CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ej Che, nemo' da nam ljutiš El CHeficu, će nam uvede one zvezdice, pa jebiga, nećemo moći ni jebote da napišemo.
I dobro je rekla Zona, a i Pawa.
I nema ženskog Maksima.:)
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Vudd,pozdrav i ...svaka cast na iskrenosti !

Ako iko pokusava biti fin,uljudan,pristojan,ne ulaziti u fajtove onda sam to ja.Ali jebo mene,misha koji viri iza store i ponekad dobaci koju suplju podrsku ili "haaa munjo,lave,tigre....nedaj se,guraj,bice bolje,procice....

Bezbroj puta sam napisao komentar pa izbrisao.Nekad i kad vidim preseravanja,suplju i do bola glupu pricu odustanem.Sve kontam da ne sjebem nekom koncepciju,da nekome ne napisem nesto sto ce ga "poremetiti" u apstinenciji i sl.
Najvise si nedam za pravo i sebe kocim jer cuclam taj jebeni sub.,pa se k'o zadnji jad poklopim usima.

Nemojte mi zamjeriti ili me pogresno shvatiti,ali dobro kontam kako je vuddu,sa kojom se snagom Vlado bori sa samim sobom,kako je Anni,kako razmislja PTG,u kom je svijetu moja draga PROCITAJ ME ili u kojim je uzasima trenutno Boris,kako izgleda dan dobroj Babi Naci....,a kontam i predobrog Saleta,srecnika koji je u onom sretnom postotku izlijecenih.

Ako i imam pogresnu percepciju o drugim na ovom forumu,svoju situaciju i zivot znam 100 %.

Zajebana je ovo zajebancija,ali ko moze bolje znati nego mi sami.

Jebiga,vrijeme valjda....bice bolje...valjda.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Nemam pojma, zao mi je sto nisam sve procitao, mislim da bi bilo zanimljivo. Ako se Vudd u datom trenutku osjecao onako kako je dijelio na temi, ne vidim nijedan razlog za brisanje :). A nesto mi govori da se zaista tako osjecao.

Meni je Adamovo pisanje pravo zanimljivo, pogotovo kad je potkrijepljeno nekom slicom ili klipom. Edukativno je, jebiga... Odavno nisam vidio ovako skromnog lika.

Yugo, pozdrav drug. Jebes apstinenciju koja padne zbog malo jacih rijeci. A to sto se ja borim sa sobom, samo pokazuje koliki sam konj :).
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Vlado ne laprdaj,nisi ti konj.
Za to sto ti radis ja ti skidam kapu i navijam da sve bude kako treba,da upadnes u onaj srecni procenat ,a onda cu ako Bog da,i ja jednog dana imati sponzora.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

Yugo, apstinencija nema veze sa srecom...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ma znam Zono,nije Bingo jebiga,nego iz moje perspektive....nista strucno ni dokazano.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Vlado ne laprdaj...nisi konj :) i ako ne ubodes dobitnu kombinaciju,ko zna kad ce Yugo dobiti sponzora.
Yugo buraz,kad sam procitao da si napisao:''Jebi ga,vrijeme valjda...bice bolje...valjda'' srusih se sa stolice,polomih neku kinesku igracku i pomislih''Evo i Yugo krenuo sa optimizmom'' :)
Bice bolje druze,kad na vrbi rodi...ruze :) Zezam se(shaljivdzija)...bice sve ok.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ma nisam ja mislio na neku Silu Srece koja odredi ko ce dobiti bingo u smislu da pobjedi Ovisnost,a za Vladu sponzora je zajebancija.Naravno da ne zelim momku praviti neke pritiske ili slicno,a i daleko sam ja iza Komsije.

Saljivdziji i Ikonoslikaru iz Krajine pozdravi.
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

pijano!


kao neka nespretna teenagerka koja se sad krije od roditelja a u stvari se super zabavila!!!
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Boles'an pravo.
Neka gripo-prehlada me prca danima.Jutros ustao los do bola,skocila temperatura i ako pijem neke medikamente.Moracu jope doktoru.

A na to sve ubise o H1N1...na svim medijima.Jos samo cekam goluba pismonosu da mi donese "radosnu" vjest o broju umrlije gripadzija.

:rolleyes:
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply