CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Mi smo sami morali naručiti pretrage krvi za jadnog psa.
Jedan pametni vet (krava ga ubola!) mi je bio rekao da svog "polumrtvog psa mogu dovesti samo na uspavljivanje" . Majmun.
Znam da je teško biti veterinar, jer ti pacijent ne može reći šta ga muči, ali baš zato treba sve pokušati.
Ne dajte se cure!
all that I want is to play
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Jadan kusonja...... :(

Ja sam imao jako problema s mojim Basetima....posto su oni jako osetljiva pasmina,usi i to....uzas......stalno su im inficirane....jer ih vuku po govnima bukvalno...mislim ne daj boze da naleti na prava govna......uvalja se obavezno jer kao i svaki pas voli jake mirise..jednom se uvaljao u neku crknutu trulu ribu koja je bila bacena pored kontejnera.....poludeo sam...ne da je dobio batine onda,uf.......po guzi s povodcem.......toga se jako bojao.....samo kada dignem kraj povodca....on legne i stavi sapice preko usiju...... :lol: ......cuko moj maliiiiiii.....OBOZAVAO SAM GA..taako smrdljivog.....spavao sam s njim....ali ga i kupao jednom nedeljno....a to je mrzeoooo....grrrrr.....kako me je gledao....onako s skameni jer zna da mora da trpi i ne mozete da zamislite kakav je to pogled....kao:"da mogu, sada bi ti jebao mamicu"...he he....

Zelim ti da kusonja sto pre ozdravi jer najvise na svetu mrzim da gledam kako se neko muci.....

sve najbolje joj zelim.......


ja sam danas..onako....proslo me loodilo.....dobio sam klinku.....jer jal'......... klinka se klinkom izbija...to ste upravu.


.........aj zdrao'.............
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Znam Adame, joj jeste zeznuto kad se vežemo za njih toliko jako, bukvalno postanu članom obitelji.
Sjećam se kad smo je prije šest godina tek dobili onako malu i nemoćnu, pa kad je lagano rasla, tata je jednom rekao "ja sve čekam da ona progovori". Duša mala draga.
I noćas nema spavanja, mora dobivati taj lijek. Malo joj je bolje, digne glavu kad je se zovne, ali i dalje je slaba, nezainteresirana. :(
Joj i ja napravih reality show ovdje na forumu...
Pozdrav svima i držite se, a ja ću malo učiti tehnike i materijale kad već neću spavati...
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Mauriko wrote:Sanela molio bi te da obrises ovu reklamu za IQ ...
Ovaj sa 3 zuba ima bolje rezultate od mene... pa samim tim kad god pogledam u reklamu osecam se lose i jadno...
Obrisi ili cu te tuziti da mi nanosis dusevni bol...
Hvala na razumevanju...

BOSKO (Mauriko) IDIOT
hahahahahaha
nasmija me Mauriko pravo...
Moraću te razočarati, ali reklame se mijenjaju nasumično i postavlja ih Google Adds, tako da ja nemam utjecaja na izmjenu i brisanje oglasa.
Žao mi je, ali moraćeš muški podnijeti to što je lik s tri zuba pametniji od tebe :wink:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

AnAna_mo wrote:Znam Adame, joj jeste zeznuto kad se vežemo za njih toliko jako, bukvalno postanu članom obitelji.
Sjećam se kad smo je prije šest godina tek dobili onako malu i nemoćnu, pa kad je lagano rasla, tata je jednom rekao "ja sve čekam da ona progovori". Duša mala draga.
I noćas nema spavanja, mora dobivati taj lijek. Malo joj je bolje, digne glavu kad je se zovne, ali i dalje je slaba, nezainteresirana. :(
Joj i ja napravih reality show ovdje na forumu...
Pozdrav svima i držite se, a ja ću malo učiti tehnike i materijale kad već neću spavati...
Žao mi je zbog cukice Ana...
Nadam se da će brzo ozdraviti...
pusa
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

PsyTechGirl wrote:PMS, PMS, drrrrmaaaa mi nooooguuuu,
PMS, PMS, obaraaa me s' nooooguuuu ... :roll:

Mimo toga - extra ..


Pozdrav svima ..

Takođe :|
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Ja nemam problema sa PMS-om... Mozda je tajna u tome sto svakog jutra prije dorucka popijem sok od narandze.

Ovdje suncan dan. Pretrpan sam obavezama i fakat jedva cekam da pomjerim dupe, izadjem iz kuce i .... jebiga. Pricam sa ljudima, malo ih lazem i to. Posao zahtijeva od mene, a zelim da provjerim jesam li zardjao :). Vjerovatno nije u skladu sa programom, ne primjenjujem nacela u zivotu van ovisnosti, ali sta da se radi... Daleko sam od savrsenstva :).

Srdacan pozdrav svim apstinentima. A za ove aktivne samo imam jedan prezrivi pljuc u njihovom smjeru :).
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Doktore, mora li se doručkovati posle soka od narandže? :)
Trenutno se osećam fenomenalno jer idem kod zubarke. Loše u tome je što moram dobiti nekoliko anestezija i odgovarati na pitanje "kako to da ne deluju?" dok su mi njeni prsti u ustima.
all that I want is to play
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Mauriko »

Boli me vrat, boli me kicma.....

Ko kaze da ucenje nije fizicki tezak posao....
Who dares, wins !
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Pun mi je kurac firme i nedeljno menjanje herarhije ...... jebem ih u usta sve......jako sam blizu da ih sve napusim u paketu.
Danas je kao trebao da bude sastanak i ja se pojavio iako sam rekao da me sada puste malo na miru jer imam porodicnih problema(slogirana baka)...ali ne!!!oni su rekli da dodjem(kao zbog prijavljivanja i ta sranja)......ja dosao a tamo nema nikoga.....gazda se vratio u Madjarsku tako da sam poljubio vrata....
Sve mi se cini da cu da ih odjebem sve i pocnem da radim ovo sve sam(izrada sajtova).....jer ovo mene ne zanima.....borba oko toga ko je glavni i ko je direktor....ja znam da ja nisam niti cu biti......sef marketinga sam ali......sef sam sam' sebi....jer te krave koje tamo glume komercijaliste mene ne zanimaju.Ja i dalje trazim svog saradnika...koji ce da radi samo samnom....i nisam ga jos nasao....jbg.....ne mozete da verujete koliko je tesko naci normalnog komercijalistu..jebeno NAJTRAZENIJI POSAO NA SVETU.....to sam sada i ja sam shvatio....i jako mi je drago i toplo oko srca sto sam ja DOBARRRR!!!!!!!
eTO.....tO mI sE desilo danas i pun Mi je Qrac danasnjeg dana.....

POz Ekipi....
cucla cucla cuclica
Post Reply