CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

E 'ebo vas taj madjarski :smt108 hahahahahahaha


Ja nisam lošeeeee.. Samo nešto bih radila a ne znam šta.. A da, znam, ali neću da vam kažem.. ne'e lepo ..
Bla bla, šmrc šmrc i tako dalje ..

Anfakbl.. Nice to know that you're fine :wink:

P.S. Danas sam sa posla donela neke dve riblje glavice i repove (kuvane) pa sam dala mojoj maci i sad gledam kako se sladi. Ništa lepše od toga :D
Donosila bih ja njoj svaki dan, ali još je mala a riblje kosti su zajebane (a u glavama ih nema mnogo i nisu sitne) tako da je za sada ovo sve ..
Uhhh al' će sad da spava kao *mala maca :)

Veliki pozdrav svima ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Dobro sam... Imao sam juce pravo cudan dan. Sa NA sastanka na kom je bilo isto kao i uvijek - bolno, mucno, oslobadjajuce, prepuno razumijevanja, poucno, uzasno, gorko... uletio sam u totalno drugi film i pricu. Skoro pa trenutno, bez ikakavog prelaza, kao da sam prosao kroz jebena vrata u drugu dimenziju postojanja.

Da mi je neko prije samo par mjeseci govorio da cu biti u nekom napucanom hotelu na Jahorini na romanticnoj veceri za 6 osoba, bez kapi alkohola ili droge u sebi, bez price o tome, bez price o sportu ili semama, bez utakmice za gledanja, prostora za divljanje... sa djevojkom pored sebe koja ne konzumira cak ni cigarete, pametna je, ali i dovoljno naivna da vjeruje u Deda Mraza (mozes je ubijediti da si bas ti Deda Mraz, ako zelis)... Do ponoci sve bude ok, a poslije je stara zove na svakih 20 minuta da provjeri kad se, jebiga, vraca, a ona to smatra za nesto sasvim normalno... Rekao bih mu da je totalno lud :). A jos kad bi mi rekao da cu se pri tome osjecati dobro i sretno i necu biti nervozan ili sa dubokim osjecajem nepripadanja, sjebo bih se do daske. Da ce jedan par sacinjavati moj ludi sponzor i njegova cura, drugi njegov ludi najbolji jaran i njegova cura.... Strasno :).

Da je njima to isto rekao neko prije nekoliko godina, osjecali bi se kao ja jutros. Ovisnici su, jebiga, kao i ja.

I dobro je, u sustini, sto su ta dva zbivanja isla jedno za drugim, bez suptilnih prelaza ili nesto... Provalis tako lakse da dobar dio problema koje nosis na plecima i od cijeg si se tereta savio toliko da nosem ores meku zemlju i crtas liniju na asfaltu, i pocinje i prestaje u tvojoj glavi. Tu su, ako zelis da budu i nisu tu, ako zelis da ne budu...

Hvala sponzoru na ovih mjesec dana. Mnogo su mi znacili... Danas je razgulio na drugi kontinet, ponovo. Sa srecom... A ja se vracam u rutinu, a nemam pojma kako ce to izgledati :). Nece biti gudre, obecavam. Zivot je tezak, ali nije nepodnosljivo odvratan. Kad apstiniras, stvari se ipak popravljaju. Nekako. Sporim ritmom.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g-a9PmCc3c8[/youtube]
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Za razliku od Vlada,meni pravo sranje.Znam da niste navikli takvo nesto od mene,ali... :)
Nema veze sa drogom,nije ni samo-destrukcija iz pileceg mozga...Jednostavno, nemam vise ideju kako da prezivimo.Posla nema...ludim, u picku materinu.Evo sam isto kao i svi sjebani''normalni'' ljudi oko mene.Jedina je razlika sto oni misle da ce biti bolje.
Razne gluposti prolaze kroz glavu...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

vudd wrote:
adam* wrote:
vudd wrote:Niko se nije pojavio...jer si sam to rekao(MUUUAAAAH....HHA)






Mene zivo interesuje koliko ti imas godina?
Nista lose....samo me zanima.....posto vidim da imas familiju.....decu ili sta vec....
Ponavljam.....:"NISTA LOSE" I ne pocinjem kavgu....samo me zanima.....


Ja sam danas depra...moram na posao da pricam sa gazdom....danas ce da se odpetljaju neka klupka koja me zivo zanimaju sta je u sredini....jedva cekam.....ni necu da idem u firmu dok on ne stigle iz Hamburga(oko 16h)....bice kavge danas garant....jer mi strasno ide na zivce a "autoritet" je meni strana rec....tako da ...... bice svega
Nadam se da ce zvrsiti sve Ok jer sada sam se kuckao s njim preko Skyp-era....i zvucao mi je OK.....e sada.....videcemo....jer ocigledno da je negde zapelo i sada naravno opet ja moram da poguram....ma.....


Pozdrav ekipi.
Adame...Imam dovoljno godina da prepoznam embrione poput tebe.I dovoljno godina, da mi nije potrebno na najidiotskiji nacin skretati paznju na sebe...dovoljno, da ne saljem slike svoje kite drugaricama forumasicama...kapiras sta hocu ka'sti?Ne?Nema veze...Dovoljno sam star da, kad mi neko kaze ovako"'posto vidim da imas familiju.....decu ili sta vec....''prepoznam o kome ili cemu se radi.Ali i dovoljno sam glup,da zbog ovakvih stvari sebi napravim probleme.Ovo je virtualno sranje pa se prenemazemo rijecima...''uzivo'' za ovakve komentare bih najvjerovatnije nekom jebao staru.Ali uzivo je uzivo,a ovo je samo jedan obican forum na kojem mozes biti i Dj-Star,i Rambo,i lik sa iskompleksiranom pozadinom koji mora svojim''znanjem'' da izgura zajeb koji je pocinio njegov direktor(zivo me zanima koliko li on godina ima :) ),i ''izlijecen'' dok kljucas,i stvarno izlijecen... I hug,kiss,pusa...i nepismeni seljak-vudd mrzovoljnog pogleda na sarene leptirice,i...i...

