CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Vlado_M wrote:Imao sam usran dan. Ali osjecam se solidno. Nije uludo potrosen, valjda zato. Laku noc i ti fazoni.
Imala sam kurčev dan. I osjećam se posrano. Kao i svi ostali, uludo je protraćen, i to je to. Ovo će biti još jedna duga noć. I te fore.
Potpis.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

bio sjeban par dana radi prekida sa djevojkom koja je saznala za moju proslost ali se pocinjem osjecati bolje.....naime to je njoj rekao jedan njen rodjak....ali ajde da je samo njoj rekao vec je i njenom ocu to sve ispricao....kaze da ona i moze preci preko toga ali da je zeznuta situacija sa ocem....a otac je trenutno malo munjen jer je njena majka ne tako davno preminula....sto meni govori da ima nade jos uvjek kod nje....ona je takodje u out-u skroz....naime,plan je sljedeci...u subotu je u klubu u koji izlazimo....tu moji prijatelji sviraju.....a posto ja gitaru sviram inace a ona je zagotivila dvije pjesme koje oni sviraju (yu-grupa MOJA SI i galija STARE TRUBE),a zagotivila jer pjesme jer ih ja gotivim i uz te pjesme maknem par piva.....heheh ako ne budem dovoljno pijan jednu od te dvije pjesme cu odsvirati sa njima za nju....heheheheh a ako budem pijan da nemogu svirati moj drug koji tu svira gitaru ce dati njoj do znanja da je pjesma od mene....nek cijeli klub zna...nema veze....hehehheh
So rise and be your master you don't need to be a slave
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

Guta_Retas wrote:....naime,plan je sljedeci...u subotu je u klubu u koji izlazimo....tu moji prijatelji sviraju.....a posto ja gitaru sviram inace a ona je zagotivila dvije pjesme koje oni sviraju (yu-grupa MOJA SI i galija STARE TRUBE),a zagotivila jer pjesme jer ih ja gotivim i uz te pjesme maknem par piva.....heheh ako ne budem dovoljno pijan jednu od te dvije pjesme cu odsvirati sa njima za nju....heheheheh a ako budem pijan da nemogu svirati moj drug koji tu svira gitaru ce dati njoj do znanja da je pjesma od mene....nek cijeli klub zna...nema veze....hehehheh
e sto mi popravi raspolozenje.ti to sve u utorak isplanirao za subotu. eto sta ti je biti mlad i zaljubljen. inace plan je odlican :)...sta te briga za klub.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Guta, kod te djevojke, ako je imalo regularna, stvari ce brzo da legnu na svoje mjesto. Daj joj fore da shvati da si ti jos uvijek onaj isti tip kojeg je upoznala i svidio joj se, bez obzira na tvoju proslost... Jedino je glupo to sto od tebe nije saznala, vec od nekog treceg morona (jesi li mu polomio vilicu ?). Ali, nije bas neka fora za muvanje riba prilaziti im i govoriti - "Cao, ja sam Vlado, narkoman, alkoholicar i imam hepatitis C... Ako to izuzmemo, okej sam lik."

Mozda si trebao pokusati fazonom - Svojevremeno sam imao F11... Mozda bi pomislila na Ferrari ili nesto :).

Ma, dobra ti je ta prica da me ne podsjecas na lika iz ogledala. Taj tip je oduvijek imao muda kao ljesnike kad treba prici nekoj djevojci. Da bi se oslobodio straha, a muda porasla barem do velicine oraha, morao se nalijevati pivom, za pocetak... Kasnije je dosao speed, a onda jos kasnije heroin, a onda je heroin bio jedini bitan u cijeloj prici, dok djevojke vise nisu ni postojale. To je prilicno utabana staza, kad bih danas njom krenuo, dosao bih opet na isto prokleto mjesto. Samo sto mi danas za taj put ne treba nekoliko godina, vec par dana... Ma, vec vidim igu u veni.

Pa eto, cuvaj se tog piva, da ti put ne bude slican mom. Razmisljaj vecom glavom... Mnogo srece sa svirkom.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja na poslu....dosao u 9h....Ihaaaa(ovo kazem jer nikada ne dolazim ovako rano)....nisam dobro spavao~Baka mi se slogirala juce...celu noc lezala na zemlji s polomljenim kukom....i tak', u familiji mi je chaos.....bice vec nekako....osecam da ce biti OK dan.....bar meni...baki sigurno NE...... :(
cucla cucla cuclica
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Jadna baka.
Dobar dan svima. Dan je lep, taman za skupljanje lišća raznog u parku, pa da zalepim u Spomenar.
Večeras tekma, ko će to dočekati...Pogotvo kad je u međuvremenu ugovoren jedan hm..blago rečeno nelagodan
susret. Ali biće dobro. Šta je za mene lagano piljenje po mozgu - ni n od ništa.
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Osecam se ko prazna,ociscena fioka koja ceka da bude upotrebljiva.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Danas bih zelio da sam roto reklama i da duva jak vjetar. Onda bih na ispred i iza sebe postavio po jedan televizor. Na jednom bi bio fudbal, na drugom kosarka (kakav maler, termini se skoro poklapaju)... Ma, zadovoljio bih se i varijantom da se pretvorim u kameleona ili da dobijem privremenu zrikavost (sto ce se vjerovatno desiti).

Radi me sportska groznica jace od 3 kg kokaina u krvi. Ne mogu da se smirim, hodam po sobi kao nadrkan lav u kavezu. A obavio sam sve obaveze koje sam jutros trebao, osim rada na sebi. Danas preskacemo rudarske poslove.

Pozdrav... i jebiga. Ako izgubimo, ovo je vjerovatno posljednji post koji vam kucam. Bacicu se pod kamion. Trazicu neki sleper koji prevozi pivo, to bi bila smrt u mom stilu...

Drago mi je sto smo se virtuelno druzili i to.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d5rUjGB_do8[/youtube]
Last edited by Vlado_M on Wed Sep 09, 2009 2:10 pm, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

BOBAN wrote:Osecam se ko prazna,ociscena fioka koja ceka da bude upotrebljiva.
Baš slikovito :wink:
Potpis.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

gotov dan.......Puf...... :roll:

Ok je bilo....zaradilo se malko para......i tak'

Poz...ekipi
cucla cucla cuclica
Post Reply