CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:
adam* wrote:

Odkud ti Ooooo Presveetaa Bogoridice Zono znas da sam ja uradjen na tom snimku.....ako si bila narkoman onda jako dobro znas da je velika razlika kada je neko pripit od rakijestine i uradjen od dopa.....samo ti moras da se napravis pametna pa napises nesto kratko i slatako.....
Ti i ja smo bili u JAAAKKKOOOO dobrim odnosima dok nisi videla da sam za tvoj ukus mozda previse extravagantan i exreaman.....Ok....mogu to da shvatim...ne svidja ti se i cao.....ali nemoj da prdis i siris dezinformacije.....jer ja da sam uradjen sam bih to napisao......znas da sam takav i da nemam nista od toga da to krijem.....cak bih imao razlog i temu da serem i serem i serem i pisem u beskraj....kako sam sqrcan kako mi je dosta svega itd.(prica ispricana vec 1000000 puta)/
Snimak sam izbrisao sam i pre ovog tvog posta.....tako da ni tu ne vidim za sta si se zakacila.....ma.....tebi ja bas smetam....i uredu je.....klonicu te se.
Adame, i ti si pretjerao sa svojim komentarima prema drugima na forumu. Da bi se svađa razvila, potrebno je najmanje dvoje, tako da bi se mogao suzdržati komentara u kojima vrijeđaš druge.
Pa draga Sanela...ja rekoh:"klonicu te se"/ne vidim ovde problem niti vredjanje :roll:

.....aj da ja malo cutim...aaaa?...bar neko vreme....ja sam mislio da je ovo slobodna(demokratcka) zona (ne ta zona) i da moze da se pise sve sto ti je na dusi...ali izgleda da ne moze....i ok.....ako si zavela takvu politiku ja cu se onda prikloniti....kao mali "mis".....jer ipak sam ja jedan a vas je...nem' pojma koliko s druge strane....tako da...."slabiji(pametniji) popusta....
Pozdravljam te puno i dalje mislim da dobro vodis ovu zajednicu umno ostecenih ljudi....SVAKA CAST.

~i sada ces da vidis kada se pojavi neko ko ce da kaze da ti se uvlacim u guzicu~
cucla cucla cuclica
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Niko se nije pojavio...jer si sam to rekao(MUUUAAAAH....HHA)



Osjecam se predivno.Imam 5 maraka u dzepu.Struja+telefon+zimska jakna&cizmice za kcerku-
350 maraka.Ako malo pristedim,cigare isjecem iz reklamnih oglasa i odlucno kazem ne,jedem dva puta oskudno i jednom obilnije u mjesecu,ustedjecu za sve to, tamo negdje polovinom marta...Ali ko ga jebe,ne dam se ja.Sad cu jos i da zapjevam...neznam tekst,ali cu neku 'vako pozitivnu....
Nisam ja bas toliki pesimist koliko se ovde prikazuje.To je do tastature... :finga:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

bojanol wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rtPMVuOz5wE[/youtube]
Moje skromno misljenje(ovako se obracaju tipovi koji misle da kenjaju pamet)da se ovakvi klipovi smjesta uklone,jer propagiraju teske droge i ostale....I ostale stvari.Jamajka je jedna lijepa zemlja,i nije mi jasno zasto je vecini sinonim za teske droge i....i za hasis.Toliko.Hvala na...eee....razumjevanju....Hvala!
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

hahhahahah.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Nekako mi se poklopilo da u subotu imam situaciju kroz koju nikad nisam prosao bez alkohola i/li droge... Rodjendan u kucnoj varijanti sa flasom vina i slicnim zezalicama. Cijeli dan razmisljam o tome kako da eskiviram, a da ne izgubim previse. A sad kontam uhvatiti strah za muda i stisnuti jako... Nemam pojma. Probacu, u svakom slucaju.

Inace, dobro sam posljednjih dana. Nemam vremena da se bavim sobom. Barem ne pretjerano. A pripremam i lijepu stvar, vezano za oporavak... Kao, bavim se necim sto bi moglo izazvati barem naznaku nekakvog osmijeha u znak odobravanja, od strane stroge matore zajebane koscate uciteljice zivota - Vise Sise :)... Rijetko su mi se takve stvari desavale u zivotu. Uvijek sam bio sebican. Naravno, i ovo sto radim, radim iz sebicnih pobuda, ali krug ljudi kojim koristi je veci od jednog. Ne bi drugacije ni bio krug. ili bi... Jebes krug.

Pozdravljam sve dzanere, posebno Maurika :heart: :heart: . Bas je porastao u mojim ocima. Decko ne da na sebe u virtuelnoj dzungli. Rijetko hrabar momak... Bez pardona stati razularenom Vudd-u na crtu i ne pomjeriti se ni za pedalj, sta god se desilo, kakvim god slovima ga tip gadjao... Rijetko hrabar momak. Treba imati muda i otipkati tako nesto.

Mauriko, ne samo da ne trebas starijim gospodjama ustajati u tramvajima, mada je i to super. Probaj ih bacati kroz prozor, kad god ti se ukaze prilika... To rade samo pravi frajeri !
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Vlado bolan...pa gdje ce ti dusa!?
Mauriko ne slusaj ga.Starije gospodje uvijek nose kisobran,i ljeti i zimi.Velika vecina u cegerima ima kamufliran kamen za potiskivanje kiselog kupusa.Narocito izbjegavaj one kojima je jako prorijedjena frizura(46 dlaka),i ofarbane su u dijamantno-ljubicastu iili roza-narandzastu.One se uvijek docekaju na noge i onda te ,uz ropac koji dopire ispod smedjih mantila,spljeskaju ko gnjidu...Ostani ti pri tome da im ne ustajes,to je sasvim dovoljno da budes kul.Mozes ako hoces da im se cinicno podsmjehnes,dok ti kroz zube vire ostaci''Eurobloka''...To ih totalno unisti
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Vel'ki pozdrav za mog razularenog baticu :D
I pusa za Velečasnog.
all that I want is to play
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

vudd wrote:Mozes ako hoces da im se cinicno podsmjehnes,dok ti kroz zube vire ostaci''Eurobloka''...
Hahahahahaha.
anfakabl wrote:Vel'ki pozdrav za mog razularenog baticu :D
I pusa za Velečasnog.
Velecasni je bolje prosao u ovom dijeljenju :)... Odoh spavati.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

vudd wrote:Niko se nije pojavio...jer si sam to rekao(MUUUAAAAH....HHA)



Osjecam se predivno.Imam 5 maraka u dzepu.Struja+telefon+zimska jakna&cizmice za kcerku-
350 maraka.Ako malo pristedim,cigare isjecem iz reklamnih oglasa i odlucno kazem ne,jedem dva puta oskudno i jednom obilnije u mjesecu,ustedjecu za sve to, tamo negdje polovinom marta...Ali ko ga jebe,ne dam se ja.Sad cu jos i da zapjevam...neznam tekst,ali cu neku 'vako pozitivnu....
Nisam ja bas toliki pesimist koliko se ovde prikazuje.To je do tastature... :finga:


Mene zivo interesuje koliko ti imas godina?
Nista lose....samo me zanima.....posto vidim da imas familiju.....decu ili sta vec....
Ponavljam.....:"NISTA LOSE" I ne pocinjem kavgu....samo me zanima.....


Ja sam danas depra...moram na posao da pricam sa gazdom....danas ce da se odpetljaju neka klupka koja me zivo zanimaju sta je u sredini....jedva cekam.....ni necu da idem u firmu dok on ne stigle iz Hamburga(oko 16h)....bice kavge danas garant....jer mi strasno ide na zivce a "autoritet" je meni strana rec....tako da ...... bice svega
Nadam se da ce zvrsiti sve Ok jer sada sam se kuckao s njim preko Skyp-era....i zvucao mi je OK.....e sada.....videcemo....jer ocigledno da je negde zapelo i sada naravno opet ja moram da poguram....ma.....


Pozdrav ekipi.
cucla cucla cuclica
Post Reply