CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

BOBAN wrote:aj ne seri vise leba ti.
BOBAN wrote:jebeni post.
BOBAN wrote:Pozdrav

Hiihihihihi nisam mogla da odolim a da ne izdvojim ovih par reči koje idu uz tvoje ime. Ne ide mi nikako, pa reko' čisto da iskoristim momenat :)
Ti si meni kralj. Svašta kažeš kad izletiš iz takta i na kraju pozdraviš :)
Pa ne ide to tako druuuuže moj dragi .. Ili 'ebi ili nemoj 'ebati :-D

Pozdrav :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Meni je juce bilo dobro,cak vrlo dobro.
Jaka cetvorka.
Pravo sam uznapredovao minulih par dana.Naucio sam turati slike i kao vrhunac svega mjenjati Avatar.

Mislim,glupo je da bude petica uz upalu pluca.

:unibrow:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Jugoslav i ja smo se juce sreli na ulici i isli na kafu... Tip diluje najnoviji H1N1. Cista roba. Pravo dobro radi.

Sretnem juce na ulici i svog najboljeg jarana... Stvarno mu se odavno nisam javljao, barem 3 mjeseca. Kaze - Dovla, nije problem, svakako te citam na forumu... Hahahahhahaha. Ajde da ga ovim putem pozdravim. Pozdrav ovim putem za mog druga Ljubisu !

Jutro dzaneri...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Vikend je bio super, čak je i nedelja bila produžena subota.
A danas mi je tako do-sa-dno...
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote:
BOBAN wrote:aj ne seri vise leba ti.
BOBAN wrote:jebeni post.
BOBAN wrote:Pozdrav

Hiihihihihi nisam mogla da odolim a da ne izdvojim ovih par reči koje idu uz tvoje ime. Ne ide mi nikako, pa reko' čisto da iskoristim momenat :)
Ti si meni kralj. Svašta kažeš kad izletiš iz takta i na kraju pozdraviš :)
Pa ne ide to tako druuuuže moj dragi .. Ili 'ebi ili nemoj 'ebati :-D

Pozdrav :-D
Psy ovo nije to,kad pocnem jbti prva ces doznati.Ovo je samo onako usput,dobronamerno.Pozdrav
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

ahahaha Bobane, vraže mali.
Pozdrav je ponekad samo pozdrav.
Pozdrav svima.
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Vlado_M wrote:Jugoslav i ja smo se juce sreli na ulici i isli na kafu... Tip diluje najnoviji H1N1. Cista roba. Pravo dobro radi.
Ne volim kad ljudi lazu ili iznose poluistine.

Tacno je da smo se sreli,ali ne na ulici nego u Hyde Parku.
Vlado_M je drzao predavanje okupljenoj masi probisvjeta i neradnika i citao neku svoju,nazovi poeziju.
Ja sam gospodski setao Zlatnog retrivera i kasljao unaoklolo djeleci,a ne dilajuci H1N1.

Pili smo caj sa mlijekom,a ne kafu.

Jedina istina je da je roba fakat cista i da dobro radi !

:retard:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Svoju poeziju nikad ne citam :). Uzasna je... Ne mogu nikako da shvatim ljude koji to rade.

Imao sam koristan dan. Osjecam se bezveze. U stvari, nije lose. Nervira me to sto sam godinama igrao basket ponedjeljkom u 21:00, a sad nemam taj termin. Najmanje pet godina sam igrao svakog jebenog ponedjeljka, osim kad sam povrijedjen (a i tada bih isao da gledam ljude kako igraju)...

Toliko sam se utripovao u studentsku pricu o ispitima, kojoj sam izlozen posljednjih dana, da sam juce poceo spremati i svoj ispit :). Nisam odavno nista polozio na postdiplomskom, ako ovako nastavim magistriracu kao penzioner... Pravo je zajebano uciti kad si cist. Mislim, mozak radi dobro, ali nemam jebenih zivaca. Pola sata u komadu je nemoguca misija, ali i onih 20 minuta znace vise nego sat ucenja na dopu... Mozda je i do godina :). Jos malo i bicu pravo star konj. Kazu da covjek dozivljava totalnu transformaciju kad napuni 30 godina.

Kao da ga neko udari cekicem po glavi... Meni cekic visi nad glavom. Samo sto nisu odapeli :)...

Evo vam pjesma za laku noc i dobro jutro. Ne mogu se pozitivnije stvari sjetiti trenutno. A sutra ne bih trebao biti pozitivan. radim test na gudru na Sokocu, jebiga :).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rpsO7usXyL8[/youtube]
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Šumi mi u glavi od šumećih tableta, plače mi se od hladnoće toplomera, povraća od mandarina i limunade.
Mamice...
all that I want is to play
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Baci peglu, pa se istrljaj rakijom(spolja i iznutra),pa beli luk,pa krompir u carape.... Ozdravi sto pre!!! (jer jedino cemu sam se nasmejao zadnjih dana,su tvoji 'klever' komentari). Idem da farbam ogradu,jer nema nikog drugog.
dal' mi steti droga leti?
Post Reply