CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

gle mrdn'o ruku kip :D
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Vudd, brate, postaćeš sinonim za smajliće sve vrste :D :heart:

Ja čekam ekipu da dodje sa nekom ganjom, da se iscooliramo malo i tako..
Izvinjavam se na sadržaju posta, ali šta ćeš kad je sve to baš tako i nikako drugačije ..
Nismo došli ovde daa se lažemo, zar ne :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Adame dragi,
ti znas da se ja ne kacim sa ekipom sa Foruma.Bolestana sam zadnjih dana i pijem jake antibiotike,pa su oni uz moju terapiju krivi da sam malo "bolji" i veseliji.
Bosanci imaju malo drugaciji smisao za humor,pa smo nekada mozda i ne shvaceni.Ja vazim za duhovitog lika,tzv "provalu",ali mi to kroz text nikako ne uspjeva.Zbog gore navedenog razloga sam odlucio da i ja probam kroz pisanu rjec biti malo "smjesan".
Kunem ti se da ne postoji nikakva zavjera od strane Bosanskog klana :unibrow: .

Komsija Vlado,
Pravo mi je drago sto si ukapirao zajebanciju u pokusaju.Mogao si pomisliti da mi je krivo zbog necega ili da je ljubomora pokucala i na moja vrata.
Nije i nikada i nece.Dobro,to oko zenskinja koje se muvaju oko i u toj Sekti navodi na razmisljenje.Uf...zaboravih da sam trajno zauzet!
Dobro mi "zvucis" i samo naprijed,do konacne pobjede!

Ostaloj ekipi pozdravi i ne zamjerite sto sam ovih dana malo retardiran i ako nisam uradio nista van propisanih terapija !

:retard:
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

osećam se nekako prevarantski ,delom zbog toga što ću ovaj post copy/paste na svoju temu, a delom jer sam u prilici da preskočim blokator 3 cela dana. poslednji sam popio juče. ženica je hitno otputovala kod svojih, a plan je da , kada ona nije tu, dobijem blokator od svoje sestre... sad, moja sestra nije blok ni videla pošteno, tako da kontam da joj dam neku sličnu pilulicu.... joooooooooooooj, kakvo sranje. za sutra bi već nešto smislio, kao, ne da mi se putovati na drugi kraj grada, uzeću blokić sam, sestro, nikakva frka... i onda izguram sve te laži, mada mi ih je muka, i ponadam se da moj dealer još postoji na istom br ttelefona i blah blah blah...

joj, kakav užas!!!! pa neću to valjda stvarno uraditi! jebote! kakav glupan! sad se zajebi i stvarno si dno! u pičku materinu, pišući ovo, samo sam dodatno razradio jebeni plan!

ooooooooooooooooo, vidim ja zabavu za danas.... ODUPRETI SE! REĆI NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
muka mi je!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Nikajlo, prica ti je suplja. Kao i apstinencija. Djeluje neiskreno. Bas me zanima da li sam ja tako zvucao prije par godina. Garant jesam.
YugoS wrote: Komsija Vlado,
Pravo mi je drago sto si ukapirao zajebanciju u pokusaju.Mogao si pomisliti da mi je krivo zbog necega ili da je ljubomora pokucala i na moja vrata.
Nije i nikada i nece.Dobro,to oko zenskinja koje se muvaju oko i u toj Sekti navodi na razmisljenje.Uf...zaboravih da sam trajno zauzet!
Dobro mi "zvucis" i samo naprijed,do konacne pobjede!
Hahahahha Jugoslave, ljubomori nema mjesta. Niti mi ide dobro sa zenama (ali ne ide dobro ni njima sa mnom, pa smo jedan jedan), niti mi ide odlicno sa apstinencijom... Mada je ova godina znatno iznad mog prosjeka, pravo sam ga premasio. Kad u prosjeku imas 1 1/2 djevojku godisnje, onda 3 cure predstavljaju rast / poboljsanje godisnjeg skora od 100 %. Ali i dalje su samo tri :)... Tri i kusur mjeseci totalne apstinencije su obicni pickin dim, nesto na sta se ljudi ne obaziru, ali za mene su vrh vrhova, jebiga... Zenskinje i sekta su vrlo klizava i zajebana tema :). E dobijem jutros mail koji me je pravo obradovao. Dolazak na konvenciju je potvrdila izvjesna dama iz inostranstva, koju ja jos nisam vidio, a svi kazu da je ........ pravo draga i zanimljiva. Bas je vrijedi upoznati. Potpuno mijenja sliku koju imas u glavi o narodu kojem pripada (a ja pun predrasuda). Ti ces biti moj specijalni gost iz balvanskih krajeva, pa eto ti prilika da se druzis sa apstinentkinjama i sektasicama i namazanim zajebanih narkomankama... Samo nemoj poslije da ja budem kriv.