Uglavnom...imam i toliko godina da ne lupam kao picka sa'' bicikle'' kad god se uradim ili napijem,nego kao svaki stariji dripac, uvalim guzove u crnu limuzinu, zajebanog imena i uzivam u zvucima dobre glazbe,dok napolju kisa rominja i zemlja se hladi od sunca :) ...

'Ajde da skratim...znam da ti sjebavas psihu,stvaras koshmari i saljes karakondzule u snove,ali glupo je da nastavljamo bilo kakvu konfrontaciju.Ti si to,ja ovo.. i mirna Bosna i Hercegovina.
Evo je, stavljam tacku..(dvije tacke)

Pa jbte ti stvarno imas problem s samim sobom.....rekao sam nista lose...samo me zaimalo koje si godiste jer mi s cini da smo generacija (76') a ti se stalno hvatas za moju kitu.....neverovatan si.....
Aj necu da te nerviram opet...hteo sam da spustimo loptu i ljudcki komuniciramo ali ti kao da osecas da si mi nesto ostao duzan pa si morao da se oseres jos malo...ok....progutacu i necu napisati nista lose.....nek' si ti meni ziv i zdrav i isto to zelim tvojoj familiji....a ovo nase prepucavanje samo forum cini zanimljivijim.....mene ne pece niti si me uvredio ikada...dovoljno sam ja mator da se ne nerviram oko ovakvih gluposti i sitnica.....no.....htedoh da zapocnem normalnu komunikaciju a ti opet :"KITA PA KITA".....jebla' te kita...


Ovde lep dan konacno...i ok se osecam...mozda odvozam moj novi bajs na Palic malo....i to je to za danas....spremam se psihicki za POn. kada pocinjem da radim jer je razgovor s gazdom ispao totalno OK .... ja sam bio spreman da dam otkaz i oteram ih sve u kurac al' onako u paketu......srecom sve je ok....cak ce da mi digni tel. racin (VIP) sa 350min Dzaba na 1800min dzaba mesecno jer meni se posao svodi uglavnom na telefoniranje....SVE SUPER na kraju....da neverujes.
Jos malo odmaram i moram ... ali bas moram da zapnem jer nisam radio 10-tak dana.....trebaju mi pare....spucah sve..sto sam zaradio...nakupovao garderobe ko neka zena.... kupio kravatu odelo(moje prvo u zivotu) Armani..eee...ali stoji miii...mama mi se skoro rasplakala :-D kao:"joj sine koliko sam ovo cekala , da te ovakvog vidim"....spucah gomilu love....ali to mi treba jbg...za posao...moram....i tak...ostao sam na cigaretama do ponedeljka...ali imam vec zakazane klijete tako da nije frka...bice para....

POzdravljam.....
cucla cucla cuclica
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ni meni nije k'o Vladi glavozanu,uspjesnom apstinentu,vidjenijem djeliocu sa Marin Dvora i satrologu.
Glava blago prema naprijed,guzovi izbaceni i brzi hod u stilu NistaMeNepitajZurim.
Momak koji obecava sa bezbroj mogucnosti ali samodestuktivan.Konja gomila,ali ga jebe kubikaza.
Jebes...jebes...kubikazu,ovaj put.

Ti si vudd u jebenoj situaciji u svakom pogledu i ja ti vjerujem.Ovaj put mi ne pada narkomanija nego zivot,pravi.
Ipak vidi da onu skrivenu livadicu ne posijes u martu.Jes' da je popadalo raje u tvojoj okolini i da bi mogao cudo napraviti,ali nemoj ipak.
Nemoj ni onaj prostor u potkrovlju pretvarati u InDoor Grow.Ima dusmana gomila.
Ovo drugo o cemu kontas moze te sjebati licno i svakako.
Valjda ce izletiti nesto pametno.
Jebes pametno.

Bole me pluca.Imam upalu i smoren sam fizicki.Naucio sam da lebdim i obilazim raju sa neta.U pocetku mi je bilo interesantno,ali me zamara.I plasi me.Kontam da se jednom necu uspjeti vratiti u svoje tjelo.
Jebes tjelo,ne...jebes pluca.

Adame,nemoj cesto da brijes muda i okolinu.I pazi se direktora dripca,nemoj da kasnije ti budes kriv u vezi nekih potpisa i to.
Jebes kitu.

:retard:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Hello

Post by anfakabl »

Ču' druga Jugoslava, ala odruka za InDOOR GROW:)
ccc
mada jbš to, saznali smo da Adam brije jaja. Prajsles.
Vudd, bratko moj, jezdim ka tvojim krajevima, ali ti se neću javiti, jer predviđam vikend pun IlegalnihDROGI. Vidiš kako brinem o tebi. :)
pozdrav svima
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

:smt044
Evo Titom se kunem da sam tebe Jezdimirko prvu cek'o da nam koju duhovitu grunes.Opet me strah moje nove vjestine.

Samo jezdi,ali pazi da ne povrijedis vec ozledjena kolena :unibrow:

:retard:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Jebo te Tito

Post by anfakabl »

Kakav si car, Yugoslave, majstore svih veština, poljubiš me u koleno.
Pusa za tebe, očaravaš :)
all that I want is to play
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Namazi kolena asepsolom,pusti da se zamire,pa cemo videti .

I da,napisi nesto o sebi.Ako jesi,izvini.Samo mi reci gdje se moze procitati.

:smt112
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply