CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

ovako
Attachments
520.gif
520.gif (31.37 KiB) Viewed 1378 times
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Dobro sam.Juce isto,ali nisam bas smio da javno objelodanim.Sve nesto kontam urecicu i to.
Imam 38 godina,solidno obrazovan,nacitan,ovisnik sam, imam auto i plave oci,ali sam Sujevjeran od malije noga :smt105 .
Ta slabost me cak i fisnansiski iscrpljuje! Recimo znam potrositi koji litar benzina vise,mjenjajuci trasu kad mi prodje Crna macka,jer vozim zaobilazno.
Cesto se osjecam bjedno kad ne postoje alternativni putevi.Stanem,upalim sva cetiri (z)migavca i cekam da prodje neko prije mene.Kad su simptomi Praznovjerja jaceg intenziteta (prodje Crna macka na petak 13.),onda sacekam vise auta da prodju,nebili sto vise pokupili tu crnu energiju.

:ninja:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Danas je ....Jako fin dan.Kisno-maglovit i nikako depresivan.Zasto i da bude? Apstiniram...pa valjda sam u stanju da psihicki sjebem meteoroloske uvjete.Javili su da je zimska oprema obavezna,lanci i to...


O sujevjerju...Jedna crna macka uhvacena je u pokusaju da mi se posere na blistavu srecu,dok sam danas setao blatnjavim sokacima.Kao svaki ljubitelj zivotinja,kad mu nije do zajebancije,namamih je na neku cudnu foru.Munjevitim proracunom udaljenosti izmedju mene i objekta napada ,eventualnih posledica promasaja i pravca kretanja vjetra,bacih se na nju u stilu Branka Copica....Ona, krvnik i rusitelj ljudske srece,nije ni slutila na kakvog je baju nabasala.Savladah je,pri cemu sam pocjepao i unistio odjelo koje sluzi iskljucivo za nedeljne, apstinencijske setnje.Sada vec vidno raspamecen i sa dodatnim razlogom, cvrsto sam odlucio da je nalupam onako,kako da kazem,muski...Jebao sam joj i oca i majku i sva pokoljenja od Garfilda do Bastet. Svakim precizno plasiranim udarcem u njenu ,naizgled, ljupku njusku,izbijao sam jedan po jedan zub i jedan po jedan zivot.Kad je na izmaku bio i legendarni deveti ,monstrum podize kvalitetno ostecenu lobanju i zadnjim atomima macije snage rece''Stani za ime Bozije,stani...Ti si onaj vudd?''
Klececi,lijeva ruka visoko u zamahu,desna obrva blago podignuta iznenadjenja radi,procjedio sam kroz zube.... ''Da...taj sam!'' Svjestan svojih poznavanja borilackih vjestina i rezultatske prednosti,ali spreman na svakojake podlosti,profesionalno sam krio znake trijumfa....
''Moja porodica,a posebno ja,veliki smo obozavatelji tvog postojanja i djelovanja!''rece ona,dok je kolutala ocima i borila za vazduh i deveti zivot.
Jebiga, kao i svaki zivi stvor kad na vidiku primjeti obozavatelja,blago sam popustio moj takozvani ''vuddov zagrljaj smrti''

Zakasljala se,ispljunula cudnu dlakavu kuglicu natopljenu krvlju,i nastavila''Ti si nas idol,covjece!Jos kao mala,gledala sam kako ljudima prelazis put i kako im sjebavas i najmanje tragove srece.Sta mislis od koga sam naucila ovo?...' i pokazala mi nesto,cemu sad nije mjesto na forumu.Nije da .....nego cisto...forum je forum,jebiga.

Rekla je jos mnogo toga...kao i to, da kada ja crnim mackama predjem put ,obavezno stradaju od traktora pijanog P.T

Sokiran tim neistinama,pobjegao sam sa mjesta dogadjaja...I bjezao sam dok se iza mojih ledja cuo zvuk traktora i nesto kao'' tup..kvrc''...P.T?
Deveti zivot?
Lutao sam istinitim krajolicima,lutao,lutao... i promasio termin nedeljnog porodicnog rucka.
Ispricao sam kasnije sta se dogodilo,i kako sam bio napadnut od strane nepoznate vrste,i kako sam se borio za zivot(prvi)
...Umjesto razumjevanja tesko prezivljene situacije,cuo sam samo nesto kao:''Nesrecnice,opet si jeo one crvene gljive tamo u sumi...''

Pozdravljavam vaske :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

umro patrijarh Pavle, pobedio Djoković Nole, ja bio na Djavi, sad pijem pivo.
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

e, da! sutra na posao, jbt!


S, feuer frei!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Stvarno dobar dan i dobra sedmica iza mene. Osjecam se zadovoljnim na svim poljima, apstinencija, ljubav, finansije, zabava...

Pozdrav ljudi !
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Super dan... Telefonom mi javili da sam dobio otkaz....Govna... Znaci drzao sam se za taj posao kao da mi je sve na svetu.Trudio sam se. Mamu im j... To mi je bila prva vest jutros,otkaz preko telefona.Druga vest umro Patrijarh Pavle.Stvarno sam osetio prazninu,bio je mnogo simpatican,dobronameran i dobrocudan covek.Jedan od retkih ovde koji nas je ucio da volimo sve ljude.Njegova poznata floskula je bila,"budimo ljudi,iako smo Srbi". Treca vest koja me je definitivno rasplakala bilo je pismo neke devojke iz hrvatske,koja je napisala pismo svom mrtvom ocu(mrtav je racimo 10dana),inace hrvatskom branitelju ili vec kako zovu osobe koje su ucestvovale u ratu.To sam gledao na hrt1 u emisiji nedeljom u dva.Znaci mnogo teska prica,koju nebih sad da prepricavam,samo cu reci da sam plakao posle duzeg vremena(ne bih da ovo neko shvati ironicno zato sto sam iz Srbije).Doslo vreme da mi koji smo se pre 15-16god gledali preko nisana,i mislili da ratujemo za slobodu svojih drzava i boljitak svog naroda,shvativsi sta je ispalo od svega toga,a kakve je traume ostavilo na one koji su preziveli,a koliko ih je tek izginulo.a zasta?sad branitelje u Hrvatskoj i ucesnike u ratu u Srbiji svi gledaju ko smrdljiv sir.Znaci doslo je vreme da mi koji smo bili samo pioni necijoj igri sad oplakujemo sudbine onih drugih.Ljubomoran sam na mog prethodnika koji je pisao post,jer mu je bio super dan,a moj jos nije gotov.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Vladimire :D
To je zaista predivno.
(ljubav je zakon)
Uživaj!
all that I want is to play
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:Danas je ....Jako fin dan.Kisno-maglovit i nikako depresivan.Zasto i da bude? Apstiniram...pa valjda sam u stanju da psihicki sjebem meteoroloske uvjete.Javili su da je zimska oprema obavezna,lanci i to...


O sujevjerju...Jedna crna macka uhvacena je u pokusaju da mi se posere na blistavu srecu,dok sam danas setao blatnjavim sokacima.Kao svaki ljubitelj zivotinja,kad mu nije do zajebancije,namamih je na neku cudnu foru.Munjevitim proracunom udaljenosti izmedju mene i objekta napada ,eventualnih posledica promasaja i pravca kretanja vjetra,bacih se na nju u stilu Branka Copica....Ona, krvnik i rusitelj ljudske srece,nije ni slutila na kakvog je baju nabasala.Savladah je,pri cemu sam pocjepao i unistio odjelo koje sluzi iskljucivo za nedeljne, apstinencijske setnje.Sada vec vidno raspamecen i sa dodatnim razlogom, cvrsto sam odlucio da je nalupam onako,kako da kazem,muski...Jebao sam joj i oca i majku i sva pokoljenja od Garfilda do Bastet. Svakim precizno plasiranim udarcem u njenu ,naizgled, ljupku njusku,izbijao sam jedan po jedan zub i jedan po jedan zivot.Kad je na izmaku bio i legendarni deveti ,monstrum podize kvalitetno ostecenu lobanju i zadnjim atomima macije snage rece''Stani za ime Bozije,stani...Ti si onaj vudd?''
Klececi,lijeva ruka visoko u zamahu,desna obrva blago podignuta iznenadjenja radi,procjedio sam kroz zube.... ''Da...taj sam!'' Svjestan svojih poznavanja borilackih vjestina i rezultatske prednosti,ali spreman na svakojake podlosti,profesionalno sam krio znake trijumfa....
''Moja porodica,a posebno ja,veliki smo obozavatelji tvog postojanja i djelovanja!''rece ona,dok je kolutala ocima i borila za vazduh i deveti zivot.
Jebiga, kao i svaki zivi stvor kad na vidiku primjeti obozavatelja,blago sam popustio moj takozvani ''vuddov zagrljaj smrti''

Zakasljala se,ispljunula cudnu dlakavu kuglicu natopljenu krvlju,i nastavila''Ti si nas idol,covjece!Jos kao mala,gledala sam kako ljudima prelazis put i kako im sjebavas i najmanje tragove srece.Sta mislis od koga sam naucila ovo?...' i pokazala mi nesto,cemu sad nije mjesto na forumu.Nije da .....nego cisto...forum je forum,jebiga.

Rekla je jos mnogo toga...kao i to, da kada ja crnim mackama predjem put ,obavezno stradaju od traktora pijanog P.T

Sokiran tim neistinama,pobjegao sam sa mjesta dogadjaja...I bjezao sam dok se iza mojih ledja cuo zvuk traktora i nesto kao'' tup..kvrc''...P.T?
Deveti zivot?
Lutao sam istinitim krajolicima,lutao,lutao... i promasio termin nedeljnog porodicnog rucka.
Ispricao sam kasnije sta se dogodilo,i kako sam bio napadnut od strane nepoznate vrste,i kako sam se borio za zivot(prvi)
...Umjesto razumjevanja tesko prezivljene situacije,cuo sam samo nesto kao:''Nesrecnice,opet si jeo one crvene gljive tamo u sumi...''

Pozdravljavam vaske :D

Ne mogu da verujem da sam ovo pročitala do kraja. :smt104
Da je neko drugi pisao, čisto sumnjam..ali ti.. ovo je strašno..
Matori, trebao si 'na miliciju' odmah da ideš da prijaviš sve to..
Ne mogu te mačke takav bezobrazluk da šire!!
Ipak smo mi ljudska bića!!
Viša rasa, ovo ono!!

Pozdravljam tebe i tvoje blatnjave sokake..
Ja sam noćas ako ništa bar umorna .. malo i smorena ali dobro.. Navršava se još jedan dan ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

adam* wrote:
jer kao sto vec jednom rekoh:"osakaticu te psihicki"
Adame brate aj ne seri vise leba ti.Svo vreme pokusavam da izostavim gluposti i nacin na koji se svadjas i da te skapiram kao dobrog momka ali ovo "osakaticu te psihicki" me nateralo da napisem ovaj jebeni post.Kakve su to pretnje?Kao poslacu ti vetar sa severa i vojsku zlih demona da te obuzmu i da puknes psihicki ili kako vec.Mozda si ti kao voja magicar prvog reda :roll: ili su ti video igrice popile mozak.Ne zelim da se prepiremo moj post nema takvu nameru.Nisam niciji advokat al ajde da nam ne kvaris dan za danom sa beskonacnim prepucavanjem pokusaj iskulirati.Pozdrav
Post Reply