jednostavno mnogo volim tulipane.
Sale, dr Protić je likčina, 'vrhunski psiholog za izlečenje ljudske gluposti', trudim se poštovati njegove postulate.
"Sve što me ne ubije, već me je ubilo" Car.
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Dobar sam pravo.
Pisao sam u svom Dnevniku.
U medjuvremenu sam odgledao i dr.Protica.Nije los,ali onako nesto bih da sam mladji i sa svojom prijeratnom ekipom,mogao slicno uraditi.Jebiga,ekipa sa kosevskog su bili stariji i iskoristili su trenutak.
Legendarni "Primus".Od njega je sve pocelo :D .

:unibrow:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Svilen konac...

Post by anfakabl »

Moram ipak podeliti ovo sa vama, nije mala stvar.
Dragi me zaprosio juče, onako filmski&zvanično (nije pio Zelenu Rakiju). Dočekala sam ga bolesna i ljuta, jer kasnio je s posla dok ja umirem, pa zamalo da userem sve :)
To što sam se raspilavila i ženirala je samo zato što sam bolesna, inače nisam patetična ni zeru.
Sreća što nikad ne plačem, pogotovo od divote ljubavi, jer bi se brukala pred čovekom svog života.
Eto...malo sam preplašena, uzburkana, ne znam ni ja, ali bazično se jako dobro osećam, iako me satra temperatura. Nekako mi je pored ljubavi dao i neke dobre, do sada nepoznate, snage.
all that I want is to play
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

E Anfakabl, to su baš lepe vesti :D
Čestitaaaam i srećno :smt058
Post Reply