Odoh negdje jutros. Ugodan vikend zelim cijeloj posadi broda ukletih, osim vikend narkomanima.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=taDyTHhcN6Y[/youtube]
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

vudd wrote:Yugo.zhbiru jedan...sad sve moram prenositi kod komsije Mirka.Pa ako ''Gradina''odnekud udari,nek je sve cisto :D

:-& Izvini,necu vise.Vjezbam neke gluposti,odvajem svoj mentalni dio i zujim okolo.Transcen...meditacija,tako nesto. Ih habe file gute zameln,pa ako ustreba'ne samo sagen.Ohne zajebancija.Imas vreme pa iberlegen :unibrow: . Namjerno ga srajben ovako da ne dodje do provale.Puno slehte raje.

Brokeru moj,tri i po mjeseca je nista za "normalnog" covjeka,ali za ovu nasu sortu je Bogami ogroman period i iskorak.

Danas sam bolji,antibiotiki su Tito i Partija.
Bas sam se nesto razbac'o po Forumu,majku mu :-k .

:unibrow:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

vudd wrote:Hahahaha....

...
Adam,rekoh li ja tebi picka,pardon...tacka?Pa daj ispostuj starijeg,sermijo celava...Sto se tice ostalog...Kaze se ''literarno'',ne ''literalno'' i ne
adam* wrote:.nio lep dan
...''bio lep dan''u usta te jebem zvaljava...O zrelosti...Maaahhhaaha...brrrrnnnnn i ostala picologija pederska

Sto vrijedjas Bosance,bolannn?...Sanela,ako u tebi i trunke sevdaha ima ,sklanjaj ovu iskompleksiranu sisu...
Ne pozivaj Bojana u pomoc.Ni geografski,ni nikako...Ne sramoti covjeka.

Ne vredjam Bosance nikako , meni su oni cak Jako simpaticni samo ti si izrod nepismeni...koji hoce da se napravi pametan i uvek zavrsi s mojom kitom u ustima.....aj majke ti da se ja i ti svadjamo na PM....bas bih voleo....da ne gnjavimo masu nego da izadjemo na megdan jedan na jedan....ako imas muda....jer znas da ja imam.....cak si je i video (mozda) i imam s cime da se pohvalim.....a da sam zvalav nisam sigurno jer sam cistiji od 80% zena.......
Cinjenica je da si nepismen.....("zvaljava"-mamamaamam/majmune....pise se zvalava)......ma..daj...bolje da ne krenem da ti trazim greske jer bi te vratio u osnovnu skolu.
ako mozes...majke ti.....MRSSS od mene...jer kao sto vec jednom rekoh:"osakaticu te psihicki"
A porotiv BOSANACA opet ponavljam NEMAM AMA BAS NISTA....CAKSTAVISE.....

tako...da ...aj sada malo odjebi i svi ce biti sretni....evo odjebacu i ja..........nemas pojma koliko si me nasmejao.....e da....."celav"...pa nemas pojma koliko ja volim sto sam celav i koliko mi je to donelo zenskog sveta u krevet....ti o tome mozes samo da sanjas.
Najverovatnije ti kita ni ne radi pa se zato stalno hvatas za moju.

POzdravljam.....s velikim osmehom
cucla cucla cuclica
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Ne mogu da vjerujem...
Adam
Cika Adame....L
Cika Adame....L
looser.jpg (10.33 KiB) Viewed 1395 times
Last edited by vudd on Sun Nov 15, 2009 11:28 am, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Bla bla bla..

Mene boli grlo. Kašljucam. Kenjam. Ovo ono .. Biće bolje.
Danas bio retardirani Željko Joksimović u komšijskoj diskoteci tako da smo imali par grupnih večera.. S' obzirom na to da je zima i da nismo bili pripremljeni (takav je zimski princip rada), razvalili smo se od posla. Pogotovo zato što su tek počeli da dolaze oko 10 a kuhinja radi do 11. A zadnja porudzbina bila u 22.55 mamu im..
Tako da, dok smo sve sredili i to.. izašla sam u pola 1 iz kuhinje!!
I s' obzirom na to da mi je prošao zadnji bus u pola 11, kolega me dovezao kući..
Nemate pojma kako sam se loše osećala što neko (pogotovo on) treba da se cima oko mene i ide negde gde inače nebi išao..
Aniway.. Sutra je novi dan.. Očekuju me novi ciljevi.. I novo jedenje govana..
Prema tome, pozdravljam ekipu!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Ne,ne, nikako na PP (Adame, nije PM...), ovo je bas zanimljivo, kad dodjem na forum, dolazim pravo na ovu stranu :)
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply