CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

vudd wrote:Sloboda govora je u kurcu.Revolucija je uspjesno ugusena.
Pa naravno!
Ovo je demokratija, ne?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Demokratija caruje dok sila ne popizdi. :)
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Demokratija?Nema pojma!
Ovo je forum.narkomanija.ba...ba.Ovde svracaju njuske sumnjivih proslosti, sadasnjosti i buducnosti.Ok,navrati i neki da ubode neku simpatiju,da nabaci cupi i te fore krkanske.Ovde su svi lijepi i pametni(ruzni i glupi su na drugom forumu.)
Ovo je prasuma gdje vlada lavica Zelda.Ovde zive mali ljudi po imenu''ljudi'',nekoliko izlijecenih narkomana,jedan Rambo,poneka kokoska-fazan i tako...

Sanela, zasto ti mislis da sam uvrijedio Adama?
Nisam mu psovao majku,nisam rekao da je peder,picka ljigava,iskompleksirani celo i sl.Dakle pridrzavam se toga da sloboda govora jos nije zazivjela.U demokratiji,sve bih mu to rekao.Ti ka moderator,kenjala bi nesto o nekulturi i losem odgoju.Ja bih rekao da mi je zao,Adam bi prihvatio.Onda bi razgovor krenuo ispocetka,ali bez uvreda... :D

Odoh na ''Svira mi...'' Jer ko pjeva,ne cini proljece... :D
:rock:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ne verujem u demokratiju od 6te godine, ili kad se već ono kreće u školu.
Nije ni meni jasno zašto bi vuddovi postovi mogli ikome naškoditi. Drago mi je što sam ih stigla pročitati.
Ali, da je ovaj svet savršen, ne bih se nikada navukla na dop, a vudd bi bio moj najdraži moderator foruma o vrtlarstvu.
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Vrtlarstvo,ti i ja?.Necu ni da zamislim koja bi tema bila :)

Oni moji postovi su nesto kao kolateralna steta.Nepravda i zalost .Ali muskarac sam...i te kakav :) ...smrc.(h1n1?)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Dobro se osjecam. Na NA sastanku je bilo konstruktivno, kao i uvijek, ali to nije obiljezilo danasnji dan. Hvala Suzi strejterki na dijeljenju... Podsjetila me je da precjenjujem neke stvari kod zena. Mislim, inteligencija, elokvencija i empatija su ok. Ali ima mnogo toga i u dobrim sisama :).
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Vudd, uključio si se u prepucavanje sa paramparčad i zato sam te upozorila. Obzirom da sam obrisala cijelu diskusiju na tu temu, obrisala sam i tvoj post. Znam ja da si ti šaljivđija i sve, ali šala koja nije na pravom mjestu u pravo vrijeme može da bude suvišna i nepotrebna. Nego, kako si ti? Ideš li još psihologinji? Razmišljaš li o komuni? Ili si u statusu Q...?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Odneo mi pauk auto...a samo sam na sekund skoknula tetki da odnesem lek.
Prokleti sistem za ispravne, teško se snaći u njemu.
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

sanela wrote:Vudd, uključio si se u prepucavanje sa paramparčad i zato sam te upozorila. Obzirom da sam obrisala cijelu diskusiju na tu temu, obrisala sam i tvoj post. Znam ja da si ti šaljivđija i sve, ali šala koja nije na pravom mjestu u pravo vrijeme može da bude suvišna i nepotrebna. Nego, kako si ti? Ideš li još psihologinji? Razmišljaš li o komuni? Ili si u statusu Q...?
Eh draga Sanela. :) Kao prvo, vidim da uopste nisi procitala to sto si obrisala.Nisam se prepucavao sa Paramparcetom,kojeg ovom prilikom pozdravljam :) ,vec sa onim ljigavcem, kako se ono zvase...Rambo.Ustvari koje jebeno prepucavanje.Lik se kaci na forum i ocekuje da niko ne komentarise nista contra.Koji kurac onda pise na forumu kao supermen,kad je shiljo i sjeban do bola...
I nisam ja nikakav saljivdzija,sve ovo u meni i oko mene, nije ni malo smijesno.Ono sto napisem,svako procita na nacin na koji zeli ili jedino moze...
A ovo kao,''ides li jos psihologinji,razmisljas li o komuni''bio je jeftin pokusaj da mi skrenes paznju na ''ozbiljne stvari'' i satro me bocnes :)
.Nisam saljivdzija, ni krkan zadnji ,bas.
Htjedoh napisati kako je danas opet pozitivan dan, bla bla bla...ali cu se suzdrzati i samo pozdraviti ljude
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

vudd wrote: A ovo kao,''ides li jos psihologinji,razmisljas li o komuni''bio je jeftin pokusaj da mi skrenes paznju na ''ozbiljne stvari'' i satro me bocnes :)
.Nisam saljivdzija, ni krkan zadnji ,bas.
Ne, to sam napisala jer me zanima.
Hajde de, neću ulaziti u pseudo analizu tvojih postova i pisati jesi li šaljivđija ili je sarkazam i cinizam tvoj odbrambeni mehanizam.
Tvoj post sam pročitala, znam da se raspravljalo između tebe, Adama i paramparčad. Pa sam cijelu diskusiju izbrisala. Eto.
Post Reply